INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




K/P 167000-435000

Još 4 minute……..onda se mijenja omjer
[/quote]

u čemu je uopće fora s tim nalozima daleko ispod blokade? to kao treba nekoga u nešto uvjeriti? [yawn]
[/quote]
Nema fore, tek tako. A u granicama blokade situacija je fantastična cca 60 000-30 000 K/P

neće uvijek biti ovako.

Mislio sam da će danas panika stisnuti jače prema dolje, ali na 4 kn složila se solidna potpora. Zadnji put kad je bio pad do 3,80 kn, potom je uslijedio rast sve do nekih 12 kn. Da bude i pola toga bio bi bingo [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Zamisli jutros ovoga što je prodao po 3,78. Pa sinko, ovi su te namagarčili ko zadnjeg levaka. Đuro te zaveo, obmanuo, tuži ih, imaš osnove! [smiley]

Pa ako izgubi na sudu,koga da tuži?
Onoga koji ga nagovara?
Mislim da se treba suzdržati od ovakvih izjava.
Pozdrav

http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/100203/Predstavnici-Strabaga-dolaze-u-Split-zbog-projekta-teskog-preko-milijardu-eura-FOTO.aspx evo jedan poslić Lp


Teoretski možda su i ĐĐ i Ingra zajedno kupili vrijeme – svaki za svoje potrebe, ali i po puno većem igraču – vladi RH.

Sjetite se sastanka sa PPVRH na kojem je dogovoreno da se okupe građevinci i pod kapom Ingre zavrte priču o velikom građevinskom konzorciju za nastupe u RH i inozemstvu. No Ingra pred stečajem i nije baš mudro riješenje za to i to treba prvo sanirati. Kako? Novaca nema, država to ne može riješti direktno, pa su se onda dosjetili da naprave "ponudu" od strane ĐĐ koju nitko nije vidio dok nije bilo kasno za reakciju. A pomalo izlaze apsurdni detalji na vidjelo – kolega @Barbosa je odlično uočio 2 osigurača koji je spriječavaju da se ikada realizira.

E u međuvremenu je prošlo vremena i vremena. Vjerovnici šute, nema rasprodaje portfelja i nema zahtjeva za stečajem a Međimurje je vjerodostojno kao i ponuda od ĐĐ. A sada treba zavrtjeti novu fintu. Vjerojatno se već sprema i biti će lansirana kad se ocjeni da je vrijeme. Naravno sve legalno po propisima i fino u rukavicama da ne bude ništa sumnjivo i što polaganije da se stvori prostora za disanje. Jer frka je novaca još uvijek nema gdje ga stvarno treba.

A vrijeme koje prolazi omogućava između ostaloga pripremu terena za projekte koji se planiraju zavrtjeti u RH, a da se u tome što više angažira upravo naš građevinski potencijal. Posve sigurno ova vlada računa na to inače ne bi pomagala i onima s kojima se baš ne slaže po političkoj liniji (IGH, Konstruktor).

Vjerojatno je da spin doktori iza svega ovoga znaju što namjeravaju, ali nam to naravno neće reći. A u toj računici čini se da im trebaju svi građevinski "divovi" koji unatoč poteškoćama ipak još uvijek imaju što za reći i mogu dobrano potegnuti uz uvijet da se na dobar način isčupaju iz blata u kojem su zaglavljeni skup sa čitavom državom.

Ako u ovom razmišljanju ima i djelić istine onda bi građevinci u nekom roku mogli postati opet vrlo IN.

Žderić će morat otić iz Konstruktora, ili ide stečaj bez preustroja, tako je rekao Linić.

Gledam današnju poštu…došla je ponuda za preuzimanje dionica Ingre….deprimirana sam.
Nakon toliko godina čekanja oporavka, stresova i nade za boljim rezulatima, sad NETKO nudi
par lipa za nju…………………………………………………………………………………………………???
Ovo je prestrašno, pretužno , žalim svaku sekundu provedenu uz monitor…i svaku lipu uloženu u
dionička društva…………..
Odhebite svi s ponudom. Nek sve propadne. To je moj odgovor.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Gledam današnju poštu…došla je ponuda za preuzimanje dionica Ingre….deprimirana sam.
Nakon toliko godina čekanja oporavka, stresova i nade za boljim rezulatima, sad NETKO nudi
par lipa za nju…………………………………………………………………………………………………???
Ovo je prestrašno, pretužno , žalim svaku sekundu provedenu uz monitor…i svaku lipu uloženu u
dionička društva…………..
Odhebite svi s ponudom. Nek sve propadne. To je moj odgovor.

Isti slučj i kod mene,, no danas sam napisao i da je Ingra dostigla dno, bila je tada ispod 4 kn, no obrisan post pa replam,,, danas je bilo dno. LP
A ĐĐ i KDA. bilo bi shodnije da štede a ne da bespotrebno šalju svakom dioničaru po 4 lista A4 papira + koverta + poštarina…sramota. Ne dajem, ne prodajem …[angry]

I very much love INGRA !!


Zamisli jutros ovoga što je prodao po 3,78. Pa sinko, ovi su te namagarčili ko zadnjeg levaka. Đuro te zaveo, obmanuo, tuži ih, imaš osnove! [smiley]

uff pa puno novaca je kolega izgubio prodao je čak 37 dionica po 3.87kn čovjek je izgubija pravo bogatstvo. Lp [thumbsup]


A ĐĐ i KDA. bilo bi shodnije da štede a ne da bespotrebno šalju svakom dioničaru po 4 lista A4 papira + koverta + poštarina…sramota. Ne dajem, ne prodajem …[angry]

ne samo to, koliki su još troškovi izdavanja 2 bankarske garancije za taj posao??? ako su im namjere ozbiljne OK, ali oni sve to rade užasno amaterski pa se pitam da li nemaju pojma ili je sve to samo igrokaz da netko dobije na vremenu? tko? možda Ingra do zakona o predstečajnoj nagodbi kad bi banke jače ušle u vlasništvo?

Ne ponovilo se više ispod 4
LP

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Jednog dana i godine bit će, ne ponovilo se više ispod 40, a sutra bi mogli lagano prema 5, barem blizu, uključi li se Elka ili Strabag, i nešto više.


Jednog dana i godine bit će, ne ponovilo se više ispod 40, a sutra bi mogli lagano prema 5, barem blizu, uključi li se Elka ili Strabag, i nešto više.

Tko iole pametan može ulagati u dionicu pred stečajem, u dionicu kojoj je Đuro dao samo malo vremena da pametni pobjegnu iz nje.

New Report

Close