INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@pa ko ce kupovat ovo po 4,30kn neko stvarno ima velike ambicije.Lp

Onaj tko vjeruje da će Đuro ponoviti ponudu ali sa 10 kn i pragom od 50%+1. Teško da će i to proći ali uz dobar marketing mogli bi uspjeti.

neće uvijek biti ovako.

VAAAUUUU prodano 2 kom na 4,30, rušenje 3%, ufffff.
Ravnoteža na 4,47.

neće uvijek biti ovako.





Jednog dana i godine bit će, ne ponovilo se više ispod 40, a sutra bi mogli lagano prema 5, barem blizu, uključi li se Elka ili Strabag, i nešto više.

Tko iole pametan može ulagati u dionicu pred stečajem, u dionicu kojoj je Đuro dao samo malo vremena da pametni pobjegnu iz nje.
[/quote]
Hahahahahahaaaaa, ovo je dobro. Đuro je napravio toliko posla i troška da bi neki mali pobjegli iz dionice. Heheeh, ovako nešto dobro odavno ne pročitah. Budeš vidio kaj je po srijedi. Pozz
[/quote]

Taj trosak B.G. i firme koju su angazirali da im naprave due dilligence je zanemariv u odnosu koliko bi izgubili da su krenuli u kupovinu Ingre i cime bi i sebi potpisali kapitulaciju.
Ne znam koji je to ostali mukotrpni "posao" koji su oni "napravili"..

[/quote]
Napeti od jučer si sa nama al prije pod drugim nikom, nema veze, stil ti je prepoznatljiv. Zamisli koliko su potrošili samo za slanje ponuda, a drugo je i skuplje. No neka nema veze neka se novac obrće. A tko će to platiti? INGRA će im vratiti uključivanjem u poslove na bliskom istoku. Kontaš? Pozz

neće uvijek biti ovako.

4.47 Kaj po toliko prodaješ ???

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

DATA-
Ravnoteža a ne moja prodaja! Razumiješ?
Prosječna je već na 10% veća od jučer.
Zar mislite da Igor nebi znao da ide u stečaj. Onda bi prodo Đuri i po 5, ovako zna da INGRA ide dalje.

neće uvijek biti ovako.

Vidim laganu paniku na prodaji…
kaj nema vise naivnih kupaca ???

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Dionica pred stečajem može jedino nizbrdo ali pojedinci koji žele van nagovaraju naivce na kupnju da bi oni mogli bar nekome prodati , ovo je već poznata igra.

a zašto ti forumašu "šefe" svaki dan otvaraš nove nickove preko kojih druge nagovaraš da prodaju dionice građevianra (IGH, INGRA…osim DLKV jer si njega očito kupio pa si naglo ušutio)?????

@sreca pa je sutra petak,nadam se da neki koji jos do sada nisu naucili sta znaci prenociti u ingri.

BORBA ZA INGU

"Pa kad govorimo o Đuri Đakoviću gdje ipak država ima udjel, onda govorimo o spašavanju radnih mjesta i nema dvojbe da i bez ovog zakona Ministarstvo financija ima neprekidno razgovore oko Dalekovoda, Ingre, Konstruktora. Mi svaki dan razgovaramo s ostalim vjerovnicima, bankama, i gdje postoji volja banaka i ostalih oko, ja bih rekao Diokija, samo smo razgovarali jer je šteta zatvoriti jednu proizvodnju, ako postoji volja dužnika i vjerovnika, bankarskog sektora, da nešto nađemo. To se radi uz vrlo teške uvjete, jer nije reguliran način odnosa prema ostalim vjerovnicima koji su van dogovora jer su mali. I bitka za građevinski sektor je ono što je okarakteriziralo rad dobrog dijela ministarstava, od prvog potpredsjednika Vlade i njegovog ministarstva, preko Mminisatrstva prometa, financija… Mi smo nažalost svaki dan u tim problemima i svaki dan razgovaramo o tim stvarima, jedostavno se borimo za svaku tvrtku i svako radno mjesto ", kazao je Linić.

DATA-
Dakle prodao si u panici jučer. Dugo si izdržao. Sada si na čudu jer raste pa pišeš kontru. Daj si barem nabavi drugi nik za drukanje za pad, kao što to rade drugi. Pozz nekadašnjem kolegi INGRAŠU.

neće uvijek biti ovako.



@sreca
pa je sutra petak,nadam se da neki koji jos do sada nisu naucili sta znaci prenociti u ingri.

Sutra po starom receptu sve dionice u minus [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


DATA-
Dakle prodao si u panici jučer. Dugo si izdržao. Sada si na čudu jer raste pa pišeš kontru. Daj si barem nabavi drugi nik za drukanje za pad, kao što to rade drugi. Pozz nekadašnjem kolegi INGRAŠU.

Prije bi reko da si ti jućer kupio a danas prodajes
Ja ti nisam prodavać ..malo vas zezam kako ste vi mene godinama na INGRI
bez brige ja svoje dionice ne prodajem niti jedne ja sam mali medvjed…
ja da prodam bio bi potop…
nego bas mi zanimljive ove navlakuše poslje plakanja godinama poćeo sam se svemu smijat..
Sta ce meni drugi nick ja sam posten covjek i velim sto mislim
Pozz!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close