INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Gospodo

ako je ovo kraj za Ingru zašto se ista ne riješava ljudi, plaćanja razno raznih stvari kao što je HUP koji je na dobrovoljnoj bazi i druhih stvari. Ingra je po tim pitanjima redoviti platiša.

Kako to?????????? a firma (po Vama) ugašena.
Najbolji su mi oni koji sve znaju o Ingri a nemaju niti jednu dionicu niti su ju imali a niti će ju imati a ovdje prosipaju pamet stečaj… stečaj…. stečaj…. Pa ljudi Ingra ide u stečaj i dajte više odlepršajte sa ove teme jer mi je Vaših postova puna kapa. Vi koji ste toliko pametni da ništa drugo ni neznate osim kao papiga ponavljat stečaj…. stečaj….

Tko želi prodati neka proda a oni koji ostaju u nutra želim puno sreće. Imam dionice i imati ću ih do kraja i nije nagovor na ništa već moje mišljenje.

Pozdrav

Ha,ha, ha,, dobro napisano,, bravo,, pridružujem se pisanom, i ne prodajem svoje pa makar i po saznanju da idu na NULU. Nisam potkupljiv, a ĐĐ nabijem i njihov ultimatum !!
LP
[/quote]
Ako su Igor i društvo dosljedni nedavnih izjava onda će odbaciti ponudu od 6 kn i 95% i predložiti 10-12 kn i 75%. To bi eventualno uspjelo. Naime nedavno su izjavili da im odvjetnici i novinari ruše cijenu. Dakle smatraju da je ova cijena nerealna i niska. INGRA ima budućnost a ako budu pristali na malverzacije i uništavanje malih dioničara onda to nisu čista posla koja će kad tad izaći na vidjelo. Nadam se da su shvatili da je bolje raditi pošteno nego li se povlačiti po Remetincu i sl…
Ne zaboravimo kolika je cijena poslova koje trenutno INGRA radi kao i sva potraživanja koja će joj stići na račun. Samo Irački dug pokriva mnoštvo vjerovnika.
Oni koji prodaju jer misle da je ili stečaj ili prodati ĐĐ, sretno im blo. Pozz svim imaocima INGRE.
[/quote]
di to pise da bi pristali na 12kn mozda bi vi pristali a ostali mislim da ne,pustimo fraze remetince is ostale medijske gluposti, ako moze pitanje sta to ingra radi? Lp

@dgmaz

To isto pitanje sam postavio ovdje upravo zbog nelogičnosti ako firma stvarno juri u stečaj zašto onda polako ne čisti svoje redove? I bez odgovora. No sumnjam da u Ingri sada čačkaju nokte vjerojatno im je panika jer ni sami ne znaju što će iz svega ovoga ispasti. Naravno to ne smiju ničim pokazati, a kritična stvar je kako će se očitovati na ponudu – ako daju čisto zeleno svjetlo za preuzimanje i prodaju dionica e onda bi se stvarno mogao upaliti mrak i oni to vrlo dobro znaju. Vjerojatnost za to je nažalost vrlo velika jer nema nikakvih informacija što se sada događa što zapravo nije dobar znak.

A ovih 30 000 do 5 kn još uvijek ne znači baš ništa stvarno jer što je to naspram nekoliko miliona komada koje se nakon toga mogu pojaviti po puno nižim cijenama i onda više nema nitko ništa od svega.

No kao što ste već prije mogli svjedočiti u slučaju da stečaj postane izvjestan – lako je moguće da će prije toga doći do "neobjašnjive" volatilnosti i velikog rasta cijene što bi mogao biti puno jači znak da se veliki stvarno masovno istovaruju.




Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

Ovo nije forum istomišljenika ili "prodavača magle" i ne možete Vi određivati tko će i kako pisati.
Činjenice se ne mogu i ne smiju sakrivati.
Pozdrav
[/quote]
Nisam rekao da zabranjujem-ako ste shvatili pročitano, već sam zamolio da kažete ZAŠTO? Dao sam vam neke opcije pa se izjasnite ako vam nije teško. Hvala.
[/quote]
Pogledaje stanje na gledalici na burzi i ono će Vam nabolje objasniti što se dešava i zašto!!!!
Naše viđenje i polemike su manje više nebitne.
Tržište je najbolji sudac.
Pozdrav

ingra je prevelika za crni konacni ishod. ingra ne smije pasti. pa onda niti nece. mozete li uopce zamisliti sto bi to, osobito za mnoge velike igrace, znacilo? u igri su puno veci ulozi mirovinskih fondova od malih ulagaca. nasa je ekonomija premala i preslaba da bi ingrin pad pregrmjela tek tako. povuklo bi to u ponor cijeli sektor, mnostvo malih ulagaca, dovelo u ozbiljne probleme mirovince (vjerojatno i mogucnost isplate mirovina u stanovitoj mjeri) i tko zna kakve jos posljedice izazvalo. a kao sto su neki ovdje vec primjetili, rasulo u ingri bi se vec vidjelo, mediji bi jedva docekali da izvjeste o prljavom rublju unutar tvrtke. ali, nista. nema prljavog rublja.

