INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ti si kralj…[bye]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Xavier13:

Neka se kolege ne uvrijede ali citajuci vase postove unazad 3 tjedna ispada da ovdje na forumu na Ingri nitko ne gubi. Svi su neki day-trade maheri pa kupe ujutro jeftino i popodne prodaju skupo i sl. [huh]

Cinjenica je da se vecina na pocetku godine busala u prsa i najavljivala veliki rast dionice ali on ne da se nije dogodio, nego je doslo do pada od 54.000 kn na 41.500 kn, sto je -23%. Ja sad ne likujem i zao mi je sto je tako. Imao sam namjeru kupiti dionicu na 52.000 kn. Moja sreca sto nisam. Ono sto ovdje nedostaje je malo vise objektivnosti. Zar je tako tesko priznati, pogrijesio sam [undecid]

_____________________________________
“Quick! The Borg are comming, look useless!”

Ja nemam ingru ALI: debelo sam u minusu i to još negdje od jeseni,a ovo je samo šlag na tortu

nisi jedini mada se jos dobro drzim,da nisam kupio ingru neki dan na 49k bio bi jos bolji.eto Xavier jel ti sad lakse[thumbsup].Htio sad daytrade-at al sam se nasukao

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Ti si kralj…[bye]

Nisam ti si. I FNVC.
[cry]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

mene zanima ocu li je sutra uspjeti uhvatiti po 42 k?[pray][pray]


mene zanima ocu li je sutra uspjeti uhvatiti po 42 k?[pray][pray]

Tesko!

Ameri su otisli gore, sutra cemo i mi.

Mr.Wiseguy:

mene zanima ocu li je sutra uspjeti uhvatiti po 42 k?[pray][pray]

Tesko!

Ameri su otisli gore, sutra cemo i mi.

znam pratim ih cijeli dan
[proud][proud]
nego nadam se mozda skandinavci ostave jos nekoliko komada na prodaji pa da uspijem nesto uhvatiti[pray]


Mr.Wiseguy: ” mene zanima ocu li je sutra uspjeti uhvatiti po 42 k?[pray][pray] ” Tesko! Ameri su otisli gore, sutra cemo i mi.

Činjenica je da je Ingra najlošije prošla u ovoj korekciji, samim time ima najviše prostora za rast?
Unatoč očiglednom novom vrijednom poslu od preko 400 milja kuna.
Mislim da nam je potreban PR i to pod hitno!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Imam čast da sam i ja od danas u INGRi. Ušao kad je bila u minusu danas.
Vjerujem da kako kaže kolega imamo najveći prostor za rast od ovih cijena.
Vidjet ćemo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ja sam fino prodao na 62k[thumbsup]

POKRET OTPORA

Meni je takodjer postala zanimljiva zbog velikog pada. Treba mi stici lova sutra/preksutra. Ako ostane na ovim razinama, mislim da cu kupiti par komada. Mjerkam malo Tehniku koja ima vrlo slican graf kretanja a dionica je 4 puta jeftinija pa mi je lakse nadokupiti (i prodati) ako bude potrebno.

________________________________________
“Here’s to our wives and girlfriends… may they never meet!”

greška u postanju nisam se baš htio folirat…[thumbsup]
…a onda sam sticajem loših okolnosti kupio na cca 58k i sada držim poziciju kvočke na jajima-moram ih čuvat do boljih vremena…[lol] [lol] [lol]

POKRET OTPORA

Isprike plavom , ja sam se šalio,a valjda zbog opceg stanja na burzi nisam stavio smiley, pa svako smije kupovat i prodavat kako hoce [thumbsup]

New Report

Close