INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moj je 90%



Do kraja dana – pozitivna blokada- najmanje jedna! [smiley]
Prvo treba "izuti" ove nestrpljive kojima se ne "noći" u Ingri, ali oprezno da ne posumnjaju u svoju odluku o prodaji!

@koliki je vas gubitak na ingri?
[/quote]



Do kraja dana – pozitivna blokada- najmanje jedna! [smiley]
Prvo treba "izuti" ove nestrpljive kojima se ne "noći" u Ingri, ali oprezno da ne posumnjaju u svoju odluku o prodaji!

@koliki je vas gubitak na ingri?
[/quote]
Gomilam, nisam još prodao!

JUčer je izglasan Zakon o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi – čim se objavi u NN stupa na snagu a to je onda sasvim druga priča za INGRU.

Izmeđuostalog navedeni Zakon je podržao i HUB!


JUčer je izglasan Zakon o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi – čim se objavi u NN stupa na snagu a to je onda sasvim druga priča za INGRU.

da, korak bliže stečaju….



Do kraja dana – pozitivna blokada- najmanje jedna! [smiley]
Prvo treba "izuti" ove nestrpljive kojima se ne "noći" u Ingri, ali oprezno da ne posumnjaju u svoju odluku o prodaji!

@koliki je vas gubitak na ingri?
[/quote]

Banny ima momentalno značajan gubitak, ali u slučaju pozitivnog raspleta za ovu kompaniju, on postaje milioner, jer ima ogromnu masu dionica. [proud]



JUčer je izglasan Zakon o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi – čim se objavi u NN stupa na snagu a to je onda sasvim druga priča za INGRU.

da, korak bliže stečaju….
[/quote]

Predstečajna nagodba – pročitaj malo taj zakon!
Ako Ingra podnese zahtjev tj nagodi se s većinom vjerovnika svi ovršni postupci prestaju!

Temeljni kapital INgre nije mali:

evo sava nakon uspješnog spasavanja DIOK dolazi obznanit radosnu vijesti INGR-i.




JUčer je izglasan Zakon o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi – čim se objavi u NN stupa na snagu a to je onda sasvim druga priča za INGRU.

da, korak bliže stečaju….
[/quote]

Predstečajna nagodba – pročitaj malo taj zakon!
Ako Ingra podnese zahtjev tj nagodi se s većinom vjerovnika svi ovršni postupci prestaju!

Temeljni kapital INgre nije mali:
[/quote]

o čemu ti pričaš?!?! pa tko je branio do sada Ingri da se nagodi s vjerovnicima?!?!?
poanta je da ako se Ingra ne nagodi za mjesec dana, leti u stečaj!
a ako se banke nisu do sada htjele nagoditi, zašto bi se sada?!
tko će banke prisiliti da se nagode kad im to nije u interesu jer je imovina Ingre solidna i fino će se iz nje namiriti! [bye]


evo sava nakon uspješnog spasavanja DIOK dolazi obznanit radosnu vijesti INGR-i.

Cilj Zakona je dodatno kapitalno ojačati kompanije čiji kapital još postoji a INGRA je definitivno ta.
Već sada je to oko 28 kuna po dionici a nakon što se kroz nagodbe dodatno ojača trebala bi biti i veća.

Ja sam to tako shvatio – druga opcija ne hoda – stoga imam osjećaj da je ovo prilika za kupovinu.
NO možda ja krivo tumačim Zakon – ali za početak svakako je važno da se Zakonom PREKIDAJU ovrhe za kompanije koje uspiju dogovoriti s 50% vjerovnika ovaj model – dobrovoljno ili silom ZAKONA:

Zakon je jučer izglasan treba ga potpisati Predsjednik i onda objava u NN što je istovremeno stupanje na snagu!



evo sava nakon uspješnog spasavanja DIOK dolazi obznanit radosnu vijesti INGR-i.

Cilj Zakona je dodatno kapitalno ojačati kompanije čiji kapital još postoji a INGRA je definitivno ta.
Već sada je to oko 28 kuna po dionici a nakon što se kroz nagodbe dodatno ojača trebala bi biti i veća.

Ja sam to tako shvatio – druga opcija ne hoda – stoga imam osjećaj da je ovo prilika za kupovinu.
NO možda ja krivo tumačim Zakon – ali za početak svakako je važno da se Zakonom PREKIDAJU ovrhe za kompanije koje uspiju dogovoriti s 50% vjerovnika ovaj model – dobrovoljno ili silom ZAKONA:

Zakon je jučer izglasan treba ga potpisati Predsjednik i onda objava u NN što je istovremeno stupanje na snagu!
[/quote]



evo sava nakon uspješnog spasavanja DIOK dolazi obznanit radosnu vijesti INGR-i.

Cilj Zakona je dodatno kapitalno ojačati kompanije čiji kapital još postoji a INGRA je definitivno ta.
Već sada je to oko 28 kuna po dionici a nakon što se kroz nagodbe dodatno ojača trebala bi biti i veća.

Ja sam to tako shvatio – druga opcija ne hoda – stoga imam osjećaj da je ovo prilika za kupovinu.
NO možda ja krivo tumačim Zakon – ali za početak svakako je važno da se Zakonom PREKIDAJU ovrhe za kompanije koje uspiju dogovoriti s 50% vjerovnika ovaj model – dobrovoljno ili silom ZAKONA:

Zakon je jučer izglasan treba ga potpisati Predsjednik i onda objava u NN što je istovremeno stupanje na snagu!
[/quote]

Savo, sve 5.

[smiley]

Nadajmo se da Opi nije spavao voih mjesci več je sve pripremio za ovaj Zakon!
Ako ima 50%+ potpisa vjerovnika to znači da je sklopljena predstečajna nagodba!

Načelo dobrovoljnosti

Članak 21.
Predstečajna nagodba smatra se sklopljenom ako na nju dobrovoljno pristanu dužnik i
vjerovnici čije tražbine prelaze polovinu vrijednosti svih prijavljenih tražbina.

Ako je ZSE kladionica kladim se na Opija!

Zaboravih i NO Ingre – ti posebice nikada ne spavaju”
Šta ćeš – stara škola!

New Report

Close