INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ide li to Ingra u vječna lovišta?
Prodaja na 4,22 kn [undecid]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

kak je ingraši, ne tako davno ste lamatali kak ovo ide u nebesa, ha ha ha

usko grlo za izaci van…to se moralo dogodit prije ili kasnije,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

niti 6000 komada nema na kupnji iznad 4 kn [sad]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

gdje je sad bananarama i ekipa koja se neki dan hvalila "jeftinim" kupnjma na 4,5-5 kn i smijala drhtavim ručicama koje su im prodale?? [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

već sada, po trenutnoj vrijednosti dionice INGR, premija iznosi 45% a što je vrijednost dionice na TK niža, to je veća vjerojatnost da će se postići uvjetovani prag upisa od 95%…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


gdje je sad bananarama i ekipa koja se neki dan hvalila "jeftinim" kupnjma na 4,5-5 kn i smijala drhtavim ručicama koje su im prodale?? [bye]

Primjećujem da ste "uspješno" proslijedili odabranim osobama mail o mišljenju uprave o ponudi prije nego je objavljen na ZSE-u. Koliko imate registriranih nickova!


već sada, po trenutnoj vrijednosti dionice INGR, premija iznosi 45% a što je vrijednost dionice na TK niža, to je veća vjerojatnost da će se postići uvjetovani prag upisa od 95%…


Taj film nećeš gledati! Odaziv od 95% je nemoguće ostvariti iz "tehničkih" razloga!
Što se tiče trenutne cijene jasno je svima da se ovdje na Ingri ona može formirati po želji “manjinskih” dioničara.


već sada, po trenutnoj vrijednosti dionice INGR, premija iznosi 45% a što je vrijednost dionice na TK niža, to je veća vjerojatnost da će se postići uvjetovani prag upisa od 95%…

Istina, ali da uspije ovih 95%, mislim da bi trebala doći na 60lp….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

brisi

bit će bolje................

pustite ju ispod 4 pa da vidimo gdje ce se zaustaviti ?!?

free flow information



već sada, po trenutnoj vrijednosti dionice INGR, premija iznosi 45% a što je vrijednost dionice na TK niža, to je veća vjerojatnost da će se postići uvjetovani prag upisa od 95%

Istina, ali da uspije ovih 95%, mislim da bi trebala doći na 60lp….
[/quote]
To bi bila skupa igrica!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close