INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je netko od forumaša dobio takvu obavijest bilo bi lijepo da navede kakav je postotak odaziva! Zahvaljujem!
Moja procjena je između 25 i 30% maksimalno.

Evo da se i ja ukljucim u igru pogadjanja. Moja procijena je da je 96% prihvatilo ponudu i da je ponuda prosla.

Promet je jako pao zadnjih dana sto znaci da je veliki broj odregistrirao dionice i prihvatio ponudu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@ Twixer

Ne vjerujem. Zašto bi ljudi dali dionice za tako male novce, kada očito dionica ima potencijala (kao što reče gosp. Z za gosp. B, kvragu pokušajte s drugim hrvatskim potencijalnim (potentnim) riječima).

Ja recimo prije 12 kuna Đuri ne mislim prodavati, kada im je već ta sinergija tako važna.

Makar, mislim da to neće biti potrebno, jer jedna Hrvatska SINERGIJA između INGRE i DIOKI-a uz jockera INU, predviđam svijetlu budućnost.

Nadam se da sada, kada INGRA ima veeeeliku šansu da se vrati na staze stare slave, netko je ne stera na 1 kunu, jer ću opet ja biti kriv.

Ja bih molio pesimiste da se maknu s ove teme (mogu ići kod g. plavog na Belje), jer uz malo Hrvatske čarolije ovo može samo gore, možda koliko i DIOKI, možda.

LP [emo_cool]

PS: Vlasnik dionica nije baš pri sebi, ima INGRU,DIOKI,3D ATPL, nije predsjednik nijedne Uprave navedenih društava, te Vam kao takav nevažan ne mogu preporučiti kupnju, odnosno prodaju istih.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]



Ako je netko od forumaša dobio takvu obavijest bilo bi lijepo da navede kakav je postotak odaziva! Zahvaljujem!
Moja procjena je između 25 i 30% maksimalno.

Evo da se i ja ukljucim u igru pogadjanja. Moja procijena je da je 96% prihvatilo ponudu i da je ponuda prosla.

Promet je jako pao zadnjih dana sto znaci da je veliki broj odregistrirao dionice i prihvatio ponudu.
[/quote]
Vjerovatno misliš na virtualni promet zadnjih dana.



Ako je netko od forumaša dobio takvu obavijest bilo bi lijepo da navede kakav je postotak odaziva! Zahvaljujem!
Moja procjena je između 25 i 30% maksimalno.

Evo da se i ja ukljucim u igru pogadjanja. Moja procijena je da je 96% prihvatilo ponudu i da je ponuda prosla.

Promet je jako pao zadnjih dana sto znaci da je veliki broj odregistrirao dionice i prihvatio ponudu.
[/quote]

makni devetku iz tvoje procjene i to je cca to

...



Nekakva novost prkeo vikenda?

dotaknuli smo dno..i odbijamo se….
[/quote]

da,i meni se cini da krece…..[emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



Nekakva novost prkeo vikenda?

dotaknuli smo dno..i odbijamo se….
[/quote] To smo rekli već sto puta,nadam se preokretu već više od 2 god.
Ajde više da krene,možda je to nadanje utopija ali ipak dok je dionica
na burzi ja ću se nadati ma koliko to blesavo izgledalo iz današnje
perspektive.

Pozdrav,




Ako je netko od forumaša dobio takvu obavijest bilo bi lijepo da navede kakav je postotak odaziva! Zahvaljujem!
Moja procjena je između 25 i 30% maksimalno.

Evo da se i ja ukljucim u igru pogadjanja. Moja procijena je da je 96% prihvatilo ponudu i da je ponuda prosla.

Promet je jako pao zadnjih dana sto znaci da je veliki broj odregistrirao dionice i prihvatio ponudu.
[/quote]

makni devetku iz tvoje procjene i to je cca to
[/quote]

Cisto pogadjam, niti imam dionice INGR niti pratim. U svakom slucaju zelim vam puno srece i najpovoljniji moguci rasplet situacije.

Vidim ljudi bacaju procijene pa da se i ja okusam.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Hidroelektra niskogradnja -izašla iz TOP 10 INGRE. Posvađali su se, ili kaj
je sad to!……..Zaba skrbnički- ušao u TOP 10….pa, onda nije sve tak loše!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Hidroelektra niskogradnja -izašla iz TOP 10 INGRE. Posvađali su se, ili kaj
je sad to!……..Zaba skrbnički- ušao u TOP 10….pa, onda nije sve tak loše!

U top 10 može biti samo 10. Pošto je skrbnički Zabe dokupio 50 tisuća izbacio je Hidroelektru koja je sada 11-sta. Teška matematika!!!

Bananarama, nick ti je za 10!!!..Daj, pusti tu matematiku.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ja bih molio pesimiste da se maknu s ove teme (mogu ići kod g. plavog na Belje), jer uz malo Hrvatske čarolije ovo može samo gore, možda koliko i DIOKI, možda.

Sto je to “Hrvatska Carolija”?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ovak s Vama sam do četvrtka u 14 sati, onda se selim na jednu drugu dionicu zbog jedne opklade.

Mislim da bi to vrijeme trebalo lijepo iskoristiti, pa ću Vam ispričati jednu priču.

Kao prvo imam ovaj tjedan jako puno posla (EU fondovi) pa ne mogu biti stalno sa Vama.

Ja ne znam što će biti s Ingrom, možda na kraju stvarno završi u stečaju, ali mislim da je INGRA zaslužila još jedan proboj.
Naročito nakon uvredljive ponude Đure.

Znači možete čučati na BID-u i čekati Godoa ili krenuti sa mnom u zadnji napad.

Da Vam bude bliže radi se o zadnjem jurišu junaka Zrinskog iz opkoljenog Sigeta jer ga je EUROPA izdala (to je ona scena koji su nam popalili u Gospodaru prstenova).

Biti ću na čelu napada, a da li ćemo se probiti ipak dragi kolege ovisi o Vama. Danas se želim probiti do kote sedam (ovaj malo sam slab na taj broj) tek toliko da pokažemo Đuri što mislimo o njegovoj ponudi.

Nadam se da u Đuri ne rade neki Mađari, jer će me opet optužiti za nacionalizam.

Sada će neki reči da pozivam na bratoubilački brat.
Na to samo kažem mogao je Đuro doći kao poslovni partner a ne kao Sulejman osvajač. Sve se moglo dogovoriti.

I još jedna domaća.

U boj, u boj za narod svoj,

za INGR-u svoju. [emo_cool][emo_novac][emo_palacg]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close