INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ehhh ništa od povijesnog trenutka. Al kud na ovako dobru vijest da se udari po bidu. Ehhh netko je ljut, iznenađen i uvređen.

neće uvijek biti ovako.

Kada Vi niste htjeli doći kod mene, došao sam ja kod Vas.

Mrgud mi je uvalio ATPL po 725 kn za moj ročkas, pa da mu malo vratim.

Ovaj to znate kaj god kupim g. Čačić pošalje u stečaj.

S druge strane koliko sam shvatio nema šanse da INGRA……..

[emo_zloban][emo_novac][emo_novac][emo_palacg]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Nekakva kupnja pred kraj?!?

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@ MEGIDO1

Pa ja lupam samo po asku, još kad Čačiću objasnim kako da spasi i INGRU i DIOKI u sinergiji, ostati će ĐURO kratkih rukava.

lp[emo_smijeh]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Zar se već pročulo da slijedi nova Đurina ponuda, ovaj puta moralna?

neće uvijek biti ovako.

@morski cucak

– dokup, da se nađe

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


Kada Vi niste htjeli doći kod mene, došao sam ja kod Vas.

Mrgud mi je uvalio ATPL po 725 kn za moj ročkas, pa da mu malo vratim.
Ovaj to znate kaj god kupim g. Čačić pošalje u stečaj.
S druge strane koliko sam shvatio nema šanse da INGRA……..
[emo_zloban][emo_novac][emo_novac][emo_palacg]


Bok prijatelju,,, pa ti još ovdje.. A lijepo sam Vam rekao da ATPL ide na 25x kn,, bilo je smijeha i svašta nešta. Bogme ja u Ingri ali još ću podebljati, samo čekam jednu vijest. Na Ingri će se dobro zaraditi ili ??… ali baš me briga !!
Lijepi pozdrav tebi i ekipi s ATPL !!

I very much love INGRA !!

Nekakva novost prkeo vikenda?

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Na Ingrinim dionicama, je u jednom danu u veljači, bio promet 25 000 000 kn, tako da, ako dođe do euforie, ne bi trebalo biti problem izači s velikom količinom. Likvidnost na ovim papirima zna biti zavidna što nije kvaliteta svih dionica na zagrebačkoj burzi vrijednosnica. [emo_kuna][emo_palacg]


Zar se već pročulo da slijedi nova Đurina ponuda, ovaj puta moralna?

Po 4 kune???



Zar se već pročulo da slijedi nova Đurina ponuda, ovaj puta moralna?

Po 4 kune???
[/quote]

Da,da…ide po 4kn…LOl,ako će ići onda će ići po malo višoj ali ne nižoj..ali zapravo kad malo bolje razmislim o vašoj izjavi onda neka ide i po 1kn ta “vaša” verzija ponude(ali prije da ce biti s jednim preznakom ispred jedinice ili u rasponu 6-8kn).jer po tvojoj logici iz đure su budale ako su prvo ponudli 6 pa bi onda kao 4ili 5 kn,iz ovog je očito vidljiv vaš druk na dolje…dobar je strah onaj tko ga ima!![emo_cool][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Nekakva novost prkeo vikenda?

dotaknuli smo dno..i odbijamo se….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close