INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Komercijalni zapisi u visini od 4,5 milijuna Eura:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NH3Z1KpgmTSz6B6Uebiv1g==.pdf

Napravio sam gore grešku, ali ne vidim kako se može ispraviti, dakle radi se o 4,5 milijuna Eura komercijalnih zapisa, a ne o 8 milijuna obveznica. Glupavo je ovo bez mogućnosti ispravka!

Freak 7
“ajde nisam baš ekonomski potkovan, pa molim da mi netko odgovori na ovo: u slučaju da Ingra ode u stečaj, što ja kao vlasnik par dionica mogu očekivati.. kakav je scenarij u tom slučaju”

I ja molim nekoga tko zna da napiše što se događa(ovo me zanima i opčenito,
nevezano za INGRU) sa dionicama ako tvrtka ode u stečaj…

Lp!

Ako tvrtka ode u stečaj dionice u pravilu postaju bezvrjedne.
Svi se namiruju prije dioničara.

Stečaj se pokreće zbog nemogućnosti plaćanja. To ne mora automatski značiti da tvrtka ima veće obveze od imovine. Ali obično završi upravo tako, da dioničari ne dobiju ništa, jer bi već sama uprava prodala imovinu i podmirila obveze da je mogla.

Već mi je ove situacije preko glave, neka se razriješi spasom ili krahom, samo neka to konačno presjeku da znamo na čemu smo…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

HRVATSKA AGENCIJA ZA NADZOR
FINANCIJSKIH USLUGA
Miramarska 24b
10000 Zagreb
ZAGREBAČKA BURZA d.d.
Ivana Lučića 2a
10000 Zagreb
OTS HINA
Zagreb, 31. siječnja 2012.
PREDMET: Obavijest – INGRA d.d. izdala 20. tranšu komercijalnih zapisa
________________________________________________________________
U skladu s odredbama članka 432. Zakona o tržištu kapitala (Narodne novine broj 88/08,
146/08 i 74/09) INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb, Alexandera von Humboldta 4/b (u
daljnjem tekstu: Izdavatelj ili Društvo) ovim putem obavještava cijenjene Naslove da je
dana 31. siječnja 2012. Društvo izdalo novu 20. tranšu komercijalnih zapisa u iznosu od
EUR 4.503.655,00, oznake INGR-M-244E, dospijeća 31. listopada 2012. godine.
Dvadeseta tranša je uvrštena u Službeno tržište Zagrebačke burze. Agent izdanja i Dealer
Programa je Privredna banka Zagreb.
Društvo ističe kako je izdanje navedenog komercijalnog zapisa nastalo konverzijom
1. komercijalnog zapisa oznake INGR-M-219A i INGR-M-204E.

5. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za treće tromjesečje poslovne godine 2012.
Datum objave: 31.10.2012.
INGRA d.d.
Uprava Društva

Do tada ili tada će se mnogo toga riješiti. Radi se radi. Uprava ali i NO ne spavaju, radi se punom parom. Zovite i pitajte.

neće uvijek biti ovako.

neki ulagači, sanjaju da će kupovati, automobile i stanove, preko ove dionice, zato treba i potrpiti i izložiti se golemom riziku. Ukoliko želimo manju ali sigurniju zaradu, tada treba parkirati novac, u stabilnije poduzeće.
Šiptar naplaćuje kuglicu sladoleda 5kn, ali on na kraju 5 po 5 skupi pristojan novac.

Ako smo već trebali biti u stečaju što se čeka, ako nas Đuro ne želi kome se je pogodovalo glasinama. Jedino velikim i bitnim igračima da izađu na vrijeme prije stečaja.

Ackar.
A gdje si ti vidio veliki izlazak? Po prometima zadnjih dana samo bi Opi trebao mjesec dana da izađe. Nitko ne izlazi, mali se ustrašili i čekamo. Tko ima petlje kupuje. To je to.

neće uvijek biti ovako.

Ma ljudi od stečaja nema ništa, neznam kako Vam to već nije jasno. Dobro vam Megido1 govori… zovite telefonom Ingru, ljudi razgovaraju i hoće razgovarati, nemojte se stidjeti nazvati. Već mi idete pomalo na živce s tim stečaj, stečaj. Pa pobogu, nije ĐĐ sveta krava,, i bolje je da ne uzme Ingru kgj..!!

I very much love INGRA !!

A danas će i Igor ponovno propjevati sa izmjenom mišljenja, kako ono HA-HA-HANFA kaže “bez odlaganja”!

New Report

Close