INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Živio Opra,,, tako treba,, tužiti gamad tamo gdje će se reći istina a ne gdje će se iskazivati međunacionalna mržnja koja htjeli mi ili ne postoji i postojat će još puno godina. Na međunarodni sud, i kakvu on donese odluku NEPRISTRANU, to se treba uvažiti. Dobro da nisu osnovali još jedno 5 -6 tvrtki u zadnja 3-4 mjeseca pa da i njih potkože. Sramota,, stvarna sramota,, jednostavno nemam riječi. Pokrepali dabogda !![emo_mrgud][emo_mrgud][emo_mrgud]
Nemoj tako, ima i tamo dobrih ljudi, a onih koji se ponašaju neljudskih ima svugdje oko nas. Tu i tamo.

neće uvijek biti ovako.



Da li zna netko točno koliko ce INGRA na kraju dobiti iz ovog spora sa Hidrogradnjom?

kako god da okreneš, Ingra na kraju vjerojatno neće vidjeti niti lipe iz tog spora, bilo zato što joj neće biti dosuđeno, a čak i da joj bude neka sića dosuđena, onda će to otići vjerovnicima koji stoje u redu za naplatu. međutim, obzirom da je Ingra već 5 mjeseci u blokadi, mislim da će prije ingra u stečaj bez obzira što ljudi ovdje zabijau glavu u pijeska i pjevaju borbene, ali situacija je sve gora za Ingru!
[/quote]

cijelo gospodarstvo je u kolapsu gdje Ti živiš?

razlika je u tome što se za Ingru tražđi rješenje na najvišem nivou, ako oni pokleknu onda hebiga. Kome da vjerujemo.

Meni ova priopćenja sve više sliče Magminim. Sudeći po iskrcaju iz top 10, nisam jedini.

Lažovi prokleti nitko se ne iskrcaje iz TOP 10.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pa može li gore za Ingru mislim da nemože stečaj je neizbježan.

Pa može li gore za Ingru mislim da nemože stečaj je neizbježan.Vaš link …

9 milijuna dolara su dobili a može se reći i da su toliko izgubili!
Ne vjerujem da će uzeti – tko zna koliko sličnih sporova postoji na prostoru bivše YU!
Ako popuste puno se novaca općenito može izgubiti!


9 milijuna dolara su dobili a može se reći i da su toliko izgubili!
Ne vjerujem da će uzeti – tko zna koliko sličnih sporova postoji na prostoru bivše YU!
Ako popuste puno se novaca općenito može izgubiti!

službenim dopisom Ministarstva financija BIH od 28. veljače 2006. potvrđeno da je “nosioc ugovora po navedenom poslu bila Hidrogradnja Sarajevo sa iznosom od cca 9,000.000,00 američkih dolara, a preostali iznos do 26 mil. USD otpada na podizvođača Ingra d.d.Zagreb”.

“Presuda u Beogradu donesena je političkim pritiskom i nema pravnu osnovu. INGRA je bila podizvođač Hidrogradnji Sarajevo na poslu izgradnje HE Haditha za iračkog investitora Ministarstvo energetike. Budući da su u pitanju bila dva ugovora, jedan je imala INGRA, a drugi Hidrogradnja, INGRA nesumnjivo ima pravo na svoj novac. Tražit ćemo reviziju cijelog postupka, a osim toga pokrenut ćemo postupak pred nadležnim međunarodnim organima i bit ćemo ustrajni da naplatimo radove bilo u obveznicama ili novcu”

u vezi izgubljenog spora i radi li se o velikoj ili maloj lovi…

samo jedna lagana nota:

9 milijuna $ je cijela trenutna trzisna kapitalizacija INGR-R-A.

koliko god da se protrguje, na kupnji il na prdaji je uvijek isti broj dionica.

idući tjedan će bit bolje...

Nije li zanimljiva situacija na bidu i asku? Skida se i sa jedne i sa druge strane, prošlo samo danas preko 100 000 kom a ovih dana i više, a uvijek je omjer oko 90 000 bid i oko 400 000 ask. Nekome to nešto znači nekome ne. Ali je znakovito.

neće uvijek biti ovako.


koliko god da se protrguje, na kupnji il na prdaji je uvijek isti broj dionica.
vidi vidi mislimo isto u isto vrijeme. Nadam se da si prikupio ove stečajuše koliko i ja.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close