INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vi doista mislite da će skupiti 95%???? po meni ovo će u bunar u ponedjeljak jer će se ljudi rješavati po 4-5 rađe nego da riskiraju s uspješnošću od 95% i na kraju izgube sve ako se to ne ostvari.

Dioničari Ingre gube sve ako ne prihvate ponudu, DDJH ne gubi ništa, već ima iduću šansu u stečaju.

Osobno, mislio sam da će prag biti postavljen na 75%, ali ovako je još bolje.

Prvo ćemo mi u INGRI razmotriti a onda se očitovati na danu ponudu. Koliko ono imamo vremena za to, prema pravilniku? Rastegnuti ćemo mi to još a do tada krcati se….. POZZZ i ugodan vikend svima.

neće uvijek biti ovako.


vidim vlada euforija, ali vas 95% mora prodati po 6 da bi uopće bilo preuzimanja. hoćete se međusobno dogovoriti tko je onih 5% koji ostaju unutra? [lol] a čak i da uspije (po meni promili šanse) onda će vam napraviti squeezout opet po 6 [smiley]
pa bih zamolio gospodina bananu i megida kao gorljive zagovornike da mi objasne kako je sad ovo dobro za dioničare kojih je po meni više od 95% kupovalo iznad 6 [rolleyes]
opet su vas namagarčili drugovi [bye]

Recite mi samo jedno: TKO VAMA GARANTIRA DA INGRA IDE U STEČAJ AKO PREUZIMANJE NE USPIJE? ZNATE LI VI KAKVA SE IGRA VODI OVDJE? Hvala, ugodan vikend.

neće uvijek biti ovako.

Igor je danas na Skupštini (u neslužbenim trenutcima) rekao da će prag najvjerojatnije biti 51% te mislim da je i njega iznenadilo….

No, postoji i plan B… [thumbsup]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Opet je netko bio brz

INGR-R-A 15:37:09 5,24 50
INGR-R-A 15:37:09 5,23 1800
INGR-R-A 15:37:09 5,23 1000
INGR-R-A 15:37:09 5,22 320
INGR-R-A 15:37:09 5,19 1123
INGR-R-A 15:37:09 5,18 700
INGR-R-A 15:37:09 5,15 57
INGR-R-A 15:37:09 5,14 700
INGR-R-A 15:37:09 5,1 2250 ukupno 8000

A ništa spušia je barem 8000 kuna.

bit će bolje................

Problem ulagača je taj što ih se većina fokusirala samo na Đurinu ponudu. Zaboravite na to, od toga ništa nema!
Al će idući tjedan ovdje biti hopa, cupa, gore, dole! Moći će se do konačnog razrješenja ovdje obrnuti još koja kuna po dionici! Naročito kada se uprava Ingre očituje o ponudi i "kontraponudi"! [shocked]


Igor je danas na Skupštini (u neslužbenim trenutcima) rekao da će prag najvjerojatnije biti 51% te mislim da je i njega iznenadilo….

No, postoji i plan B… [thumbsup]


Imat će se Igor priliku i službeno izjasniti o ponudi DDJH-a. Prema dosadašnjem iskustvu Zdravka Peveca, imat će dva izbora:

1) Podržati javnu ponudu
2) Proljeće 2014. godine provesti u pritvoru (jer prvo Ingra mora završiti u stečaju, onda DORH preuzima i češlja dokumentaciju, pa dok napišu optužnicu… prođe vremena)


Al će idući tjedan ovdje biti hopa, cupa, gore, dole! [shocked]

Imaš riječ viška. "Gore".

Netko je bio prebrz ! Mislim da nikome u Ingri neće biti ugodno preko vikenda. Kao i obicno uvijek važne informacije stizu u petak 10 minuta prije kraja trgovanja.
Ovo preuzimanje neće proći , sve je ovo veliki igrokaz za naivce.
U ponedjeljak gledamo 4 kn , možda i niže !

Recite mi samo jedno: TKO VAMA GARANTIRA DA INGRA IDE U STEČAJ AKO PREUZIMANJE NE USPIJE? ZNATE LI VI KAKVA SE IGRA VODI OVDJE? Hvala, ugodan vikend.

čemu caps lock, i gdje sam ja to rekao da slijedi stečaj ukoliko ne prođe ponuda???? ili vi govorite u moje ime? i ne, ne znam kakva se igra vodi ovdje, samo znam da su mnogi ovdje što direktno što indirektno nagovarali ljude na kupnju!!

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)



Opet je netko bio brz

INGR-R-A 15:37:09 5,24 50
INGR-R-A 15:37:09 5,23 1800
INGR-R-A 15:37:09 5,23 1000
INGR-R-A 15:37:09 5,22 320
INGR-R-A 15:37:09 5,19 1123
INGR-R-A 15:37:09 5,18 700
INGR-R-A 15:37:09 5,15 57
INGR-R-A 15:37:09 5,14 700
INGR-R-A 15:37:09 5,1 2250 ukupno 8000

A ništa spušia je barem 8000 kuna.
[/quote]

Kako misliš samo 8 k? Pa nema nikakve šanse da skupe 95%, bilo bi nerealno da Ingra otvori igdje iznad 3 kn..sjetite se Validusa
Ne bi bio u koži ovog "investitora" za vikend…nerado citiram Čačića ali pada mi na pamet izjava povezana s Pelješkim mostom, nešto kao…To je kao kada uzmete pare i bacite ih u vatru…

Zanimljive su priče da će cijena u pon. biti 4,00 kn!

Ponuda će biti po 6,00 kn a svi će prodati nešto što vrijedi sigurnih x za 2 kn manje.

Ima li ovdje logike ili je samo zezancija. Može se shvatiti i drugačije…po izboru.

Bolje je slijedeći tjedan prespavati.
[cool]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close