INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako me moderator stalno skida, i sami znate tko pošto poto i brzo izlazi iz svake dionice ipa i iz ove…
ovo zapravo nije loše – bolje da mi lagano i jeftino dokupljujemo a one neka odu, što prije, to bolje …….


Nisam rekao da su samo kupovali po 12.000 kuna, ali su kupovali po toj cijeni. Ulazna je sigurno puno manja, ali ne znam koliko.

pa što to onda znači ta informacija da su ulazili na 12k ? pa skoro ništa …

puno je tu pretpostavka, raznih konstrukcija događaja , očekivanja .. a malo točnih informacija …

moneymaker:

Ovo stvarno više nije normalno! AZ je ulazio na 60K i target im je najmanje 70K!! Mali dioničari, nemojte prodavati!!

a postoji li mogućnost da je AZ krivo procijenio firmu i tajming ulaska ?
ili je uvjek pretpostavka da su fondovi upravu ?

Pa netko ko kupuje 500 komada po 60K valjda zna što radi? Ili mirovinci koji su kupovali na 55K?

Imam neki osječaj da mirovinci čekaju rasplet situacije na cijelom tržištu i da će početi ulaziti opet unutra. Ali je činjenica zašto bi ulazili na 45K i više kad ima onih koji će im prodati i po 42K.


pa što to onda znači ta informacija da su ulazili na 12k ? pa skoro ništa … puno je tu pretpostavka, raznih konstrukcija događaja , očekivanja .. a malo točnih informacija …

Ne znam što očekujete, samo sam rekao da su kupovali po 12.000 kuna.
Sada je 9.000 kuna. Jedini je zaključak da su mogli i manje platiti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Da mi se to pitamo i htjeli bi da nas ONI zaštite .

Ali i ak su kupili tih par miliona kuna a teški su stotine miliona , kolki im je onda to % ?

Oni će čekati , neće prodavati jer gledaju dugoročno a ne ko ovi usranci koji sad sve rasprodaju !


_Mrzljak_: ” pa što to onda znači ta informacija da su ulazili na 12k ? pa skoro ništa … puno je tu pretpostavka, raznih konstrukcija događaja , očekivanja .. a malo točnih informacija … ” Ne znam što očekujete, samo sam rekao da su kupovali po 12.000 kuna. Sada je 9.000 kuna. Jedini je zaključak da su mogli i manje platiti.

hmm dobro ..
makar takve rečenice često impliciraju ; “ako su oni kupovali po toj cijeni onda ne ide (puno) ispod te cijene”
ili “ako su oni kupovali po toj cijeni onda vrijedi toliko i ide uskoro gore” ..

Nisam ja ništa rekao. Bitna je ulazna cijena.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kakvo čišćenje na INGR-i
dokle će ovo ići?

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


kakvo čišćenje na INGR-i dokle će ovo ići?

..Ne kužim kaj želiš reći…Prodaja se povlači…Kupnja jača….već smo na cca.44k

Dado10:

kakvo čišćenje na INGR-i dokle će ovo ići?

..Ne kužim kaj želiš reći…Prodaja se povlači…Kupnja jača….već smo na cca.44k


pitam gdje je plafon…
jel sam se ovakvog scenarija već nagledao ovih dana…sad samo čekam da netko opali mrcinu na 45 000 i opet krene sve nizbrdo

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

….A to si mislio…Toga se i ja pribojavam samo se nadam da ovaj puta obojica griješimo. Ovih dana toliko bull-trapova i day- tradera `ko šalate….[embarass]

Treba reči da kupnje već 2 sata i više ima podosta , da nisu Švedi ( ako su oni rušili / prodavali ) konačno izašli?

Trenutno na kupnji preko 41 000 ima 77 komada.
Prodaja tanka[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close