INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra je jeftina ali za očekivati i dalnji pad ove dionice. Vaš link …

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]


Tko se sjeca ovoga? [emo_smijesak]

Ingra ima tri projekta refinanciranja, Željko Perić izlazi iz Uprave

"Ingra je putem Zagrebačke burze obavijestila investicijsku javnost da je uspjela pripremiti tri alternativna projekta refinanciranja i očekuje da bi se jedan od njih realizirao tijekom sljedeća tri mjeseca, nakon čega bi se tvrtka potpuno financijski stabilizirala."

3 mjeseca od navedenog isteklo je 01.06., potom naknadno još 4 i pol mjeseca, jer je danas već 15.10. … http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FOCZK33gDHjVvbYQZbZbxA==.pdf

ZeZe,
Pa ti majstore znaš i računati…
Ajd malo oladi više…

Evo da Vas malo oraspoložim. HA, HA, HA, MRAČNE SILE ĆE VAS ORASPOLOŽITI.

Hajduk je izbjegao stečaj.

Ako su spasili nogometni klub, onda će i OPI..JUMA za mase.

Koliko vidim Đuro će dobiti krvavi novac pa će Vas moći preuzeti.

Danas samo mračne stvari na ovoj burzi. Ni Sunca nema.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


Trebalo bi zatražiti dopuno obavijesti jer matematika ne štima!
Naime – sarajevska Hidrogradnja tvrdi da je dobila 20 milijuna KM a paljanska 12 milijuna KM.
Ukupno je u JUBMES-u bilo 26,7 milijuna dolara plus 9 milijuna dolara kamata ili oko 54 milijuna KM!
Dakle nedostaje oko 22 milijuna KM ili 11 milijuna eura – kome je otišao taj novac?
Izgubiti spor ne znači i izgubiti novce jer iz natpisa koliko je tko dobio ispada da INGRA jeste izgubila spor ali se ne vidi u kojem dijelu jer netko je dobio 11 milijuna eura – je li to INGRA?

Izgubiti spor u pravilu znači izgubiti novce.Pa to je bar jasno.
Troškovi “gubitnika” su sigurno veliki.
Treba vidjeti,koliki su???
Otkuda Vam podatak da je “INGRA” nešto dobila???I ako je ,koliko je dobila i na osnovu kojeg akta????
pOZDRAV

@bisakovi

Matematički je nemoguće – ako su izjave iz Sarajeva i Pala točne – da je INGRA izgubila ČITAV iznos.
Naime JUBMES je ima na računu 26,7 milijuna dolara i to treba uvećati za cca 9 milijuna dolara kamata a iz Sarajeva i Pala su javili da su dobili 20+12 milijuna KM!
Ja se samo pitam – ako su gornji navodi točno – gdje je 11 milijuna eura!



@bisakovi

Matematički je nemoguće – ako su izjave iz Sarajeva i Pala točne – da je INGRA izgubila ČITAV iznos.
Naime JUBMES je ima na računu 26,7 milijuna dolara i to treba uvećati za cca 9 milijuna dolara kamata a iz Sarajeva i Pala su javili da su dobili 20+12 milijuna KM!
Ja se samo pitam – ako su gornji navodi točno – gdje je 11 milijuna eura!

a da nisu možda ovdje…:
“Hidrogradnji”kažu da zagrebačka tvrtka izbjegava poravnanje koje bi pokazalo da je njezinim članicama još davno u gotovini isplaćeno 11,7 milijuna dolara plus kamate i da bi se poravnanjem knjiga ispostavilo da je “Ingra” dužna
http://www.dnevni-list.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=24436:po-ijem-nalogu-se-rui-hidrogradnja&catid=1:dogaaji&Itemid=2




@bisakovi

Matematički je nemoguće – ako su izjave iz Sarajeva i Pala točne – da je INGRA izgubila ČITAV iznos.
Naime JUBMES je ima na računu 26,7 milijuna dolara i to treba uvećati za cca 9 milijuna dolara kamata a iz Sarajeva i Pala su javili da su dobili 20+12 milijuna KM!
Ja se samo pitam – ako su gornji navodi točno – gdje je 11 milijuna eura!

a da nisu možda ovdje…:
“Hidrogradnji”kažu da zagrebačka tvrtka izbjegava poravnanje koje bi pokazalo da je njezinim članicama još davno u gotovini isplaćeno 11,7 milijuna dolara plus kamate i da bi se poravnanjem knjiga ispostavilo da je “Ingra” dužna
http://www.dnevni-list.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=24436:po-ijem-nalogu-se-rui-hidrogradnja&catid=1:dogaaji&Itemid=2

[/quote]

Hidrogradnje su dobile 20+12 milijuna KM a ukupno je raspoloživo cca 54 milijuna KM.
I tu ne štima matematika.
Zašto su Hidrogranje objavile da su dobili 20+12 milijuna maraka a ne 54 milijuna maraka?

imate brdo članaka o tom dugu iz iraka na netu
svatko je imao pristup tim informacijama i svakome tko zna čitati i zbrojiti 2 i 2 moralo je biti jasno kakve su sanse za dobivanje tih para
o tome sam pisao tamo negdje u svibnju mjesecu cini mi se i kad sam shvatio rizik tih poslova i neizvjesnost prekrižio sam ovu dionicu
zašto se sad ljudi tu svađaju tko šta kako i zbog čega; nisu dobili pare, idemo dalje, pa valjda ima još nade?

Postanite Eu-robovi

http://www.politikaplus.com/novost/65705/otkrivamo-kako-su-nikolic-dacic-i-dodik-izigrali-ingru-za-17-milijuna-dolara

Na kraju će INGRA dobit novac tu nema sumnje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.





@bisakovi

Matematički je nemoguće – ako su izjave iz Sarajeva i Pala točne – da je INGRA izgubila ČITAV iznos.
Naime JUBMES je ima na računu 26,7 milijuna dolara i to treba uvećati za cca 9 milijuna dolara kamata a iz Sarajeva i Pala su javili da su dobili 20+12 milijuna KM!
Ja se samo pitam – ako su gornji navodi točno – gdje je 11 milijuna eura!

a da nisu možda ovdje…:
“Hidrogradnji”kažu da zagrebačka tvrtka izbjegava poravnanje koje bi pokazalo da je njezinim članicama još davno u gotovini isplaćeno 11,7 milijuna dolara plus kamate i da bi se poravnanjem knjiga ispostavilo da je “Ingra” dužna
http://www.dnevni-list.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=24436:po-ijem-nalogu-se-rui-hidrogradnja&catid=1:dogaaji&Itemid=2

[/quote]

Hidrogradnje su dobile 20+12 milijuna KM a ukupno je raspoloživo cca 54 milijuna KM.
I tu ne štima matematika.
Zašto su Hidrogranje objavile da su dobili 20+12 milijuna maraka a ne 54 milijuna maraka?
[/quote]
Što Vas točno zanima???S čime se Vi zamarate???
Spor ove vrednosti strahovito puno “košta”!!!Koliki su troškovi???Kamate???
Zašto jednostavno ne dostavite kao dioničar-i upit upravi “INGRE”,iako ja smatram da je Ingra nešto dobila to bi bilo objavljeno na stranici Zse.hr.,ali tražite objašnjenja,pitajte!!!
Pozdrav

jadna je firma koje svoje postojanje na ovom bazira

Postanite Eu-robovi

New Report

Close