INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

janlana-
inače se istiskivanjem manjinskih dioničara plaća. Za INGRU bi to bilo najmanje 6 kn-po zakonu a može samo više. Tako se nemoraš nervirati. Ako i prođe a nema šanse, istiskivanjem ćeš dobiti isto ili više.

neće uvijek biti ovako.

Poštovani, moram reći da Vam je nova stranica koma, također i forum
Lp

ako je to sve točno i dionica vrijedi barem 6kn, zašto netko ne pokupi ask do barem 5kn?

ile-višegodišnji strah čiči svoje,a i zašto dizati ako se može kupovati i jeftinije.

neće uvijek biti ovako.

Nije mi jasno s dvorima Lapad, INGRA ima po web stranici 32 neprodana stana. Ako je prosječni 120 m2, to je ukupno 3840 m2 za prodati. Ako je novac hitan, prodaju po 1500 eur/m2 što je povoljno i odmah bi otišlo. Dobili bi recimo 5.760.000 eura× 7,55 = 43.488.000 milijuna kuna. Zar to nije dovoljno za skinuti eventualnu blokadu i kratkoročne obveze. Nešto smrdi ovdje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ask će ovako stojati još najkasnije do petka. Jednostavno se želi natjerati što više malih dioničara da potpišu i pristanu na ponuđenu cijenu. Iako je sve to “uzaludan trud”. U petak je zadnji zakonski rok Đuri da objavi eventualnu izmjenu ponude. Poslije toga, ako se u međuvremenu ništa ne promijeni, definitivno zaboravite na ovu ponudu da je ikada i bila objavljena.

S 400
Ma samo Arena vrijedi koliko su ponudili iz ĐĐ. Dalje da ne pričamo. Šema kakve nema. Ovo nije za USKOK već za HAG. Hehehehe. Da nije žalosno bilo bi smiješno. SMRDI do neba.

neće uvijek biti ovako.

Dobiju skoro 55 milijuna kuna od grada i države za Arenu godišnje, gdje ide sav taj novac to me zanima???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Dobiju skoro 55 milijuna kuna od grada i države za Arenu godišnje, gdje ide sav taj novac to me zanima???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Lijepi pozdraf društvo od vatrenog.
Hoće li ona Igorova pokajnička poruka spasiti ovo društvo i prodati ga za vrlo lijepih 6 kuna???
Žao mi onih drukera kaj su najavljivali nebo kao grabicu, ali treba biti realan

kako će ga prodat po 6 kad neće skupit 95%.

prema dosad viđenom još će ingra preuzet đuru

New Report

Close