INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mogli bi vas podosta tu na forumu ici na repeticije u ZZtop Lp

Bum, paf, tres po asku,, nemožeš ti meni uteći maleni .. samo se ti sakrivaj iza “H”, plakat češ što nisi pričekao još dan dva !! [emo_smijeh][emo_smijeh]

I very much love INGRA !!


Kolega Dgmaz očito zizić ima OIB neke druge Ingre u "Cloudu", čovjek se već dokazano više puta kompromitirao u svojim prijašnjim postovima…


1. OIB Ingre: 14049708426
2. http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/mijenja-se-nacin-pretrage-liste-duznika-s-otvorenom-predstecajnom-nagodbom-/

Kao što rekoh preokret trenda…[emo_palacg]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Da zizić, pa opće je poznato da nakon predstečajne nagodbe se je netko nagodio,
a pošto imam iskustva (hebote) na DIOKI-ju vjerovnici uđu u vlasništvo INGRE a INGRA dalje dela, što je mislim SVIMA u interesu, osim možda ovih kojima nije.

LP


Ne zekofefer, nakon predstečajne nagodbe netko će se možda nagoditi, a netko možda neće… – predstečajnu nagodbu pokreče dužnik
dužnik s vjerovnicima pregovora o mogućnostima – od otpisa dijela dugova, pretvaranja potraživanja u kapital do unovčavanja imovine i pronalaženja strateškog partnera
-I u okviru predstečajne nagodbe dužnici i vjerovnici pokušat će iznaći nekakav način da bi se ta tvrtka ponovno postavila na noge – izjavila je Anđelka Buneta, predsjednica Uprave Fine. Ako u tome ne uspiju, dužnike očekuje stečaj. Važna je novina da nagodba ne može trajati unedogled, već najdulje 120 dana.
http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/od-sutra-55-tisuca-tvrtki-ima-preduvjete-za-predstecajnu-nagodbu/

zizić

pa za dva mjeseca će INGRA već graditi hotele na Krku.
U čemu je problem, u Đuri?

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


Kao što rekoh preokret trenda…

griješiš, to su burekđije malo digle cijenu da se iskrcaju po onima koji nasjednu…


Kao što rekoh preokret trenda…[emo_palacg]
po koji put vec u 4 godine [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


zizić

pa za dva mjeseca će INGRA već graditi hotele na Krku.
U čemu je problem, u Đuri?


Molim izvor link: da će za dva mjeseca INGRA već graditi hotele na Krku
Hvala!



Kao što rekoh preokret trenda…[emo_palacg]
po koji put vec u 4 godine [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

UUUUU punoputa u tome i je čar ove dionice, lijepo se da zaraditi

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@pozitiva
[/quote]

UUUUU punoputa u tome i je čar ove dionice, lijepo se da zaraditi
[/quote]

tko su najveći vjerovnici Ingre…?
http://www.glas-slavonije.hr/178686/1/U-sljedecih-sest-mjeseci-ugasit-ce-se-jos-10000-radnih-mjesta

kako da jurišam kada mi je netko blokirao dionicu, a da nije obavijestio ZSE.

[emo_smijesak]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close