INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@MEGIDO1
ako Ingra odblokira račun javi… pa ja lako uđem ako procijenim shodnim… no ako ne odblokira račun… ne znam po kojoj cijeni ćeš ti možda izači… ako uspiješ izači… znam, znam… nećeš prodavati uopće… zar ne ili…?
btw: prijedlog pokretanja stečaja je 12.10. odbijen… no, to je tako i tako nebitno… budući da si bio naveo da predmet nema nikakvog zakonskog uporišta…
Lp




Danas ističe Đurina "blesimetarska ponuda"! Dakle, pošto je propala, već najkasnije u petak ćemo znati rezultat. A i iz uprave Ingre bi tada mogli pustiti kakvu informaciju bez da ih kunoderačka Hanfa opali po "labrnji"!
Očekujem ekskluzivni intervju u kome ćemo saznati tko je koga i zašto, a do kraja mjeseca odblokiranje i poravnanje! Pozdrav!

Znači ništa od kontraponude???
Nitko nije zainteresiran za Ingru????
Što to znači???
Stečaj ili možda nešto drugo ?????
Pozdrav
[/quote]A zašto Đuro nebi ponudio ponovo i to 10 kn i 75%?
[/quote]
Vi to ozbiljno?????Vi se sprdate s zdravim razumom???
Ovdje se doista može pročitati svašta!!!!



@MEGIDO1

ako Ingra odblokira račun javi… pa ja lako uđem ako procijenim shodnim… no ako ne odblokira račun… ne znam po kojoj cijeni ćeš ti možda izači… ako uspiješ izači… znam, znam… nećeš prodavati uopće… zar ne ili…?
btw: prijedlog pokretanja stečaja je 12.10. odbijen… no, to je tako i tako nebitno… budući da si bio naveo da predmet nema nikakvog zakonskog uporišta…
Lp

Kako odbijen! Nemoguće! I šta sad? Hmmm….

Biskavi-A recite mi vi zašto netko nebi ponudio 10 kn i 75%? Zašto je to nemoguće i izvan svake pameti? Hvala.

neće uvijek biti ovako.

@ZZTop

Zahtjev odbačen i to je Vama nebitno???? Itekako je bitno jer pokazuje da pravni sustav počinje pošteno funkcionirati, a to je za Ingru u ovom trenutku možda i najvažnija stvar na svijetu. Točkica svijetla u totalnom mraku.

Stoji činjenica da je Ingra s blokiranim računom i neplaćenim dugovima još uvijek na vrlo tankoj niti. I neće faliti još teških dana. No nakon svih ovih iskušenja i muka, ali i očigledne odlučnosti da se ne predaju prljavim pokvarenim ucjenama svih vrsta, mogu im samo poželjeti da i dalje još žešće ustraju u rješavanju svih dubioza.

Gledajte – ako su stvarno u Ingri krivi za baš sve to zašto ih se napada i ako su bilo koga u tom procesu namjerno prevarili i izigrali – prvi sam za to da ih se sravni sa zemljom. Do zadnje cigle i šarafa.

Ali prateći što se događa i čitajući dostupne materijale ne mogu naći previše toga što bi REALNO govorilo u prilog tezama da u Ingri rade prljavi i pokvareni ljudi koji žive isključivo od varanja drugih kao što to stvarno rade u nekim drugim sličnim organizacijama. Dapače DOJAM je upravo suprotan no to nužno ne znači da je i ispravan.

Pa ako imate takve dokaze – svi vi koji nastojite na razne načine srušiti napore da se firma oporavi i profunkcionira – volio bih da ih ovdje prezentirate pa da onda možemo izgraditi realnije stajalište što Ingra zapravo jest. Pa ako zbilja ništa ne valja – neka više ide u pakao skup sa svima koji su dovoljno bedasti da još uvijek imaju ove papire na svojim računima.

A dok toga nema – e pa upravo TA njihova ustrajnost i bespoštedna dosljednost i vjerovali ili ne ISKRENOST koju pokazuju u svojim nastojanjima da pronađu svoj put iz ovog pakla JEST temeljni razlog zašto ostajem dioničar ove firme pa makar i propala na tom putu.

