INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novi vlakić, ha? 😀

Nego, ako je ova država imalo pametna, neovisni Bajić će već u ponedjeljak početi pročešljavati dokumentaciju Ingre, a uskoro podnijeti i kaznenu prijavu protiv Openhajmera. Sad se vidi da je upravo on opstruirao prodaju Ingre.


Rješenje Hanfe:

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ozfads9rVTsPCur5FrYK3w==.pdf

Ah, koje je veselje biti dioničar ovako respektabilne firme… [lol]


E sad treba još skupiti i 22 000 kuna.
Tko bu to platil??? [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pa nismo mi buregđije i ne sjedimo po cijele dane uz komp, kad sam kupio 2007 shvatio sam to kao ulaganje u dobru nekretninu,ali kriza je odradila svoje i sve je krenulo naopako,zato i jesam 90%u minusu,uvijek postoji ali ,,, zivimo u nadi


a jeste se raspisali ovdje vas nekolicina i jos se takmicite ko je u vecem minusu [undecid] nevjerojatno i jos se pravite najpametniji a u minusima po 70-90 % … [huh]

Vaš link

Bankari očito imaju para na bacanje. Dakle stvar je u tome što će se ispregovarati u predstojećem razdoblju što novi zakon omogućava – zato se i vesele jer će sada imati opravdanje da opet uvaljaju nove kredite i onima koji su već prešli granicu kliničke smrti. Banke nemaju nikakve koristi od novca koji nisu nikom uvalili za masne kamate. No treba imati u vidu i to da sada građevinci nisu sami naspram banaka već imaju jasnu namjeru vlade da sektor osposobi za normalno djelovanje. Bez toga Ingra (ali i ostali) vjerojatno ne bi imali previše šanse. Ovako je priča ipak bitno drugačija.

kako komentirate ovo… HANFA naložila upravi (čitaj: Oppiju) da izmjeni mišljenje obzirom na netočne tvrdnje vezano za neuspjeh preuzimanja apropos založenih dionica.. kažu da u SKDDu nitko pojedinačno nema 5% založenih dionica..

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ozfads9rVTsPCur5FrYK3w==.pdf

Hm !!

I very much love INGRA !!

Dakle opijeve nisu založene jer on ima više od 5%. Znamo da on svoje ne prodaje.ponuda propala.

neće uvijek biti ovako.

Dana 27. rujna 2012. Uprava Ciljnog društva je dostavila očitovanje u kojem je navedeno da se
predmetno mišljenje temelji na podacima o postotku založenih dionica Ciljnog društva na dan 20. rujna
2012, kao i na činjenici da g. Oppenheim ima založene dionice za koje tvrdi da nije moguće raskinuti
zalog kako bi se javio na ponudu za preuzimanje
, te da Uprava nije kontaktirala niti jednog drugog
dioničara Ciljnog društva čije su dionice Ciljnog društva pod zalogom.

Tijekom postupka, uvidom u podatke SKDD-a, na dan 26. rujna 2012. utvrđeno je da određeni dioničari
Ciljnog društva imaju upisan teret – založno pravo na dionicama, ali da nitko od njih pojedinačno nema
založeno više od 5% dionica Ciljnog društva koje su predmet ponude za preuzimanje, iz čega proizlazi da
dosezanje praga uspješnosti nije nemoguće kako to implicira Uprava Ciljnog društva svojim mišljenjem

Ovo samo ima kod nas,pa kome sad vjerovat.
Nevjerovatno!!!

Na ovoj burzi treba biti maher da se zaradi.Svatko svatkom laže!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Dakle opijeve nisu založene jer on ima više od 5%. Znamo da on svoje ne prodaje.ponuda propala.

osim ako ga na to "suptilno" ne uvjere određene strukture.

Čime se Hanfa zamara, jadna nam burza! Bitno im je da im kapne novih 20 tisuća kuna naknade, i onih 20 od Đure od prije. Omastili su brk sa 40 tisuća kuna pišući ovake nabuloze, umjesto da pohapse sve sudionike ove "farse"!


Čime se Hanfa zamara, jadna nam burza! Bitno im je da im kapne novih 20 tisuća kuna naknade, i onih 20 od Đure od prije. Omastili su brk sa 40 tisuća kuna pišući ovake nabuloze, umjesto da pohapse sve sudionike ove "farse"!

Neće sami sebe hapsiti kada su oni najveći generatori farsa u za nečiji interes ?

Zamisli sad apsurda da Hanfa pokrene stecaj Ingre jer im ovi ne mogu platiti 22.000 kn posto im je racun blokiran. Kad je bal, nek je maskenbal.

New Report

Close