INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam danas skinuo jednu ingru po 42

Postanite Eu-robovi

Gledajući vaše komentare zaključujem da očekujete Ingru na 40k kn i niže, no takav scenarij je proprao jer niti jedan redatelj ne želi raditi u takvim uvjetima ( čitaj obvezni mirovinski fondovi u top 10 + PBZ D.D.+ Tehnika+ Uprava ).

Slažem se s time da je na ovim razinama jedna od najboljih buy-hold-ova, no ako i jest što čekate kolege?
Nadalje što se tiče poslovnih rezultata i ugovorenih poslova, mislim da ne bi bilo potrebno dodavati ništa, već sve u svoje vrijeme, iako većinu znate.

U potpunosti sam siguran da će se Ingra oporaviti, te nastaviti svoje domaće i inozemne pohode na visokoisplative investicije.

Ako itko ima bilokakvih pitanja ili sugestija ili ga nešto zanima vezano za Ingru; slobodno na PM.

neočekivani potop na ingri nalikuje potopu na adrisu kad su švedi izlazili svojevremeno na 5,5 tkn…
nadam se da neće uslijediti isti scenarij, jer je adrisu trebalo dugo da se vrati na prije dostignute razine….
ježim se dionica gdje su stranci, jer kad izlaze prouzroče pravi tsunami….
nadala sam se da neće u i(n)gru

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20602003&sid=al3AoLDI95l8&refer=world_indices
U.S. Stocks Rise, Erasing Decline, as Financial Companies, Builders Gain

U.S. Stocks Rise, Erasing Decline, as Financial Companies, Builders Gain
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20602003&sid=al3AoLDI95l8&refer=world_indices


Upravo zato više ne postam na temi Što smo danas tržili , što sam tržio, mogu samo reći , a potvrditi mogu oni koji me poznaju, počevši od samih brokera, da nikada ne izlazim iz neke dionice, a da pri tom o njoj pozitivno pišem u to vrijeme, što god netko mislio.

Kako ti nije neugodno! Misliš da smo zaboravili Plivu, PBZ, Zabu…[angry]

Lopovi maknuli onih 100kom sa prodaje. Prva na prodaji 45.500kn.
Toliko o tome kako se neće INGRa vratiti na staru cjenu i to munjevito.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ja sam danas skinuo jednu ingru po 42

E to ti je bio pravi potez ! [thumbsup]
I po 45 500 je još pravi jack pot !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

nemam ingru.
nemam je namjeru kupiti.
ne želim staviti k/p da me ne optužite za druk.
ali…
zbog čega ovakva panika na ingri?
zna li netko mnogo više nego plavi & co.?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Da 45500 će biti jack pot za onog tko je uspije prodati po toj cijeni[angry]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Kako sada stvari stoje bojim se da si u pravu !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Kako sada stvari stoje bojim se da si u pravu !

Nažalost[cry] Ovo je masakr kojem nevidim kraj. A kada to rade na INGRI šta nas tek čeka na ostalim dionicama[sad]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close