INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hanfa slama otpor Oppenheima

U petak sam dobil ponudu od đđ da prodam dionice ingre za 6kn ,nebu to išlo jer sam je platil 60kn,,,bolje neka sve propadne imam ja cajta 5 do 10 godina čekanja,,,šta vi mislite,,,,,

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Gdine. Milušiću,

Prati smo Čačića i Oppenheimera, sve ostalo su nebitni igrači u cijeloj priči, koji se moraju malo pravit važni da opravdaju svoje plaće i svoja radna mjesta. Samo prati glavni tok, glavnu struju. Neće se ovdje ništa rješavat mimo političke odluke.

Ako je stečaj Ingre izgledan onda će i cijena sukladno tome na 3 pa 2 itd kune.

Ja da sam sada na mjestu Opre, nebih dao ĐĐ niti jednu jedinu dionicu, pa taman ĐĐ ponudio cijenu 10 i više kn, a poglavito tomu što Hanfa sada izričito zahtjeva prodaju. Mutni poslovi, da mutniji ne mogu biti. A bogme nebih niti platio onih 20t kn kazne, i tako će se za koji dan uvidjeti da je Opra bio u pravu.
95% po 6 kn,,, smiješno…Pa to bi i mali od Milinovića rekao,,, Tata, ovi nisu normalni !!

I very much love INGRA !!

Od danas počinje primjena Zakona o financijskom poslovanju

Ako je tvrtka u blokadi dulje od 60 dana, predstečajnu nagodbu mogu pokrenuti dužnici. Za proces nagodbe zaduženo je 60 vijeća koji će voditi procese i imenovati povjerenike iz redova stečajnih upravitelja.

Pozvat će se vjerovnici da u roku od 30 dana prijave svoje tražbine prema tom dužniku te će u okviru predstečajne nagodbe, koja može trajati najdulje 120 dana, dužnici i vjerovnici pokušat iznaći nekakav način da bi se ta tvrtka ponovno postavila na noge.
Ako u tome ne uspiju, dužnike očekuje stečaj.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ĐĐ nudi manje od vrijednosti same Arene. Tko bi pristao. Sramota!

neće uvijek biti ovako.

pozdrav forumasima!

poslije duzeg izbivanja sa ovog foruma odlucio sam napisati par redaka. tu i tamo pratim zbivanja na ovoj nasoj jadnoj zse obzirom da ne zivim vise u hrvatskoj, no danas sam naletio na kolegu iz todoricevog team-a u akciji zaduzivanja po ujedinjenom kraljevstvu te me coek nahranio svjezim informacijama sa domaceg terena.. pa kad sam cuo kolik nofca taj moron (todoric) uze i po kojim uvjetima, mam sam se sjetio opija i ingrasa..jer i tu se uzima naveliko

ponukan odlicnim postom druga turbulenta moram podvuci da ce sve to narod platit i pozlatit
nasi domoljubi tudjom kitom i dalje gloginje udaraju ko veliki i to na krajnje smijesan i priprost nacin. ove posljednje makinacije ddjh-hanfa su cisti kriminal. ne vjerujete meni, ne znam sto ce biti s kucom.. voda polako ali sigurno nadolazi do usiju i zapadnjacima, a di nece kod nas. gradjevinski sektor nece i ne moze ozivjeti u slijedecih 5 godina, ne samo kod nas vec svuda u europi i sire. valja biti sretan ko uopce prezivi ovo sto nadolazi. opet, ne vjerujete meni. ja ionako isto trubim otkada sam prisutan na ovome forumu..

ko je jeba, jeba je. patnje spekulantima

pozdrav

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

Hmmm, trgovina stala. Dakle nitko ne vjeruje u preuzimanje po 6 kn inače bi se kupovalo do isplativih cca 5,80. HANFA-cija trenira strogoću ili još jedna faza obmane da nije ništa dogovoreno.
Usput, ne sviđa mi se novi izgled i koncept foruma. Loša mogućnost ocjena premda nije bitno i nema cijene vidjelice sa podacima o cijeni donice kao do sada. Sory ako ima ali ja još nisam shvatio gdje da to ubodem. Pozz svima kojji čitaju ovo. Ugodan početak radnog tjedna.

neće uvijek biti ovako.

ajde nisam baš ekonomski potkovan, pa molim da mi netko odgovori na ovo: u slučaju da Ingra ode u stečaj, što ja kao vlasnik par dionica mogu očekivati.. kakav je scenarij u tom slučaju

Ja bih to isto volio to znati …
od koga da tražimo dgovor od špekulanata sa INGRE ti lažu kad zinu..

također nemna mjesta panici da i INGRA ode u stećaj što sumnjam teško
da će se to desiti još ove godine ..tako nije nikakva žurba nemojte prodavat
dinice špekulantima da zarađuju na vama

ako vam se baš prodaje prodajte ja ću prvi bit na kupnji da si smanjim
ulaz ..

Pozdrav vlasnicima !!!

http://www.jutarnji.hr/od-danas-tko-ne-plati-u-roku-ili-se-ne-uspije-nagoditi–ide-u-stecaj-/1057119/

I u najgorem slučaju ide nagodba, što bi potrajalo još najmanje 3 mjeseca.
Međutim Ingri krajem 10-tog mjeseca pristiže na naplatu najmanje 8 milijuna Eura obveznica, i do tada će se znati na čemu “jašimo”.

New Report

Close