INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ma ne pratim baš toliko ovaj slučaj pa sam ostao malo zatečen s tim cca 50 miliona eura za tu zgradu
pa ta zgrada ne vredi ni pola tolkog onako odokatvino

Kojih 50 mil.€?
Zgrada vrijedi max 10 mil. i pitanje je da li bi mogli to sad dobiti u ovim uvjetima.

@bananarama
Da ne repliciram cijeli text.. zvao jutros i potom odmah obznanio rečeno. Zašto je potrebno toliko vremena neznam, možda jedan uposlenik broji, tj. zbraja količinu dionica, ni to neznam. Ali da je tako meni rečeno, JE. Znači do dana 17.10 do 00,00 h se zaprimala dokumentacija i više NE. U srijedu će SKDA objaviti dali je prošlo preuzimanje ili ne, tako je meni djelatnik rekao. Ne može reći da nije jer se razgovor snima,, e sada kod nas je sve moguće, pa bi bilo shodno da još netko nazove i potvrdi moje navode !!
LP

I very much love INGRA !!

Grčka je nekad bila snažna, Apple šala, a Zuckerberg bez fakulteta

Obratite pozornost na pravilo broj 1. Ono je na ovoj dionici najvažnije, iako i ostala nisu zanemariva!

Nema taj pojma o životu! Svi učesnici u ponudi moraju odmah biti obavješteni o ishodu ukoliko ponuda nije uspjela a bila je uvjetovana. Učesnici su: ponuditelj, ciljno društvo, Agencija, i svi dioničari koji su pristali na ponudu. Jedino što bi to – odmah – kod nas moglo potrajati.

Kada pogledam ovaj današnji promet od 4 tisuće kuna ne mogu da se otmem dojmu da je sve dane za vrijeme trajanja ponude trgovina bila inscenirana.
Eto odjednom sa završetkom ponude nitko više ne tuče po bidu, nikome više ne trebaju kune???[emo_zacudjen]

@bananarama
zadnja tri uzastopna posta su samo vaša… zar ne?! pa nije valjda… da vas tzv. … već tako rano… možebitna invest panika hvata…?

Ako bi brojali postove u zadnji tjedan dana, Vi ih imate jedno tri puta više od mene. Što duže čekate, bit će Vam skuplje. Sami izaberite, sigurno će te pogriješiti.
Ja sam ionako dugoročni dokupljivač, lako za mene!


Ako bi brojali postove u zadnji tjedan dana, Vi ih imate jedno tri puta više od mene. Što duže čekate, bit će Vam skuplje. Sami izaberite, sigurno će te pogriješiti.
Ja sam ionako dugoročni dokupljivač, lako za mene!

čudi me da jedan tzv. investitor poput vas… a registriran na poslovnom još od 2007… naravno, po mom osobnom mišljenju… navađa nebuloze sl. gore navedenom te meni poručenom “što duže čekate…” pa, zar vas invest 2007 god. pa nadalje do danas… nije ama baš ničemu naučila…? no, pustite se možebitno iznenaditi… mislim da će naredni dani biti vrlo zanimljivi… kako za vas… tako naravno i za sve nas…

Mavrovo Inženjering dooel, Makedonija
Ukupna izloženost (bilančna i izvanbilančna) Grupe prema društvu Mavrovo Inženjering dooel,Makedonija na dan 31. prosinca 2011. godine iznosi 33,2 milijuna kuna. Bilančna izloženost iznosi 18,2 milijuna kuna (ulaganje u udjele, dani krediti i ostala potraživanja). Izvanbilančna izloženost
iznosi 15 milijuna kuna, a odnosi se na dane korporativne i bankovne garancije za obveze društva Mavrovo Inženjering dooel. Aktiviranu korporativnu garanciju od strane Tutunske banke u iznosu od 10 milijuna kuna Grupa na dan 31. prosinca 2011. godine nije prezentirala kao sadašnju obvezu,već ju je zajedno sa ostalim garancijama iskazala u bilješkama kao nepredvidivu obvezu. Uprava Grupe je procijenila da niti po jednoj danoj garanciji nisu vjerojatni dodatni odljevi resursa jer je sa Mavrovom Inženjeringom dooel potpisan ugovor na osnovi kojeg će se svi eventualni odljevi po nepredvidivim obvezama, kao i sva ulaganja i potraživanja nadoknaditi putem prodaje imovine društva Mavrovo Inženjering dooel. Međutim, na dan bilance, nije bilo moguće procijeniti izvjesnost
navedenog, a niti iznos eventualne naplate ulaganja i potraživanja.

Samo poslovni prostor u MOskvi se procjenjuje na oko 6 milijuna kuna!
Očito nije dogorilo kada se INGRA ne naplaćuje iz imovine Mavrova.

Jučer smo imali povijesni minimum prometa. Hoće li danas biti još jedan povijesni trenutak bez prometa?

neće uvijek biti ovako.

Zagreb, 19. listopada 2012.
INGRA d.d. – Odbačen prijedlog za otvaranjem stečajnog postupka nad INGROM d.d.
_____________________________________________________________________________
U skladu s odredbama Zakona o tržištu kapitala (Narodne novine broj 88/08, 146/08 i
74/09) i Pravilima Zagrebačke burze, INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb, Alexandera von
Humboldta 4/b, ovim putem obavještava javnost da je Trgovački sud u Zagrebu dana 12.
listopada 2012. riješio predmet pod broj St-878/12 na način da je odbacio prijedlog za
otvaranjem stečajnog postupka nad INGROM d.d.
Društvo do dana objave nije zaprimilo prijedlog o pokretanju stečaja već je o njemu
informirano putem medija, kao niti rješenje od 12. listopada kojim se odbacuje takav
prijedlog. Ipak, zbog pravovremenog informiranja javnosti, Društvo se kao stranka u
postupku samostalno informiralo o gore navedenom postupku.
INGRA d.d.
Uprava Društva

neće uvijek biti ovako.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/cL7cMegY15Sl2MSyhYz35Q==.pdf

New Report

Close