INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da se ponovo barata colateralom od 350.000 dionica Ingre koje je Closedheim zalozio kao dodatno pokrice. Mene zanima kako je to proknjizeno u Ingri. Jer ako je ikako proknjizeno, onda je on u daleko boljoj poziciji nego ostali dionicari, bez obzira radilo se o preuzimanju ili bankrotu.

Krepat ma ne molat.

Nije li to plaćeno i pokriće dionicama poništeno? Opi je najprije vratio svoje na sigurno.

neće uvijek biti ovako.





… se može pokrenuti i stečaj i da na kraju izađe iz stečaja kao npr Pevec ili neki drugi.

može, ali u tom slučaju dioničari bi ostali bez dionica kao i kod Peveca jer tamo je nakon stečaja osnovana de facto nova firma
[/quote]
Nisam znao da je Pevec kotirao na burzi. Ovo mi je prvi glas da je netko ostao bez dionica Peveca kojih nije bilo. Da niste što pobrkali u silnoj želji da mi proturječite. INGRA NEĆE PROPASTI. INGRA ĆE IĆI DALJE…..kom pravo kom krivo.
[/quote]

Ukoliko neko dioničko društvo ne kotira na burzi ne znači da i dalje nije dioničko društvo, to samo znači da nije uvršteno na burzu, ali je i dalje d.d. s dioničarima koji su vlasnici udjela u društvu…
[/quote]
I nisu izgubili ništa osim malo živaca i vremena.
Naravno da limit od 95% neće proći i da će otkup propasti, no nemojmo se praviti neznalice,
ZAR ĐĐ NEMA PRAVO PONOVITI PONUDU SA DRUGIM UVJETIMA?
Hmm, kao ovoga se nitko nije sjetio?
Konkurentska ponuda? Hmm, mogli bi je organizirati najveći vjerovnici pod okriljm nekog trećeg?

neće uvijek biti ovako.

http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Dakle jučer je ponuda objavljena i u Narodnim novinama. Do 29.09. uprava Ingre mora zakonski iznijeti svoj stav o ponudi, sa svim detaljima. Potom, letimo u "nebo"…… Ugodan dan! [wink]

P.S.
Za manje upućene – Narodne novine broj 104 od 19.09.2012, pod stupcem objave trgovačkih društava.


http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Dakle jučer je ponuda objavljena i u Narodnim novinama. Do 29.09. uprava Ingre mora zakonski iznijeti svoj stav o ponudi, sa svim detaljima. Potom, letimo u "nebo".….. Ugodan dan! [wink]
[/quote]
Samo da ne bude let ko Chalenger ’86 [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.poslovni-savjetnik.com/investitor/ingra-racuna-na-tri-projekta-refinanciranja

Istina, malo se oteglo sa ovim modelima, ali eto tu je uskočio i Đuro, pa rastegnuo na najduži mogući rok sa ponudom, dobilo se na vremenu. Hvala Đuro, ti si svoju ulogu profesionalno odigrao. Dat ćemo ti već neki "poslić" za uslugu i nahvalit ćemo te kod Arapa[wink]

P.S.
Ne kupujte ovo propalo “smeće” jer drukam na rast zato što sam “zaglavio” ovdje! [tongue]






… se može pokrenuti i stečaj i da na kraju izađe iz stečaja kao npr Pevec ili neki drugi.

može, ali u tom slučaju dioničari bi ostali bez dionica kao i kod Peveca jer tamo je nakon stečaja osnovana de facto nova firma
[/quote]
Nisam znao da je Pevec kotirao na burzi. Ovo mi je prvi glas da je netko ostao bez dionica Peveca kojih nije bilo. Da niste što pobrkali u silnoj želji da mi proturječite. INGRA NEĆE PROPASTI. INGRA ĆE IĆI DALJE…..kom pravo kom krivo.
[/quote]