ingra je cista, i bas zato je zapala u fin. probleme. kao takva je idealan plijen za djuru. zato me bas zanima kako ce se odviti cijeli plan preuzimanja. ono sto je zasada sasvim izvjesno je da prag uspjesnosti sluzi kao pokusaj rusenja cijene prije preuzimanja.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja


ingra je prevelika za crni konacni ishod. ingra ne smije pasti. pa onda niti nece. mozete li uopce zamisliti sto bi to, osobito za mnoge velike igrace, znacilo? u igri su puno veci ulozi mirovinskih fondova od malih ulagaca. nasa je ekonomija premala i preslaba da bi ingrin pad pregrmjela tek tako. povuklo bi to u ponor cijeli sektor, mnostvo malih ulagaca, dovelo u ozbiljne probleme mirovince (vjerojatno i mogucnost isplate mirovina u stanovitoj mjeri) i tko zna kakve jos posljedice izazvalo. a kao sto su neki ovdje vec primjetili, rasulo u ingri bi se vec vidjelo, mediji bi jedva docekali da izvjeste o prljavom rublju unutar tvrtke. ali, nista. nema prljavog rublja.

ingra je cista, i bas zato je zapala u fin. probleme. kao takva je idealan plijen za djuru. zato me bas zanima kako ce se odviti cijeli plan preuzimanja. ono sto je zasada sasvim izvjesno je da prag uspjesnosti sluzi kao pokusaj rusenja cijene prije preuzimanja.


aha a bice su mirovinci orali i kopali za te novce sta su ulupali u ingru? Lp


ingra je prevelika za crni konacni ishod. ingra ne smije pasti. pa onda niti nece. mozete li uopce zamisliti sto bi to, osobito za mnoge velike igrace, znacilo? u igri su puno veci ulozi mirovinskih fondova od malih ulagaca. nasa je ekonomija premala i preslaba da bi ingrin pad pregrmjela tek tako. povuklo bi to u ponor cijeli sektor, mnostvo malih ulagaca, dovelo u ozbiljne probleme mirovince (vjerojatno i mogucnost isplate mirovina u stanovitoj mjeri) i tko zna kakve jos posljedice izazvalo. a kao sto su neki ovdje vec primjetili, rasulo u ingri bi se vec vidjelo, mediji bi jedva docekali da izvjeste o prljavom rublju unutar tvrtke. ali, nista. nema prljavog rublja.

ingra je cista, i bas zato je zapala u fin. probleme. kao takva je idealan plijen za djuru. zato me bas zanima kako ce se odviti cijeli plan preuzimanja. ono sto je zasada sasvim izvjesno je da prag uspjesnosti sluzi kao pokusaj rusenja cijene prije preuzimanja.

oke malo si ga pretjerao.
ti govoriš kao da ingra nema imovinu.
ma joj kolega banke i mirovnici bi se namirili bez ikakvih problema, mali dioničari nebi sigurno.

veliki neće pretrpjeti puno, možda niti malo, biti će prozivani zašto su tu ulagali i to je to.

jedino kaj je problem, nestati će reference i ugled tvrtke – koji i ovako i onako više ne postoji jer ruku na srce – ingra ima puno ponuda za posao ali banke ne žele izdati bank garanciju niti za jedan psoao…

zašto?
tko zna…nitko osim njih

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

… mnostvo malih ulagaca,…

Hebe se koga za male dionicare u ovoj drzavi.To je vec vise puta pokazano.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


ingra je prevelika za crni konacni ishod. ingra ne smije pasti. pa onda niti nece. mozete li uopce zamisliti sto bi to, osobito za mnoge velike igrace, znacilo? u igri su puno veci ulozi mirovinskih fondova od malih ulagaca. nasa je ekonomija premala i preslaba da bi ingrin pad pregrmjela tek tako.

