INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

23.12.2011 | Autor/Izvor: Antonela Zečević/Lider/PressCut
Osim ugovora s dubrovačkim Tramesom postoje li naznake za sklapanje još nekih poslova hrvatskih tvrtki u Iraku i koliko oni vrijede?
Tvrtke Ingra i Lavčević u posljednjoj su fazi pregovora za izgradnju i opremanje luksuzne bolnice na sjeveru Iraka s 300 kreveta. Projekt je vrijedan između 180 i 200 milijuna dolara, a izaslanstvo je na pregovorima prvi put bilo 16. prosinca prošle godine. Osim toga do lipnja očekujemo potpisivanje bar još tri velika ugovora, o čemu još ne smijem detaljno govoriti, a o različitim se poslovima vode vrlo ozbiljni razgovori s pet hrvatskih tvrtki.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Ako je ZSE kladionica kladim se na Opija!

Zaboravih i NO Ingre – ti posebice nikada ne spavaju"
Šta ćeš – stara škola!

ja sam se isto kladio pa sam u 80% minusa na INGRI
no rijeći ti se pozlatile….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ova dionica se uvijek skupo kupovala, a na najjeftinijoj cijeni prodavala. Izgleda da će i ovaj puta biti tako! Ljudi jednostavno vole "skupe stvari"!



Ako je ZSE kladionica kladim se na Opija!

Zaboravih i NO Ingre – ti posebice nikada ne spavaju"
Šta ćeš – stara škola!

ja sam se isto kladio pa sam u 80% minusa na INGRI
no rijeći ti se pozlatile….
[/quote]

Ovrhe i strah od stečaja brišu se s novim Zakonom u slučaju INGRA.



JUčer je izglasan Zakon o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi – čim se objavi u NN stupa na snagu a to je onda sasvim druga priča za INGRU.

da, korak bliže stečaju….
[/quote]
Jesi li siguran? A koliko to INGRA ima vjerovnika osim banaka? Koji su to, navedite. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


Tvrtke Ingra i Lavčević u posljednjoj su fazi pregovora za izgradnju i opremanje luksuzne bolnice na sjeveru Iraka s 300 kreveta. Projekt je vrijedan između 180 i 200 milijuna dolara…

Minimalno 600.000 dolara po krevetu. Pa dobar je to posao…

Kada sam ja kupovao 60 kuna se smatrala bagatela
dobar dio dionica sa ZSE su tada bile skoro upola koliko danas
a INGRA oko 60 kuna niko nije mogao vjerovat kako povoljno…. [sealed]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

a jeste se raspisali ovdje vas nekolicina i jos se takmicite ko je u vecem minusu [undecid] nevjerojatno i jos se pravite najpametniji a u minusima po 70-90 % … [huh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ako nema izlaza preostaje jedino STEČAJ.Vaš link

Vaš link

Treba li se zabrinuti kada bankari zadovoljno trljaju ruke? A opet može biti pozitivan signal da će konačno i udavljene firme prodisati. Vidjeti ćemo. Instinkt govori oprez dok se ne vidi kako će se u praksi ponašati primjena ovog zakona. No čini se da bi moglo bi biti bitno olakšanje za Ingru.

Rješenje Hanfe:

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ozfads9rVTsPCur5FrYK3w==.pdf

Ah, koje je veselje biti dioničar ovako respektabilne firme… [lol]

Idemo sve ispočetka [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close