Ukoliko neko dioničko društvo ne kotira na burzi ne znači da i dalje nije dioničko društvo, to samo znači da nije uvršteno na burzu, ali je i dalje d.d. s dioničarima koji su vlasnici udjela u društvu…
[/quote]
I nisu izgubili ništa osim malo živaca i vremena.
Naravno da limit od 95% neće proći i da će otkup propasti, no nemojmo se praviti neznalice,
ZAR ĐĐ NEMA PRAVO PONOVITI PONUDU SA DRUGIM UVJETIMA?
Hmm, kao ovoga se nitko nije sjetio?
Konkurentska ponuda? Hmm, mogli bi je organizirati najveći vjerovnici pod okriljm nekog trećeg?
[/quote]
Netočno za Pevec.
Izgubili su vlasništvo.
Pozdrav


http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Dakle jučer je ponuda objavljena i u Narodnim novinama. Do 29.09. uprava Ingre mora zakonski iznijeti svoj stav o ponudi, sa svim detaljima. Potom, letimo u "nebo"…… Ugodan dan! [wink]

P.S.
Za manje upućene – Narodne novine broj 104 od 19.09.2012, pod stupcem objave trgovačkih društava.


Dakle u Ponedjeljak 1.10. preko ZSE. A kada će ĐĐ poslati svim dioničarima ponudu sa detaljima ponude? Kad ih IGOR odbije glatko neće trebati ni slati. A i šteta bi bilo tolikog papira i štampanja. [lol]

neće uvijek biti ovako.


Naravno da limit od 95% neće proći i da će otkup propasti, no nemojmo se praviti neznalice,
ZAR ĐĐ NEMA PRAVO PONOVITI PONUDU SA DRUGIM UVJETIMA?

nevjerojatno…
a zašto bi je ponavljali? pa zar nisu već sad mogli staviti ponudu na 50% ili max 75% da doista imaju želju preuzeti Ingru?
postotak od 95% pokazuje samo da se žele povući iz svega i adio!

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

P.S.
Ne kupujte ovo propalo "smeće" jer drukam na rast zato što sam "zaglavio" ovdje! [tongue]

Malo previše forsiraš, od pisanja na forumu do Ingre! Za ovaj tvoj P.S. si jedino zavrijedio 100 za iskrenost. Predstavljaš se kao investitor, a zapravo si špekulant( da ne kažem buregdžija).

P.S. Posjedujem dionice INGRA-e i neću ih skoro prodavati



Naravno da limit od 95% neće proći i da će otkup propasti, no nemojmo se praviti neznalice,
ZAR ĐĐ NEMA PRAVO PONOVITI PONUDU SA DRUGIM UVJETIMA?

nevjerojatno…
a zašto bi je ponavljali? pa zar nisu već sad mogli staviti ponudu na 50% ili max 75% da doista imaju želju preuzeti Ingru?
postotak od 95% pokazuje samo da se žele povući iz svega i adio!
[/quote]
Da to je jedini cilj i onda stečaj Ingre no tko kupuje ili ne zna s novcem ili nije njegov ?







… se može pokrenuti i stečaj i da na kraju izađe iz stečaja kao npr Pevec ili neki drugi.

može, ali u tom slučaju dioničari bi ostali bez dionica kao i kod Peveca jer tamo je nakon stečaja osnovana de facto nova firma
[/quote]
Nisam znao da je Pevec kotirao na burzi. Ovo mi je prvi glas da je netko ostao bez dionica Peveca kojih nije bilo. Da niste što pobrkali u silnoj želji da mi proturječite. INGRA NEĆE PROPASTI. INGRA ĆE IĆI DALJE…..kom pravo kom krivo.
[/quote]

Ukoliko neko dioničko društvo ne kotira na burzi ne znači da i dalje nije dioničko društvo, to samo znači da nije uvršteno na burzu, ali je i dalje d.d. s dioničarima koji su vlasnici udjela u društvu…
[/quote]
I nisu izgubili ništa osim malo živaca i vremena.
Naravno da limit od 95% neće proći i da će otkup propasti, no nemojmo se praviti neznalice,
ZAR ĐĐ NEMA PRAVO PONOVITI PONUDU SA DRUGIM UVJETIMA?
Hmm, kao ovoga se nitko nije sjetio?
Konkurentska ponuda? Hmm, mogli bi je organizirati najveći vjerovnici pod okriljm nekog trećeg?
[/quote]
Netočno za Pevec.
Izgubili su vlasništvo.
Pozdrav
[/quote]
Ne govorim o Zdravku i Višnji već o dioničarima koje navodi vaš istomišljenik. Reče on dionice propale. I jesu li i kojim dioničarima? Hvala za odgovor ako ga bude.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close