INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ok hvala kolega,ja sam mislija da vi to sta znate da cete podjelit s nam. Ugodan vikend svima


Poslovi su u tijeku a naplata najvećeg dijela ide po završetku obavljenog posla. Evidenciju možeš vidjeti na korporativnim stranicama ili goooglaj pa traži što je sklopljeno i kada i sa kojim rokovima. Poslovi kakve radi INGRA nemožete završiti u 6-12 mjeseci, traju duže pa samim time i prihodi od toga kasne. Koliko se stanova prodalo takođe pratite na netu a za ostalo pitajte u INGRI. Sve će vam ljubazno objasniti. Pozz

Naplata ide po mjesečnim situacijama. Prema objavi na ZSE od 02.06.2011. Ingra je ugovorila posao od 56 mil eura (preko 400 mil. kn) s rokom izvođenja od 26 mjeseci. Od onda je prošlo 12 mjeseci do objave polugodišnjeg izvješća, a taj posao nigdje nije vidljiv. Nema ga ni u prihodovnoj, a niti u rashodovnoj strani.



Poslovi su u tijeku a naplata najvećeg dijela ide po završetku obavljenog posla. Evidenciju možeš vidjeti na korporativnim stranicama ili goooglaj pa traži što je sklopljeno i kada i sa kojim rokovima. Poslovi kakve radi INGRA nemožete završiti u 6-12 mjeseci, traju duže pa samim time i prihodi od toga kasne. Koliko se stanova prodalo takođe pratite na netu a za ostalo pitajte u INGRI. Sve će vam ljubazno objasniti. Pozz

Naplata ide po mjesečnim situacijama. Prema objavi na ZSE od 02.06.2011. Ingra je ugovorila posao od 56 mil eura (preko 400 mil. kn) s rokom izvođenja od 26 mjeseci. Od onda je prošlo 12 mjeseci do objave polugodišnjeg izvješća, a taj posao nigdje nije vidljiv. Nema ga ni u prihodovnoj, a niti u rashodovnoj strani.
[/quote]
Čitaj bolje. Pozz svima i ugodan vikend.

neće uvijek biti ovako.

Ma joj,jos ce se toliko toga dogoditi cijena moze porast i past za 100%!! Ovo sve su samo igrice da firma ne otide u stecaj…pitanje je samo dali ima dobrih vijesti ili losih…ali vjerujte niti ce je duro kupit niti ce otic u stecaj…:D moje misljenje…;)
pozzzzzz

….niti ce je duro kupit niti ce otic u stecaj….

Najbliže istini. 🙂

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


….niti ce je duro kupit niti ce otic u stecaj….

Najbliže istini. 🙂

Dvije najbitnije stavke za nas dioničare…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Dobrodošli u novi zanimljivi tjedan!!!
Prošli tjedan bio je super zanimljiv i uzbudljiv.
Ingra nije odblokirala račun, svi se slažu da Đurina ponuda neće uspjeti, novih poslova ni na horizontu….vrijeme prolazi pa se uskoro neće vidjeti ni ruka ovog utopljenika iznad vode…
I tko to onda ne bi želio kupiti [smiley] [smiley] [thumbsup] [smiley] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Stvarno jadno…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Nije valjda stvarno došao kraj za ingru? Nećemo imati što raditi na zse

Morat ću mijenjat nick, kupnja je nikad manja, 2/3 je na razini 2 kune, do 4 kune samo par tisuća.

Stvarno loše sve ovo izgleda, kao da se sprema najgore [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ako se sprema najgore, zašto još uvijek ima ponuda za kupnju?

Zna li netko da li Ingra redovno isplaćuje plaće svojim zaposlenicima?

New Report

Close