INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vjerojatno će ponuda biti u nešto izmijenjenom obliku, pogodite koji dio?

Kada Ingra propadne, gdje će se elita pesimista tada prebaciti, gdje će tada pisati svoje postulate ….


Ma nema takve ko ingra…neka zamjena za silu mogla bi biti ZIF Breza ili Pounje, ali nema njima do ingre [smiley] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Gredelj, HG Spot idu u stečaj.Ingra ne.

Idite na njihove stranice piskarati o stečaju.


aha,vi to javno govorite,i stojite iza tih vasih rijeci? Lp



Zanimljiva situacija zadnjih pola sata preko 5% popravljeno stanje uz ne malo trgovanje.
Ovo je zbilja enigma da se oni koji nemaju INGRU više brinu za nas dioničare nego za svoju obitelj, tak se bar čini. No zna se da nekolicina koji najviše prizivaju katastrofu kupuju i kupuju. Pozz

Ne vjerujem da netko od forumaša koji argumentirano pišu o ovoj dionici istu kupuju.
To bi bilo doista suludo.Ići namjerno gubiti ulog.
Doista besmisleno.
Pozdrav
[/quote]
A tko to argumentirano piše??? Kako da ne, argumenti frcaju na sve strane. Gdje je argument ĐĐ ili stečaj??? Realno ne mora biti tako, iako se može pokrenuti i stečaj i da na kraju izađe iz stečaja kao npr Pevec ili neki drugi. To se može dogoditi samo ako je takav dogovor radi prebacivanja dionica u sigurnije i poželjnije ruke, da sad ne elaboriram.

neće uvijek biti ovako.

Koje guranje na bidu, svi bi kupovali. Zar i oni znaju info da će ĐĐ promijeniti cijenu?

neće uvijek biti ovako.


… se može pokrenuti i stečaj i da na kraju izađe iz stečaja kao npr Pevec ili neki drugi.

može, ali u tom slučaju dioničari bi ostali bez dionica kao i kod Peveca jer tamo je nakon stečaja osnovana de facto nova firma

Zanimljivo je da ako je netko kupovao po odličnoj cijeni od 5,05 kn sada bilježi gubitak od 35 lipa po dionici, što je 7% u par dana, a to stvarno nije tako lako [smiley] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Dioničare bi trebao zanimati prijedlog novog Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi.


Dioničare bi trebao zanimati prijedlog novog Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi.


Daj nas informiraj kad kreće stečaj ?



… se može pokrenuti i stečaj i da na kraju izađe iz stečaja kao npr Pevec ili neki drugi.

može, ali u tom slučaju dioničari bi ostali bez dionica kao i kod Peveca jer tamo je nakon stečaja osnovana de facto nova firma
[/quote]
Ma naravno kolega,ali mnogi to ovdje ne razumiju i ne žele razumjeti.
Za dioničare je rezultat isti,papirći postaju bezvrijedni.
pozdrav




… se može pokrenuti i stečaj i da na kraju izađe iz stečaja kao npr Pevec ili neki drugi.

može, ali u tom slučaju dioničari bi ostali bez dionica kao i kod Peveca jer tamo je nakon stečaja osnovana de facto nova firma
[/quote]
Ma naravno kolega,ali mnogi to ovdje ne razumiju i ne žele razumjeti.
Za dioničare je rezultat isti,papirći postaju bezvrijedni.
pozdrav
[/quote]
Naprotiv, poslije očitovanja uprave Ingre o ponudi, papirići postaju sve vredniji. Za nepovjerovati, ali čak vredniji i od ponude! Hi, hi! He, he! [cool]
P.S.
Još malo, da se obrsti i ovo “kukolja” što je preostalo na ovoj “plodnoj njivici”!

Ingra neće u stečaj,ĐĐ je preuzima.Razmislite malo!Šta bi vi napravili da ste vlasnik ĐĐ ili x firme i da preuzimate ingru.Razmišljajte naširoko!U glavi vam je samo stečaj (jer tako netko hoće da mislite da kupi što jeftinije),a ima još par mogučnosti.Imam ingru,prosjek ulaska 5,18 i prodajem na 6.Ja zadovoljan!

@bananarama
hoće kao i od ĐKVŠ-tine…..

New Report

Close