INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema rasprodaje, jedino će burekmajstori da nas koče na putu prema 5. Kupovalo se dosta na 4 kn a na oko 4,40-4,50 je oko 10% zarade i oni će se rješavati dionica. Koliko ih je bumo vidli kaj ne, uzećemo mi sve od njih i prodati im na malo većoj cijeni.

neće uvijek biti ovako.

Miriši na korekciju…. [huh]
kupnja vrlo anemićna ovaj sto je prodau u jutro rano po 4.49 pametno je napravijo

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Pazite danas ide tobogan rasprodaje tko prvi najbolje je prodao zanji bi mogli i po 3,xx kuna.

Nije niti tri kune loše dobiti ako ode u stečaj a hoće onda je to puno gora solucija.

Baš me zanima koliko će burek trjerdera

htjet provest vikend u INGRI [yawn]

Već se lagano gomilaju na prodaji…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@mikro

Mislim da nije problem smjene Uprave i Nadzora – to se vrlo lako može riješiti ako postoji volja većine dioničara i to su da su htjeli već odavno mogli napraviti, koliko to što u ovom trenutku teško da ima zaniteresiranih za mjesto šefa Uprave sve dok se Ingra ne izvuče iz škara. Kada se ova nit o kojoj sudbina firme visi podeblja i pokaže da je osnovna kriza stvarno prošla (a to će još neko vrijeme potrajati) vjerojatno će se priča stubokom promijeniti.

A posve sigurno tu ima i puno više toga što mi ne znamo i vjerojatno nikada nećemo ni saznati što utječe na to da netko ostaje ili odlazi sa nekog mjesta. Jer ako može bivši premijer iz svoje sadašnje pozicije prijetiti ponovnim dolaskom na vlast onda je stvarno sve moguće u ovoj našoj očito ne baš previše racionalnoj i inteligentnoj državi.

LP



Pazite danas ide tobogan rasprodaje tko prvi najbolje je prodao zanji bi mogli i po 3,xx kuna.

Nije niti tri kune loše dobiti ako ode u stečaj a hoće onda je to puno gora solucija.
[/quote]
Da je netko htio stečaj već bi ga pokrenuo prije 2 mjeseca. Nikome ne odgovara pravi stečaj osim onaj virtualni-burekdžijama i onima koji kupuju na desetke tisuća i skladište po raznim računima.

neće uvijek biti ovako.

Do kraja dana – pozitivna blokada- najmanje jedna! [smiley]
Prvo treba “izuti” ove nestrpljive kojima se ne “noći” u Ingri, ali oprezno da ne posumnjaju u svoju odluku o prodaji!


Baš me zanima koliko će burek trjerdera

htjet provest vikend u INGRI [yawn]

Već se lagano gomilaju na prodaji…


Ipak su kupci mudriji iako pomalo već nestrpljivi čekajući ima li još koji burekmajstor kojemu se žuri po burek pa da im iskrca po bidu. Kada vide da nema interesa i da je marenda prošla ići će se i po asku jer je dobro popunjen sa diskont cijenama.

neće uvijek biti ovako.


Do kraja dana – pozitivna blokada- najmanje jedna! [smiley]
Prvo treba "izuti" ove nestrpljive kojima se ne "noći" u Ingri, ali oprezno da ne posumnjaju u svoju odluku o prodaji!

@koliki je vas gubitak na ingri?

STFACA
Od kud Vam volja??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


STFACA
Od kud Vam volja??


Treba mu utjeha. [undecid]

neće uvijek biti ovako.



Meni izgleda da se sve namjerno rasteglo do donošenja Zakona o predstečajnoj nagodbi koji je upravo na Saboru i koji ubrzo treba stupiti na snagu, a koji će firmama koje imaju značajnu imovinu i mogućnost nastavljanja djelatnosti (Ingra je dobila neke veće poslove vani) omogućiti opstanak u dogovoru s bankama i ostalim vjerovnicima jer će im taj Zakon dati pravni okvir unutar kojeg će se to moći zakonito riješiti.

ali ako nema sporazuma u roku mjesec dana ide automatski stečaj a zakon bi trebao ići u primjenu od 01.10. tj za par dana
da su banke htjele dogovor one su to več mogle napravit sa ingrom
ovo za 25% o ulasku države u vlasništvo u zamijenu za dug je bez veze jer ingra državi ne duguje skoro ništa nego obratno
[/quote]
A da onda INGRA uđe 25% u vlasništvo države u zamjenu za dug? [lol]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close