INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega mrgude ….i meni bi se smijalo da mi kroz glavu ne ide ….sa 410 na 4,26
..to je samo 1 /100 od ATH …jes nam dobro sa ovim dionicama nema kaj … prema ovom i facebook ulaz i stanje zgleda ko sjajno ulaganje …ili smo gotovi ili bum negdje oko ulaska u penziju bil na nuli …


Hm, bit će "veselo" kad se ove dionice vrate u trgovanje na burzu:

23,56 % odnosno 3.190.886 otplaćenih dionica oznake INGR-R-A koje daju pravo glasa
….


vi ste neki vrlo[emo_bijesan], te dionice ionako nisu na tržištu nego su največim dijelom dionice predsjednika uprave i nekog institucionalca

[emo_palacd]

Ma ja sam ti u mirovini i uskoro, ovo ozbiljno govorim, očekujem VELIKU zaradu na Ingri. Pa to je moja miljenica, koja me još nije prevarila. Usput, jedna od najboljih firmi na ZSE.. nedaju se splašiti. Neznam koliko je tebi godina, ali doživjet češ ti uspon zasigurno,, samo polako,, strpljen spašen a ne kao oni 3 mil i nešto.. Ja bi im uzeo sada još jednom javnobilježničku i poštansku naknadu,,, za povrat ne prijašnje parkiralište !! [emo_smijeh][emo_smijeh]

I very much love INGRA !!



@pozitiva

UUUUU punoputa u tome i je čar ove dionice, lijepo se da zaraditi
[/quote]

tko su najveći vjerovnici Ingre…?
http://www.glas-slavonije.hr/178686/1/U-sljedecih-sest-mjeseci-ugasit-ce-se-jos-10000-radnih-mjesta

[/quote]

Zak koji dan ću Vam reći tko su najveći profiteri na ingri, a Vi i dalje čekajte s kupnjom!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Mrgude lijep pozdrav!!
scenari kako smo i očekivali,što misliš kako če se odvijati dalje
bog prijatelju!



Hm, bit će "veselo" kad se ove dionice vrate u trgovanje na burzu:

23,56 % odnosno 3.190.886 otplaćenih dionica oznake INGR-R-A koje daju pravo glasa
….


vi ste neki vrlo[emo_bijesan], te dionice ionako nisu na tržištu nego su največim dijelom dionice predsjednika uprave i nekog institucionalca

[emo_palacd]
[/quote]I što sad, neke su već bile na tržištu pa ništa strašno.
Očekivao sam, iskreno govoreći da će biti barem oko 40-50% ali i ovaj mali postotak pristalica dokazuje da je to bila samo štela za dobiti na vremenu zbog određenih poslića. Uskoro će se sve znati.

neće uvijek biti ovako.


Mrgude lijep pozdrav!!
scenari kako smo i očekivali,što misliš kako če se odvijati dalje
bog prijatelju!

Bok i tebi prijatelju moj dragi !!
Točno kako smo se porukama čuli, tako je i tako će biti,, dalje se zna. Ti si za, oni su za a i ja sam ZA !!
Prema tome Ingra ima jedan smjer. Ja sam javno naglasio gdje izlazim,,,, osim ako ne uočim da je to npr val 2 ili 4,, onda malo poštrajkam pa opalim po Bidu do moje cifre. Tada se vraćam na stare posle, koji sada trenutačno ne idu, stoje. Usput koga zanima građ. zemljište s plaćenim svim dažbinama, građ dozvolom,, panoramski pogled. Može i u dionicama Ingre !! [emo_dolar][emo_kuna][emo_euro][emo_funta] cijena bagatela !!

I very much love INGRA !!

Dakle čitavih 75% + dioničara vjeruje da dionica vrijedi više od 6 kn. Jako dobro. Svaka čast onima koji nisu posustali pod teretom situacije jer dokazujete da se ipak ne date samo tako manipulirati.[emo_palacg]

A Oppi bi sada trebao od Hanfe tražiti povrat novca za onu besmislenu kaznu jer je u prvoj (i iskrenoj) verziji mišljenja jasno dao do znanja kako je ponuda nerealna (zapravo uvredljiva i ponižavajuća) te kako ne namjerava ni osobno na tu ponudu odgovarati.

No bez imalo euforije – firma i dalje nema jasnu budućnost sve dok se konačno ne raščisti što sa blokadom, dugovima, opterećujućom imovinom i budućim poslovima. Ali ako su sve do sada izdržali onda će izdržati i dalje.

Jer osim ovog dosadašnjeg mrklog mraka treba ipak imati u vidu i 5 milijardi kn potencijalnog posla na starim elektranama u RH + nove investicije u RH + Alžir + Irak + tko zna što sve još ne. Moglo bi ovdje uskoro zaista biti veselo.


Dakle čitavih 75% + dioničara vjeruje da dionica vrijedi više od 6 kn.

gl_upog li zaključka…onda možemo zaključiti i da ingra ne vrijedi ništa pa ostali zato nisu ni pokušavali prodati

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

@Mrgud28
Prijatelju moj, trenutno je na HRT 1 vrlo zanimjiva emisija… pa da možda pogledaš istu…




@pozitiva

UUUUU punoputa u tome i je čar ove dionice, lijepo se da zaraditi
[/quote]

tko su najveći vjerovnici Ingre…?
http://www.glas-slavonije.hr/178686/1/U-sljedecih-sest-mjeseci-ugasit-ce-se-jos-10000-radnih-mjesta

[/quote]

Zak koji dan ću Vam reći tko su najveći profiteri na ingri, a Vi i dalje čekajte s kupnjom!!
[/quote]
meni je uvijek lako čekati … ja sam naučio biti paparazzi investitor… te ništa pri tome u pravilu ne gubim… a Vi? što ćete vi… koji ste, ako ste, in… ako barem jedna pozitivna vijest ne stigne… u ostalome, kako vam se čini današnja vijest… dobra ili loša za dioničare Ingre… počevši možda već od sutra… prije 10:00:00 …?


…u ostalome, kako vam se čini današnja vijest… dobra ili loša za dioničare Ingre… počevši možda već od sutra… prije 10:00:00 …?

Ja mislim da je jako loša jer se uprava izjasnila pozitivno oko preuzimanja izuzev skepsi oko zadanog praga uspješnosti, čak su konstatirali da je cijena od 6 kn/dionici primjerena. Možda se ubrzo dogodi nešto neočekivano pa Ingra odleti ali to je zaista u rangu kladionice. Za sada je cjelokupni kontekst oko Ingre izrazito loš bez ikakve naznake da će se ubrzo to promijeniti.

New Report

Close