INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj a kaj svi Vi delate na INGRI (sad moram zbog Vas prekinuti ugodnu tišinu).
Pa INGRA bude u predstečajnoj fazi bar još godinu dana.

LAST minute za smrdljivu industriju, energetski neučinkovitu.

[emo_plazi]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Za podsjetiti se:
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:31:2758813916703289::NO:RP::

Mortadela je konj s maslinama.

Pa zar baš nitko nije prodao Đuri po &?[emo_palacd]



@turbulent

forumski kolega, ako vas smijem tako nazvati… info da je zahtjev za pokretanje stečaja INGRE na trgovačkom sudu u ZG 12.10. odbijen… objavio sam danas ja, a ne vi niti MEGIDO ni BANARAMA ili vama te njima sl. … službena obavijest o tom predmetu će vjer… kontre putem ovog foruma… zar ne… ili… ? vezano za od 01.10.2012. evidentiranu teretnicu na k.č. 916/3… uskoro bi vam se… naravno samo možebitno… uprava INGRE o istome mogla via ZSE očitovati… usput se priupitajte zašto baš 01.10.2012. … slučajno ili…? tj. što je 01.10.2012. stupilo na snagu….. Lp i sretno vam na INGRI bilo, kako zbog mene tako i zbog vas te svih ostalih sudionika TK RH…

Evo uloška da se ljudi ne muče tražiti:
http://e-izvadak.pravosudje.hr/detalji-uloska.htm?ulozakId=219360030085&sudId=85

Mortadela je konj s maslinama.

Ovaj izvadak ne znaci nista jer koje ima veze da li je banka stavila duplu zabiljezbu.

Ono sto treba zabrinjavati dionicare a to nisam znao je da Ingra uopce nije vlasnik te zgrade pa kad ste si računali xxm eura za zgradu jer kao što vidite grad Zagreb ima udio što znači da zgrada uopće nije imovinski riješena.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Znam prijatelju, Ingra mi je, to i sam znaš bila najveća miljenica.. Razmišljam o smanjenju prosjeka za još cca 50t kn ali iskreno čekam dan D.. Ponedjeljak (zbog osbne uvjerenosti i sigurnosti) !!
LP [emo_namigusa]

Sorry na ovu moju pogrešku dan D u ponedjeljak,, Srijeda !!
Sinoć do 00 sati tko je proslijedio svoje dionice odregistrirane i pristigle su do 00 h u SDA bit će objava u srijedu, dali je ponuda prošla ili ne.. no to se pak zna već i sada ako pojedinci ne zaobilaze istinu na ovome forumu !!
LP

I very much love INGRA !!


Ovaj izvadak ne znaci nista jer koje ima veze da li je banka stavila duplu zabiljezbu.
Ono sto treba zabrinjavati dionicare a to nisam znao je da Ingra uopce nije vlasnik te zgrade pa kad ste si računali xxm eura za zgradu jer kao što vidite grad Zagreb ima udio što znači da zgrada uopće nije imovinski riješena.

Eto vidite da izvadak ipak nešto znači…

Mortadela je konj s maslinama.

@jeli meni to tilta pbz investor ili je stvarno promet na ingri 900,12kn Lp


daj mi molim te objasni jer znam da ti je to struka
Oni su znači u Ingri dobili cca 50 milja eura založnog prava na Zgradu ili ?

Postanite Eu-robovi



Znam prijatelju, Ingra mi je, to i sam znaš bila najveća miljenica.. Razmišljam o smanjenju prosjeka za još cca 50t kn ali iskreno čekam dan D.. Ponedjeljak (zbog osbne uvjerenosti i sigurnosti) !!
LP [emo_namigusa]

Sorry na ovu moju pogrešku dan D u ponedjeljak,, Srijeda !!
Sinoć do 00 sati tko je proslijedio svoje dionice odregistrirane i pristigle su do 00 h u SDA bit će objava u srijedu, dali je ponuda prošla ili ne.. no to se pak zna već i sada ako pojedinci ne zaobilaze istinu na ovome forumu !!
LP
[/quote]Ma naravno da nije prošlo. Na bidu je bilo oko 370 000 a ono što je trgovano vva 40 000 zadnja dva dana tek treba na namiru, ako zbrojimo one koje su u zalogu i nas nekoliko koje znam ako zbrojimo dolazimo do oko 10% dionica. Dakle kao što se znalo od prvog dana to je bilo samo kupovanje vtemena. Da se gtjelo INGRU gurnuti u stečaj to bi se učinilo odmah bez ove farse.
PS: Određene info o založnim pravima i td, postoji već godinama i neznam zašto je to tek sada postala vijest.

neće uvijek biti ovako.

ma ne pratim baš toliko ovaj slučaj pa sam ostao malo zatečen s tim cca 50 miliona eura za tu zgradu
pa ta zgrada ne vredi ni pola tolkog onako odokatvino

Postanite Eu-robovi



Znam prijatelju, Ingra mi je, to i sam znaš bila najveća miljenica.. Razmišljam o smanjenju prosjeka za još cca 50t kn ali iskreno čekam dan D.. Ponedjeljak (zbog osbne uvjerenosti i sigurnosti) !!
LP [emo_namigusa]

Sorry na ovu moju pogrešku dan D u ponedjeljak,, Srijeda !!
Sinoć do 00 sati tko je proslijedio svoje dionice odregistrirane i pristigle su do 00 h u SDA bit će objava u srijedu, dali je ponuda prošla ili ne.. no to se pak zna već i sada ako pojedinci ne zaobilaze istinu na ovome forumu !!
LP
[/quote]
Prema važećem zakonu o preuzimanju d.d. SKDD je dužan odmah obavijestiti one koji su pohranili svoje dionice u slučaju ako je ponuda bila uvjetovana određenim pragom uspješnosti a nije uspjela, što je ovdje slučaj. Tako da oni koji su pohranili svoje dionice trebali bi već sutra znati kakav je odaziv bio. Ako je netko od forumaša dobio takvu obavijest bilo bi lijepo da navede kakav je postotak odaziva! Zahvaljujem!
Moja procjena je između 25 i 30% maksimalno.

(3) Ako je ponuda za preuzimanje uvjetovana sukladno odred bi članka 23. stavka 2. točke 2. ovoga Zakona i ako u ponudi ne bude pohranjeno dovoljno dionica, depozitar je obvezan odmah o tome, kao i o ukupnom broju pohranjenih dionica, obavijestiti svakog dioničara koji je pohranio dionice, Agenciju, ciljno društvo i ponuditelja.

New Report

Close