INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

neće uvijek biti ovako.


Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

Ovo nije forum istomišljenika ili "prodavača magle" i ne možete Vi određivati tko će i kako pisati.
Činjenice se ne mogu i ne smiju sakrivati.
Pozdrav

Ukinulo Nocnu moru na televiziji.

Krepat ma ne molat.

Ništa se ne piše o Ombli.



Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

Ovo nije forum istomišljenika ili "prodavača magle" i ne možete Vi određivati tko će i kako pisati.
Činjenice se ne mogu i ne smiju sakrivati.
Pozdrav
[/quote]
Nisam rekao da zabranjujem-ako ste shvatili pročitano, već sam zamolio da kažete ZAŠTO? Dao sam vam neke opcije pa se izjasnite ako vam nije teško. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

kako nema kad mali drze 60% dionica ingre. Lp


Gospodo

ako je ovo kraj za Ingru zašto se ista ne riješava ljudi, plaćanja razno raznih stvari kao što je HUP koji je na dobrovoljnoj bazi i druhih stvari. Ingra je po tim pitanjima redoviti platiša.

Kako to?????????? a firma (po Vama) ugašena.
Najbolji su mi oni koji sve znaju o Ingri a nemaju niti jednu dionicu niti su ju imali a niti će ju imati a ovdje prosipaju pamet stečaj… stečaj…. stečaj…. Pa ljudi Ingra ide u stečaj i dajte više odlepršajte sa ove teme jer mi je Vaših postova puna kapa. Vi koji ste toliko pametni da ništa drugo ni neznate osim kao papiga ponavljat stečaj…. stečaj….

Tko želi prodati neka proda a oni koji ostaju u nutra želim puno sreće. Imam dionice i imati ću ih do kraja i nije nagovor na ništa već moje mišljenje.

Pozdrav

Ha,ha, ha,, dobro napisano,, bravo,, pridružujem se pisanom, i ne prodajem svoje pa makar i po saznanju da idu na NULU. Nisam potkupljiv, a ĐĐ nabijem i njihov ultimatum !!
LP

I very much love INGRA !!

Ne pratim temu, zanima me samo od kada počinje i do kada traje Đurina ponuda za Ingraine dionice i ako Đuro skupi recimo 92% dionica, to nije dovoljno i nema obvezu preuzimanja?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Gospodo

ako je ovo kraj za Ingru zašto se ista ne riješava ljudi, plaćanja razno raznih stvari kao što je HUP koji je na dobrovoljnoj bazi i druhih stvari. Ingra je po tim pitanjima redoviti platiša.

Kako to?????????? a firma (po Vama) ugašena.
Najbolji su mi oni koji sve znaju o Ingri a nemaju niti jednu dionicu niti su ju imali a niti će ju imati a ovdje prosipaju pamet stečaj… stečaj…. stečaj…. Pa ljudi Ingra ide u stečaj i dajte više odlepršajte sa ove teme jer mi je Vaših postova puna kapa. Vi koji ste toliko pametni da ništa drugo ni neznate osim kao papiga ponavljat stečaj…. stečaj….

Tko želi prodati neka proda a oni koji ostaju u nutra želim puno sreće. Imam dionice i imati ću ih do kraja i nije nagovor na ništa već moje mišljenje.

Pozdrav

Ha,ha, ha,, dobro napisano,, bravo,, pridružujem se pisanom, i ne prodajem svoje pa makar i po saznanju da idu na NULU. Nisam potkupljiv, a ĐĐ nabijem i njihov ultimatum !!
LP
[/quote]
Ako su Igor i društvo dosljedni nedavnih izjava onda će odbaciti ponudu od 6 kn i 95% i predložiti 10-12 kn i 75%. To bi eventualno uspjelo. Naime nedavno su izjavili da im odvjetnici i novinari ruše cijenu. Dakle smatraju da je ova cijena nerealna i niska. INGRA ima budućnost a ako budu pristali na malverzacije i uništavanje malih dioničara onda to nisu čista posla koja će kad tad izaći na vidjelo. Nadam se da su shvatili da je bolje raditi pošteno nego li se povlačiti po Remetincu i sl…
Ne zaboravimo kolika je cijena poslova koje trenutno INGRA radi kao i sva potraživanja koja će joj stići na račun. Samo Irački dug pokriva mnoštvo vjerovnika.
Oni koji prodaju jer misle da je ili stečaj ili prodati ĐĐ, sretno im blo. Pozz svim imaocima INGRE.

neće uvijek biti ovako.


ako Đuro skupi recimo 92% dionica, to nije dovoljno i nema obvezu preuzimanja?

tako je… čak da skupe 94,99% ponuda bi propala

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Nemam dionice niti planiram jer sam već dosta izložen u visokorizičnim, ali smatram da INGRA može preživiti s Đurom ili bez njega,iduća godina je ključna, sretno svim imaocima

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close