INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


onda je brži povratak na stare vrijednosti. misliš na 3 500 kn ?

Da bar !!!

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

INGRA je jako stradala, zbog toga što je jako rasla, pa je ovim skandinavcima i 40000 super kapitaliziranje dobiti ako su kupovali na 10000 ili 15000. Jako veliki rast ima i svojih nuspojava, ali brzo ce se to vratit preko 50k [thumbsup] Ipak me čudi na ne mogu dogovorit blok transakciju na 40k, pa da se to riješi. Nee gospoda skandinavci traže više, pohlepni su [angry]


INGRA je jako stradala, zbog toga što je jako rasla, pa je ovim skandinavcima i 40000 super kapitaliziranje dobiti ako su kupovali na 10000 ili 15000. Jako veliki rast ima i svojih nuspojava, ali brzo ce se to vratit preko 50k [thumbsup] Ipak me čudi na ne mogu dogovorit blok transakciju na 40k, pa da se to riješi. Nee gospoda skandinavci traže više, pohlepni su [angry]

Mislim da bi stock split 1:100 povećao likvidnost ove dionice (a time i ubrzao iskrcaj) nekoliko puta. Vjerujem da bi prolazilo 10+ milijuna dnevnog prosječnog prometa. 🙂


INGRA je jako stradala, zbog toga što je jako rasla, pa je ovim skandinavcima i 40000 super kapitaliziranje dobiti ako su kupovali na 10000 ili 15000. Jako veliki rast ima i svojih nuspojava, ali brzo ce se to vratit preko 50k [thumbsup] Ipak me čudi na ne mogu dogovorit blok transakciju na 40k, pa da se to riješi. Nee gospoda skandinavci traže više, pohlepni su [angry]

RAST…u godini dana…na završnoj cijeni 25.01.
INGRa +152,98 % …trenutno jedan od najboljih fundamenata od građevinara
HDEL +189,47 %
VDKT +124,84 %
IGH +225,93 %
LEDO +295,62 %
LVCV +103,25 %

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


zmrklic: ” INGRA je jako stradala, zbog toga što je jako rasla, pa je ovim skandinavcima i 40000 super kapitaliziranje dobiti ako su kupovali na 10000 ili 15000. Jako veliki rast ima i svojih nuspojava, ali brzo ce se to vratit preko 50k [thumbsup] Ipak me čudi na ne mogu dogovorit blok transakciju na 40k, pa da se to riješi. Nee gospoda skandinavci traže više, pohlepni su [angry] ” RAST…u godini dana…na završnoj cijeni 25.01. INGRa +152,98 % …trenutno jedan od najboljih fundamenata od građevinara HDEL +189,47 % VDKT +124,84 % IGH +225,93 % LEDO +295,62 % LVCV +103,25 %

vidiš da je ledo kralj!!![cool]

IDEMO AP AP


Von Braun: ” zmrklic: ” INGRA je jako stradala, zbog toga što je jako rasla, pa je ovim skandinavcima i 40000 super kapitaliziranje dobiti ako su kupovali na 10000 ili 15000. Jako veliki rast ima i svojih nuspojava, ali brzo ce se to vratit preko 50k [thumbsup] Ipak me čudi na ne mogu dogovorit blok transakciju na 40k, pa da se to riješi. Nee gospoda skandinavci traže više, pohlepni su [angry] ” RAST…u godini dana…na završnoj cijeni 25.01. INGRa +152,98 % …trenutno jedan od najboljih fundamenata od građevinara HDEL +189,47 % VDKT +124,84 % IGH +225,93 % LEDO +295,62 % LVCV +103,25 % ” vidiš da je ledo kralj!!![cool]

Iskreno nema razloga za bojazan za Ingru.

Kolega Matrix………….kratko i jasno[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Nisam ni reko da na ovoj razini ima straha, ali 62000 na 42000 to je vec stradanje. I više nego dovoljno!

Bas ste se uhvatili pravih -biznis.hr je tvrdio i da će Lola Ribar potegnuti do 600 kuna prosle godine. pa znamo kako je to zavrsilo[bye]

Biti će krvi, al ne moje......


Iskreno nema razloga za bojazan za Ingru.

Nešto nam se Openhajm ušutio, a i Uprava je vjerojatno na skijanju, nema vijesti o novim poslovima. Jel zna neko ima li još šanse da se priča sa Stubakima obrne u Ingrinu korist?


matrix90: ” Iskreno nema razloga za bojazan za Ingru. ” Nešto nam se Openhajm ušutio, a i Uprava je vjerojatno na skijanju, nema vijesti o novim poslovima. Jel zna neko ima li još šanse da se priča sa Stubakima obrne u Ingrinu korist?

Što se tiče ‘Stubaka’ ništa od toga.
Ako Andabaku krene po zlu, odnosno ne odradi dogovoreno, Ingra dobiva projekt.

[color=black]Slijedi[/color]

Kako bi se uvjerili u ekološku prihvatljivost projekata, predstavnici Ivanić Grada će s Ingrom 13. veljače posjetiti jedan njemački grad u kojem su takvi projekti u pogonu.

Howdy,

Pozdrav svim forumasima a posebno vama iz Ingre. Dugo sam u dionici i na forumu, doduse samo pasivno.

Kako nema novih vijesti? Prije par dana dok je dionica bila u strmoglavom padu, potpisan ugovor sa Ivanic gradom za posao vrijedan 60 mil. E.

Jedna stvar jako bitna za sve koji prodaju zbog satro krize:
Sigurno znate kako je NSE pao nakon 9-11 i nagadjate srazmjere panike nakon rusenja tih simbola moci USA?
E, tom istom NSE je bilo potrebno samo 56 dana da se vrati na stare razine[thumbsup]

New Report

Close