INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nevjerovatno je ovo čitati, koliko neznanja i katastrofalnih postova. strava i užas zse-a.

djia14164, 17.09.2012. u 15:00
DDJH ili pandani kupuju na burzi, podignut će cijenu ponude, spustit će prag…itd…itd…

nije niti čudio da je danas kupljeno 300k dionica kad vas ovoliko u narodu trabunja bez elementarnog znanja i bave se dionicama. ovi koji znaju što ovo znači i koji žele izaći su jako sretni da se mogu otresati cijeli dan po 5 kuna leminzima.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Fakat je ovo raj za kupce. Možeš kupiti u milijunskim količinama a siguran si da ti cijena neće uteći preko 6 kuna. Đuro je svoj posao odradio! Pripremio je teren za drugog igrača, a ovaj bere li ga bere! Kada skupi preko 25% dionica idućih dana, onda će izaći sa konkurentskom ponudom!
[smiley]
Svatko normalan će sačekati očitovanje uprave Ingre o Đurinoj ponudi i potom donijeti odluku!


Fakat je ovo raj za kupce. Možeš kupiti u milijunskim količinama a siguran si da ti cijena neće uteći preko 6 kuna. Đuro je svoj posao odradio! Pripremio je teren za drugog igrača, a ovaj bere li ga bere! Kada skupi preko 25% dionica idućih dana, onda će izaći sa konkurentskom ponudom!
[smiley]

I da, samo smo čekali na ovu ideju i eto konačno netko napisao [lol] nevjerovatno što sve ljudima pada na pamet kad se love za zadnji konac.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

djia14164@
Eto, i ja sam samo čekao na vaš brzinski odgovor! [tongue]


Fakat je ovo raj za kupce. Možeš kupiti u milijunskim količinama a siguran si da ti cijena neće uteći preko 6 kuna. Đuro je svoj posao odradio! Pripremio je teren za drugog igrača, a ovaj bere li ga bere! Kada skupi preko 25% dionica idućih dana, onda će izaći sa konkurentskom ponudom!
[smiley]
Svatko normalan će sačekati očitovanje uprave Ingre o Đurinoj ponudi i potom donijeti odluku!

Da, misterioznom kupcu treba Ingra da pocne graditi prvi hrvatski kozmodrom. A onda ce kupiti i 3. Maj ako mu zatreba nosac aviona.

Krepat ma ne molat.


Fakat je ovo raj za kupce. Možeš kupiti u milijunskim količinama a siguran si da ti cijena neće uteći preko 6 kuna. Đuro je svoj posao odradio! Pripremio je teren za drugog igrača, a ovaj bere li ga bere! Kada skupi preko 25% dionica idućih dana, onda će izaći sa konkurentskom ponudom!
[smiley]
Svatko normalan će sačekati očitovanje uprave Ingre o Đurinoj ponudi i potom donijeti odluku!

Pitao sam još prije nekoliko dana ali nitko nije napisao-koliki je rok INGRE da se očituje o ponudi? Mjesec dana? Dovoljno da se uzme još ono što je ostalo i da se uskoro gro dionica spremi na sigurno. Oko 60% dionica od 13-ak milijuna bilo je u krivim rukama a to je previše. Pisao sam o tome prije cca 6 mjeseci. Upravo to se i odvijalo i još odvija, još malo i gotovo. Pozz uz još jedno pitane:A tko vam je to rekao da će INGRA propasti ako je ne kupi ĐĐ??? I još jedno važnije: Ako netko tko ima zakonsko pravo pokrene stečaj, tko vam garantira da će to biti i propast INGRE??? STEČAJ nije prvi korak ka uništenju već prvi korak ka ozdravljenju. Čitajte bit stečaja.
Za pobrati dionice iz pogrešnih drhtavih ručica, koriste se sva sredstva.
Pozz

neće uvijek biti ovako.

Tako je, jedini je problem sto ce tvoji papirici postati bezvrijedni.

Krepat ma ne molat.

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=168

Mortadela je konj s maslinama.

Ma ljudi moji, ništa od ovog preuzimanja ( ne po ovim uvjetima ), jer većini je i bolji stečaj nego ova sića. Šta se mene tiče ništa se nije promjenilo i dalje čekam oporavak Ingre…(otkup arene, neki veći posao, Plomin, Ombla itd. dobrodošla je i pomoć države, pa neće ni kriza dovjeka…) a ako ne nikom ništa


Tako je, jedini je problem sto ce tvoji papirici postati bezvrijedni.

Ti nemaš takvih problema ali si mi nešto uznemireniji od mene. Zašto? Hmmm?

neće uvijek biti ovako.

Protrgovano je dionica od cca 1.7 MIL kuna. Rekli ste da ukupno treba uložiti novaca u otkup
svih 95 % + 1 dionica ? / 81.3 MILIJUNA….. /

Drugo pitanje: Zašto je Danijel Režek, baš sad ušao NO Ingre…? Da prisustvuje stečaju?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Tako je, jedini je problem sto ce tvoji papirici postati bezvrijedni.

Ti nemaš takvih problema ali si mi nešto uznemireniji od mene. Zašto? Hmmm?
[/quote]

Od tvog osjecaja za tudja emotivna stanja, bolji je jedino tvoj osjecaj za dionice.

Krepat ma ne molat.

New Report

Close