INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Ne kažem da će ovo utjecati na cijenu, ali treba i to uzeti u obzir.
LP [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Jednog dana i godine bit će, ne ponovilo se više ispod 40, a sutra bi mogli lagano prema 5, barem blizu, uključi li se Elka ili Strabag, i nešto više.

Tko iole pametan može ulagati u dionicu pred stečajem, u dionicu kojoj je Đuro dao samo malo vremena da pametni pobjegnu iz nje.
[/quote]
Hahahahahahaaaaa, ovo je dobro. Đuro je napravio toliko posla i troška da bi neki mali pobjegli iz dionice. Heheeh, ovako nešto dobro odavno ne pročitah. Budeš vidio kaj je po srijedi. Pozz

neće uvijek biti ovako.

Jeste li već primjetili (kroz povijest) da povećani broj novoregistriranih korisnika koji nastoje komentarima održavati negativni sentiment (uglavnom bez čvrstih argumenata) na dionici su zapravo uvijek dobar, pozitivan znak za kratkoročni smjer kretanja cijene dionice posebno ovako dinamičnih kao što je INGR-R-A? Jedan od jačih indikatora jer pokazuje interes onih koji dobro poznaju psihologiju burze. Baš me zanima hoće li i ovaj puta to odraditi kao do sada.

P.S.

Kovertu sa ponudom nisam ni otvorio – gubljenje vremena.

dije tu logika sad mi poštar donese ponudu da prodam dionice od đure po 6 kn

haha dali mogu sad kupit pa prodat po 6 moram ih nazvati ovo je zse jedinstvena u svijetu
kriminal prevare otimačina pljačka nasvakom koraku

K/P 85000-11500 u granicama blokade. Onda hoćemo li ići na blokada pozitivo? Javite kada da krenemo.

neće uvijek biti ovako.

Ovdje je potpuno jasno da je ĐĐ vidio da se prenaglio s odlukom i da se sad pokušava izvuć. Mislim jasno je svima da je ovo nemoguća misija. Da vjeruju u posao s Ingrom nikad ne bi ponudili toliki prag, nema smisla. Zar nije bolje uzet 50 ili 75% dionica pa da se s ostatkom i dalje trguje na burzi jer bi tako brzo uduplali vrijednost svojih dionica.

@pa ko ce kupovat ovo po 4,30kn neko stvarno ima velike ambicije.Lp

pa izgleda malo njih, čekaju da bude po 5kn pa će onda uzet.
Jel netko vidi sve naloge, na kojim su vrijednostima postavljeni ovi nalozi kojih na prodaji ima 500tisuca,jer do 5kn ih ima jedva 35tisuca

idući tjedan će bit bolje...

@treba uzeti u obzir omjer kupnje i prodaje jasna je stavar bar meni da ovi na prodaji dobro namjerno zele nakititi ekipu,ali ovo je ingra tu je sve moguce. Lp

Dionica pred stečajem može jedino nizbrdo ali pojedinci koji žele van nagovaraju naivce na kupnju da bi oni mogli bar nekome prodati , ovo je već poznata igra.




Jednog dana i godine bit će, ne ponovilo se više ispod 40, a sutra bi mogli lagano prema 5, barem blizu, uključi li se Elka ili Strabag, i nešto više.

Tko iole pametan može ulagati u dionicu pred stečajem, u dionicu kojoj je Đuro dao samo malo vremena da pametni pobjegnu iz nje.
[/quote]
Hahahahahahaaaaa, ovo je dobro. Đuro je napravio toliko posla i troška da bi neki mali pobjegli iz dionice. Heheeh, ovako nešto dobro odavno ne pročitah. Budeš vidio kaj je po srijedi. Pozz
[/quote]

Taj trosak B.G. i firme koju su angazirali da im naprave due dilligence je zanemariv u odnosu koliko bi izgubili da su krenuli u kupovinu Ingre i cime bi i sebi potpisali kapitulaciju.
Ne znam koji je to ostali mukotrpni "posao" koji su oni "napravili"..

lijepa zarada 15% u jednom danu jućer kupi po 3.9 danas prodaj po 4.45..samo ne vidim nikakvo novu pozitivnu vijest onda sutra
srusi na 4
pas opet prodaj po 4.5

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close