INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko ljudske zlobe na ovoj dionici ima kako samo uživate u pomisli da bi INGRA mogla još pasti
da bi ljudi mogli izgubit samo da se vi omastite
kako ste se raskokodakali samo ..a dionica pala
samo 1.5%

Što nejde vam vise dolje nemate vise snage za jos zlobe

baš ste jadni vrijedni sažaljenja dno dna ljudske pojave

..čifuti..


Više neznaju što bi pisali pa nam neke pravilnike daju. [lol]
Čitajte vi pravilnik o objavi za preuzimanje i nađite tel.br. od ĐĐ pa se raspitajte koliko će ponuditi za INGRU. Možda vam i kažu. [shocked]

neće uvijek biti ovako.

@MEGIDO1
Ti misliš ako ti imaš dionice jedne firme koja je i više nego kriminalno poslovala
a i dan danas isto, da će svijet propasti ako ona dobije zasluženu kaznu i ode u stečaj.
Dali ti sebe čuješ kakve gluposti pišeš. Svaki novi dan kao i ovaj današnji prekrše zakon
po tko zna koji puta i nitko u državi ne reagira. Zar misliš da tvojih par sto tisuća kuna
dionice vrijede više nego da se ovaj izvarani i napaćeni narod zauvjek rješi barem
jednog lopovskog klana ?
Nemam niti mislim imati dionice Ingre ,već samo cijenim poštenje i dobro i smatram
da naša zemlja može daleko više ako se rješi ovakvih krvopija i krpelja poput Ingre.
Srdačan pozdrav



Imam najnoviju informaciju ,,, Ingra ide na 50 kn, samo se nezna točno kada, prije ili poslije (po)smaka svijeta !!
Uredni dioničar u propasti.. posjednik poveće količine SAMO Ingrinih dionica – Mrgud !!
[lol] [lol]

Mrgude u istom smo sosu. I ja imam SAMO Ingru i u DEBELOM sam minusu. Nadam se da nece stecaj. [sad]
[/quote]
Neće vjeruj mi, samo nemoj budalama vjerovati i bit će sve OK !!
LP

I very much love INGRA !!

OTS HINA
Zagreb, 14. rujna 2012.
PREDMET: Obavijest o održanoj Glavnoj skupštini INGRE d.d.
________________________________________________________________
Na danas održanoj Glavnoj skupštini dioničara INGRE d.d. (ZSE: INGR-R-A) jednoglasno
su prihvaćena sva izvješća i prijedlozi odluka predloženi od strane Uprave i Nadzornog
odbora.
Glavna skupština dala je razrješnice članovima Uprave i Nadzornog odbora za vođenje i
nadzor nad vođenjem Društva u 2011. godini. Uz prihvaćanje izvješća revizora Društva o
obavljenoj reviziji Društva 2011. godinu, Glavna skupština donijela je i odluku o pokriću
gubitka za 2011. godinu. Glavna skupština je za revizore Društva u 2012. godini imenovala
revizorsko društvo GRANT THORNTON revizija d.o.o. iz Zagreba. Za člana Nadzornog
odbora ponovno je izabran gospodin Danijel Režek.
INGRA d.d.
Uprava Društva

neće uvijek biti ovako.

http://zse.hr/default.aspx?id=42342

Mortadela je konj s maslinama.

http://www.grantthornton.hr/index.html

I very much love INGRA !!


http://zse.hr/default.aspx?id=42342


14.09.2012
Ni A, ni B, ni C a još manje Đ u svezi ĐĐ…

tik – tak

idući tjedan će bit bolje...



@MEGIDO1

Ti misliš ako ti imaš dionice jedne firme koja je i više nego kriminalno poslovala
a i dan danas isto, da će svijet propasti ako ona dobije zasluženu kaznu i ode u stečaj.
Dali ti sebe čuješ kakve gluposti pišeš. Svaki novi dan kao i ovaj današnji prekrše zakon
po tko zna koji puta i nitko u državi ne reagira. Zar misliš da tvojih par sto tisuća kuna
dionice vrijede više nego da se ovaj izvarani i napaćeni narod zauvjek rješi barem
jednog lopovskog klana ?
Nemam niti mislim imati dionice Ingre ,već samo cijenim poštenje i dobro i smatram
da naša zemlja može daleko više ako se rješi ovakvih krvopija i krpelja poput Ingre.
Srdačan pozdrav

E moj Robin Hude, nije ni tebi lako sa ovom INGROM. Ako već želiš rješavati lopove onda se okreni politici i ostalima, tamo ih valda ima, barem tako kažu neki i ….. jel tako? A ti si nam neka velika poštenjačina jel? Naravno jer želiš stotinjak ljudi poslati na burzu. Veoma pošteno nema što, samo tako dalje u borbu da se pozatvaraju svi koji i malo rade nepošteno. Napuni burzu nezaposlenima.
PS: Naravno da sam za poštenje i pravdu ali nemoj krenuti od INGRE, ima većih prioriteta od nje. Pozz i uživaj.

neće uvijek biti ovako.


OTS HINA
Zagreb, 14. rujna 2012.
PREDMET: Obavijest o održanoj Glavnoj skupštini INGRE d.d.
________________________________________________________________
Na danas održanoj Glavnoj skupštini dioničara INGRE d.d. (ZSE: INGR-R-A) jednoglasno
su prihvaćena sva izvješća i prijedlozi odluka predloženi od strane Uprave i Nadzornog
odbora.
Glavna skupština dala je razrješnice članovima Uprave i Nadzornog odbora za vođenje i
nadzor nad vođenjem Društva u 2011. godini. Uz prihvaćanje izvješća revizora Društva o
obavljenoj reviziji Društva 2011. godinu, Glavna skupština donijela je i odluku o pokriću
gubitka za 2011. godinu. Glavna skupština je za revizore Društva u 2012. godini imenovala
revizorsko društvo GRANT THORNTON revizija d.o.o. iz Zagreba. Za člana Nadzornog
odbora ponovno je izabran gospodin Danijel Režek.
INGRA d.d.
Uprava Društva

A niš ne pišu o imenovanju stečajnog? Hoće li biti Stipe ili Đuro??? [cool]

O bože dragi pa zar on to nece nikada objaviti???!!!! Zašto je namjeru objavljivao ako ne misli nista idiot!! Zar nije HANFA rekla da je obavezan,pa postoji zakonski rok za to??!!


A niš ne pišu o imenovanju stečajnog? Hoće li biti Stipe ili Đuro??? [cool]

to će sud odrediti!!!!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

New Report

Close