o čemu ti pričaš???
da Ingra propadne diglo bi se 1 dan malo prašine i sve bi normalno nastavilo dalje! pa pogledaj kakvi su giganti propadali vani i nikom ništa, svijet ide dalje, a sad bi se zatresla RH da propadne Ingra? [lol]
evo i Gredelj ide u stečaj, Dalmacijavino itd.
uostalom, što ulagačima koji su kupili dionicu na 100 kn (o onima što su kupovali po 400 kn bolje da ne pričam) zmači da im umjesto sadašnjih 4 kn dionica vrijedi 0 kn????? izgubili su 96% uloga pa misliš da ih ovih 4% spašava?!?

p.s. sad mi je tek jasno zašto mali ulagači još uvijek ne rasprodaju Ingru – žive u nevjerojatnim iluzijama da će nešto s neba doći i spasiti Ingru! [undecid]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.



ingra je prevelika za crni konacni ishod. ingra ne smije pasti. pa onda niti nece. mozete li uopce zamisliti sto bi to, osobito za mnoge velike igrace, znacilo? u igri su puno veci ulozi mirovinskih fondova od malih ulagaca. nasa je ekonomija premala i preslaba da bi ingrin pad pregrmjela tek tako.

o čemu ti pričaš???
da Ingra propadne diglo bi se 1 dan malo prašine i sve bi normalno nastavilo dalje! pa pogledaj kakvi su giganti propadali vani i nikom ništa, svijet ide dalje, a sad bi se zatresla RH da propadne Ingra? [lol]
evo i Gredelj ide u stečaj, Dalmacijavino itd.
uostalom, što ulagačima koji su kupili dionicu na 100 kn (o onima što su kupovali po 400 kn bolje da ne pričam) zmači da im umjesto sadašnjih 4 kn dionica vrijedi 0 kn????? izgubili su 96% uloga pa misliš da ih ovih 4% spašava?!?

p.s. sad mi je tek jasno zašto mali ulagači još uvijek ne rasprodaju Ingru – žive u nevjerojatnim iluzijama da će nešto s neba doći i spasiti Ingru! [undecid]
[/quote]
U potpunosti se slažem sa kolegom agent10.
Hebe se njih za male ulagače!

Kao što su obrtnici bili na lošem glasu,a sad ih prozivaju da spase ovo malo što se spasiti da.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



ingra je prevelika za crni konacni ishod. ingra ne smije pasti. pa onda niti nece. mozete li uopce zamisliti sto bi to, osobito za mnoge velike igrace, znacilo? u igri su puno veci ulozi mirovinskih fondova od malih ulagaca. nasa je ekonomija premala i preslaba da bi ingrin pad pregrmjela tek tako.

o čemu ti pričaš???
da Ingra propadne diglo bi se 1 dan malo prašine i sve bi normalno nastavilo dalje! pa pogledaj kakvi su giganti propadali vani i nikom ništa, svijet ide dalje, a sad bi se zatresla RH da propadne Ingra? [lol]
evo i Gredelj ide u stečaj, Dalmacijavino itd.
uostalom, što ulagačima koji su kupili dionicu na 100 kn (o onima što su kupovali po 400 kn bolje da ne pričam) zmači da im umjesto sadašnjih 4 kn dionica vrijedi 0 kn????? izgubili su 96% uloga pa misliš da ih ovih 4% spašava?!?

p.s. sad mi je tek jasno zašto mali ulagači još uvijek ne rasprodaju Ingru – žive u nevjerojatnim iluzijama da će nešto s neba doći i spasiti Ingru! [undecid]
[/quote]
Upravo tako!!!
Isto je bilo i na Validusu.
Kada nema argumenata koriste se iluzije,ali ljudi su izgubili puno novca ovdje pa im je možda kratkoročno malo lakše,ali se bojim da će "otrežnjenje"doći vrlo brzo.
Pozdrav





Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

Ovo nije forum istomišljenika ili "prodavača magle" i ne možete Vi određivati tko će i kako pisati.
Činjenice se ne mogu i ne smiju sakrivati.
Pozdrav
[/quote]
Nisam rekao da zabranjujem-ako ste shvatili pročitano, već sam zamolio da kažete ZAŠTO? Dao sam vam neke opcije pa se izjasnite ako vam nije teško. Hvala.
[/quote]
Pogledaje stanje na gledalici na burzi i ono će Vam nabolje objasniti što se dešava i zašto!!!!
Naše viđenje i polemike su manje više nebitne.
Tržište je najbolji sudac.
Pozdrav
[/quote]
Izbjegavaš odgovor. Ustvari time si dao svoj odgovor na moja pitanja. Hvala i sretno u tvojim planovima s INGROM.

neće uvijek biti ovako.

@mickane
Odjaši s ovoga foruma i ti i tebi slični koji ne posjeduju donice Ingre a seru po njoj. Idite tamo di jeste ili niste i tamo mlatite praznu slamu !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close