@turbulent
forumski kolega, ako vas smijem tako nazvati… info da je zahtjev za pokretanje stečaja INGRE na trgovačkom sudu u ZG 12.10. odbijen… objavio sam danas ja, a ne vi niti MEGIDO ni BANARAMA ili vama te njima sl. … službena obavijest o tom predmetu će vjerovatno, pretpostavljam… stići uskoro na ZSE te potom i via xy medija… no, taj predmet trenutno je ad acta… ali zbog nadaljnje blokade računa INGRE, vi te nitko… nije siguran… dali i tko će možda pokrenuti neki možebitan ponovni prijedlog pokretanja stečaja INGRE radi xy razloga… osobno bi volio da se INGRA sutra ujutro odmah riješi svih problema, jer nikome nije u interesu da bilo tko gubi… jer ako vi, nedaj bože… izgubite novce na bilo kojoj dionici… nećete biti u stanju pokrenut rast na nekoj drugoj itd. … no, da biste počeli donekle i možebitno zarađivati… morate prethodno itekako biti dobrano informirani, a čini mi se da vi to trenutno ipak niste ili se možda dovoljno ne trudite da to budete… jer da jeste barem malo informirani, info o tome da je prijedlog za pokretanje stečaja 12.10. odbijen, objavili biste vi prije mene, a ne ja prije vas… nadalje, bitnost te informacije za mene osobno, a koju sam danas regularnim putem saznao… iskazao sam time da ipak zbog iste info nisam kupio niti jednu dionicu INGRE…, zašto…? informirajte se, istražujte… sve javne info su uvijek dostupne ako se ih želi naći te saznati… al treba i malo mudrosti, volje te gubitnog iskustva… no, lakše je davati neargumentrane kontre putem ovog foruma… zar ne… ili… ? vezano za od 01.10.2012. evidentiranu teretnicu na k.č. 916/3… uskoro bi vam se… naravno samo možebitno… uprava INGRE o istome mogla via ZSE očitovati… usput se priupitajte zašto baš 01.10.2012. … slučajno ili…? tj. što je 01.10.2012. stupilo na snagu….. Lp i sretno vam na INGRI bilo, kako zbog mene tako i zbog vas te svih ostalih sudionika TK RH…

dajte broj računa da vam uplatim koju tisućicu,što radite dobrobit za sve nas dioničare ingre. joj evo suza mi krenula, sreća da na svijetu ima još tako dobrih ljudi.

idući tjedan će bit bolje...

Pisali Vi, ne pisali, propast ĐĐ o preuzimanju. Ingra zbog natuknute političke malverzacije o čemu sam pisao da od toga neće biti ništa, a o čemu mnogi nisu vjerovali, no to je sada prošlost. Od sada Ingra ima samo jedan smjer. Uskoro rasplet situacije, ali pozitivan. I ja ću kao pojedinci šutjeti i reći Vam ,,,otkrite zašto. (Moguće su dvije ključne osobe u odgonetki ove anigme)[emo_novac] ??

I very much love INGRA !!


Pisali Vi, ne pisali, propast ĐĐ o preuzimanju. Ingra zbog natuknute političke malverzacije o čemu sam pisao da od toga neće biti ništa, a o čemu mnogi nisu vjerovali, no to je sada prošlost. Od sada Ingra ima samo jedan smjer. Uskoro rasplet situacije, ali pozitivan. I ja ću kao pojedinci šutjeti i reći Vam ,,,otkrite zašto. (Moguće su dvije ključne osobe u odgonetki ove anigme)[emo_novac] ??
mrgude koliki ti je ulaz ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ispod 6 kn prijatelju,,,,mrvicu ispod, ali jako blizu 6 !!

I very much love INGRA !!

@ZZTop

Prije svega iskreno hvala na promptnim info i neprocjenjivom doprinosu u dokumentiranju zbivanja oko Ingre jer pomažu složiti sliku što se ovdje događa. No život je ipak nešto više od sirovih i surovih pravnih akata. I to čini osnovu mog pogleda na sve ovo.

Iz usporedbe informacija koje objavljujete i ostalih javno dostupnih ukazuje se jasna činjenica da je pravni sustav djelovao kako treba Ingra danas ne bi imala manjak od 100+ milijuna koji su im doslovno ukradeni i za koje se spori već godinama – bez uspjeha. Nije to jedan slučaj ima ih puno previše, a sa takvim poslovnim okvirom i realizacijom teško da ijedna firma na svijetu može biti dalje od propasti.

I s te osnove im iskreno želim da uspiju istjerati istinu na čistac prije bankrota jer su stvari otišle predaleko u krivom smjeru. A upravo Vaša objava da je onaj zahtjev odbijen daje naznake moguće promjene da bi se tu mogle događati i puno značajnije stvari. I to je zapravo jako bitna stvar koju je lako propustiti da prođe neopaženom. Ništa drugo.

LP


Ispod 6 kn prijatelju,,,,mrvicu ispod, ali jako blizu 6 !!
ok nisi tako los ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Znam prijatelju, Ingra mi je, to i sam znaš bila najveća miljenica.. Razmišljam o smanjenju prosjeka za još cca 50t kn ali iskreno čekam dan D.. Ponedjeljak (zbog osbne uvjerenosti i sigurnosti) !!
LP [emo_namigusa]

I very much love INGRA !!

New Report

Close