INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Đuka dao ponudu za kupnju dionice 6kn a ovo a neko prodaje po 4.65kn top 10 nema promjena,nekakvi intezivni miris je ovdi. Lp

Nema promjena u top 10, nitko ne prodaje. [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Što je sa najamninom za arenu? Od koliko ono 7,2mil eur/god?
Što je riješeno sa bolnicom za tumore,govorili su o nekom dogovoru sa vladom? Koliko je se trebalo tamo naplatit? 6mil kn?
Zbog koliko love su ono blokirali racun? NE DRZAVA, vec tko ono? Jel netko pogledao listu poreznih duznika, koliko je Ingra duzna drzavi?
Jeli ovo nas netko ovdje zahebaje i pravi budalama? Ili se priprema teren za nesto drugo?
Ako firma stvarno nicemu vise ne vrijedi, pa neka je onda odmah likvidiraju i bude taj stecaj kako ga mnogi najavljuju, stvarno ovo vise nije zanimljivo!
Moram priznat da mi je ispocetka bilo bas fora sve ovo skupa sa blokadom i preuzimanjem,a sad mi je vec dosadilo, postalo je kao neka dosadna sapunica.. [yawn]

Imam nesto dionica Ingra-e

U izgradnji Napredno pretraživanje
ID Naziv Vrsta projekta Zemlja Godina
8 Autocesta ZAGREB-SISAK, Dionica: Jakuševac – Velika Gorica jug Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji
81 Transformatori, 4×350 MW, TE AL SHEMAL Termoelektrane IRAK u izgradnji
216 Vile Ičići, Ičići Zgrade HRVATSKA u izgradnji
222 Autocesta ZAGREB-SPLIT-DUBROVNIK, Dionica: Ravča – Ploče 1 Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji
223 JZU Psihijatrijska bolnica Bardovci, Skopje Bolnice MAKEDONIJA u izgradnji
224 JZU Klinička bolnica Tetovo Bolnice MAKEDONIJA u izgradnji
225 JZU Opća bolnica Gostivar Bolnice MAKEDONIJA u izgradnji
244 Rehabilitacija jedinice br. 1 HE HADITHA Hidroelektrane IRAK u izgradnji more

I ne zaboravimo posao koji mora ostati tajna jer je vojni objekt a težina posla je 56 M Eura.

Valjda nešto od ovoga radi ili samo lažu.?!.#%&4$#"!!? Ma ne rade ništa, čačkaju nokte u ZG i svjetskim predstavništvima.
Pa da, laže i Viadukt i Dalekovod i HDEL…….

neće uvijek biti ovako.


evo jedan od primjera:

http://www.business.hr/dogadjaji/linic-i-banke-se-slozili-u-novom-konstruktoru-nema-mjesta-za-dosadasnje-vlasnike


Nisu se šalili haa???
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/vlada-ulazi-u-vlasnistvo-ingre-igh-konstruktora-i-dalekovoda/

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Ingra-povrduje-mogucnost-ulaska-drzave-u-vlasnistvo-te-tvrtke?articlesrclink=related

neće uvijek biti ovako.


Nema promjena u top 10, nitko ne prodaje. [thumbsup]

zar stvarno misliš da top 10 krene sada prodavati da bi sada uspjeli išta prodati? Jedina nada im je nekakv strateški partner, ali za sada bez uspjeha.

DDJH ne želi svojim novcima spašavati tuđu imovinu (dionice).


Nema promjena u top 10, nitko ne prodaje. [thumbsup]

zar stvarno misliš da top 10 krene sada prodavati da bi sada uspjeli išta prodati? Jedina nada im je nekakv strateški partner, ali za sada bez uspjeha.

DDJH ne želi svojim novcima spašavati tuđu imovinu (dionice).



Nema promjena u top 10, nitko ne prodaje. [thumbsup]

zar stvarno misliš da top 10 krene sada prodavati da bi sada uspjeli išta prodati? Jedina nada im je nekakv strateški partner, ali za sada bez uspjeha.

