INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada se spor bude razmatrao na međunarodom sudu i Hidrogradnji je vjerujem jasno da će presuda biti u korist Ingre. Ingra posjeduje svu potrebnu dokumentaciju da to i dokaże. Ingra je i pokrenula naplatu ovih potraživanja pred međunarodnim sudom za međudržavna poravnanja još davnih godina, a ne Hidrogradnja.
Osobno očekujem da će doći do nagodbe i to u omjeru 70% Ingri, a 30% Hidrogradnji, i to samo iz razloga hitnosti za obije firme.

Nema govora o iskrcaju, samo špekulanto hoće 10%.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Što će tu biti plaća kad dionica ode u stečaj.[emo_palacd]

[b]Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.[/b][emo_euro][emo_cool]

Evidentno je da se cijena namjerno drži ovak nisko na 4 kune da se preplaše svi imaoci dionica tj jednostavnije rečeno …da se što više ovaca utjera u tor do 17.10. kad je zadnji dan za predaju u SKDD ….


Nema govora o iskrcaju, samo špekulanto hoće 10%.

slično smo mislili vi i ja za Validus, a vi dodatno i za Magmu…

Slijedi iskrcavanje! Ali iskrcavanje keša po asku![emo_palacg]


Slijedi iskrcavanje! Ali iskrcavanje keša po asku![emo_palacg]

navikli smo na vaše tupaste postove


Ma jedu g…a i srbi i muslimani. Podjelili novac i ko j..e Ingru. Treba to Hitno na Strazburški sud, u hitnu proceduru,, ovdje je….e lud zbunjenog. Moš isliti koliko je beogradski sud naklonjen Zagrebačkoj Ingri. Ma nabijem ih sve od reda.treba oko Hrvatske uzidati Hrvatski zid i naplačivati svima koji uđu u nju Hrvatski zrak. Još bih puno toga rekao ali neće proći… ljut da ljući ne mogu biti. Za mene je istok umro, mrtav da mrtviji ne može biti, a taj njihov sud ne priznajem ni pod razno.. Moš mislit,, jedva je tamo neki Jovan dočekao da nam utera !![emo_mrgud]

Sramotno je da se ovakvi fašistički ispadi toleriraju na ovom forumu. Komentar je nacionalno i vjerski uvredljiv i vulgaran.

Mortadela je konj s maslinama.

Gospodo, drugovi i drugarice, investitori i burekmajstori, burekdžije svima vam želim ugodan i nadasve sretan vikend uz puno zdravlja i veselja. Čuvajte se lošeg društba i dobre kapljice. Ponedjeljak je daleko iako brzo dođe i prođe i tada ćemo biti pametniji da krenemo u nove radnoradne pobjede. Uživajte u životu i pazite da ne zastranite jer ima ko sve vidi i računa. Pokajmo se i tražimo oprost za zlo koje učinismo da nam račun bude bolji. Uživajte sa obiteljima i čuvajte tu dragocjenu zajednicu. Dionice i novac nemogu nadoknaditi ono što propustimo učiniti u svojoj obitelji.
Ovdje se prepucavamo i pišemo koješta ali ipak smo ljudi i želim vam sve najbolje u životu, ovaj i još mnoge vikende.
Pozzz SVIMA.

neće uvijek biti ovako.



Ma jedu g…a i srbi i muslimani. Podjelili novac i ko j..e Ingru. Treba to Hitno na Strazburški sud, u hitnu proceduru,, ovdje je….e lud zbunjenog. Moš isliti koliko je beogradski sud naklonjen Zagrebačkoj Ingri. Ma nabijem ih sve od reda.treba oko Hrvatske uzidati Hrvatski zid i naplačivati svima koji uđu u nju Hrvatski zrak. Još bih puno toga rekao ali neće proći… ljut da ljući ne mogu biti. Za mene je istok umro, mrtav da mrtviji ne može biti, a taj njihov sud ne priznajem ni pod razno.. Moš mislit,, jedva je tamo neki Jovan dočekao da nam utera !![emo_mrgud]

Sramotno je da se ovakvi fašistički ispadi toleriraju na ovom forumu. Komentar je nacionalno i vjerski uvredljiv i vulgaran.
[/quote]
Slažem se kolega.Ovakve komentare treba izbjegavati!!!
Pozdrav

Mislim da je svako tko se družio pa i kratko s ingrom prolupao,naravno mislim i na samog sebe ali otkad apstiniram(naravno od ingre život mi se poboljšao,nema rano jutarnjih buđenja INNNGGGGGRRRRRAAAAAAAAAAAAAA).
Koliko vidim po današnjim tekstovima pojedinci koji su se zakačili na INGRu nema im pomoći(pisali oni za ili protiv).

Pozdrav

bit će bolje................


Što će tu biti plaća kad dionica ode u stečaj.[emo_palacd].

neće dionica otići u stečaj, nego firma….

New Report

Close