DDJH ne želi svojim novcima spašavati tuđu imovinu (dionice).
[/quote]
Stečaj Ingre je neizbježan samim tim je skupa i po 1 kunu.




Nema promjena u top 10, nitko ne prodaje. [thumbsup]

zar stvarno misliš da top 10 krene sada prodavati da bi sada uspjeli išta prodati? Jedina nada im je nekakv strateški partner, ali za sada bez uspjeha.

DDJH ne želi svojim novcima spašavati tuđu imovinu (dionice).
[/quote]
Stečaj Ingre je neizbježan samim tim je skupa i po 1 kunu.
[/quote]
a 99 lima? [lol]

neće uvijek biti ovako.

Danas je još povoljnije nego juče [smiley]
Danas je i 10% jeftinija nego onaj dan kada je 5, 05 kn bila povoljna kupnja [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


INGRE nema na popisu dužnika državi. Država je dužna INGRI i to višemilijunske iznose puno više od blokade od 5-6 milijunčića. Dug iz Iraka za koji se tuže sa bosancima je ohohoooo milijuna dolara a u kunelićima je to preko 5x više. Rade se poslovi od preko 100 milijunčeka eura, zadnji je onaj tajni projekt od cca 70M. Radi se i po RH nešto sitno a Arena i stanovi u DU i mnoge nekretnine i td da i ne spominjem…

Nisam katastrofičar i ne pišem negativno ali jedna mi stvar nije jasna nikako. Ako rade poslove od preko 100 miliona eura, zanima me gdje je to evidentirano. U jedinom, za dioničare, mjerodavnom RDiG piše da su poslovni prihodi za prvih 6 mjeseci ove godine 69 mil kn (cca 9 mil eura). To je u direktnoj suprotnosti s dobivenim novim poslovima o kojima su obavijestili prošle i ove godine. Da je istina to što su objavili prihodi bi im trebali za prvih šest mjeseci biti na nivou najmanje 200 mil kn. Ne kažem da u upravi Ingre lažu ali poslovna etika nalaže da se dioničarima objasni zašto nema realizacije po tom pitanju.



INGRE nema na popisu dužnika državi. Država je dužna INGRI i to višemilijunske iznose puno više od blokade od 5-6 milijunčića. Dug iz Iraka za koji se tuže sa bosancima je ohohoooo milijuna dolara a u kunelićima je to preko 5x više. Rade se poslovi od preko 100 milijunčeka eura, zadnji je onaj tajni projekt od cca 70M. Radi se i po RH nešto sitno a Arena i stanovi u DU i mnoge nekretnine i td da i ne spominjem…

Nisam katastrofičar i ne pišem negativno ali jedna mi stvar nije jasna nikako. Ako rade poslove od preko 100 miliona eura, zanima me gdje je to evidentirano. U jedinom, za dioničare, mjerodavnom RDiG piše da su poslovni prihodi za prvih 6 mjeseci ove godine 69 mil kn (cca 9 mil eura). To je u direktnoj suprotnosti s dobivenim novim poslovima o kojima su obavijestili prošle i ove godine. Da je istina to što su objavili prihodi bi im trebali za prvih šest mjeseci biti na nivou najmanje 200 mil kn. Ne kažem da u upravi Ingre lažu ali poslovna etika nalaže da se dioničarima objasni zašto nema realizacije po tom pitanju.

[/quote]
Poslovi su u tijeku a naplata najvećeg dijela ide po završetku obavljenog posla. Evidenciju možeš vidjeti na korporativnim stranicama ili goooglaj pa traži što je sklopljeno i kada i sa kojim rokovima. Poslovi kakve radi INGRA nemožete završiti u 6-12 mjeseci, traju duže pa samim time i prihodi od toga kasne. Koliko se stanova prodalo takođe pratite na netu a za ostalo pitajte u INGRI. Sve će vam ljubazno objasniti. Pozz

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close