INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega blueman, vipy i bijela55xy kad zaslužujem ispriku? [smiley]

a plavom svaka čast na kvalitetnom postu umjesto gro uvreda koje su na sreću obrisane! [thumbsup]

Meni se čini da izlazi skrbnički račun Skandinavska Enskilda, 15.11.2007. imali su još 600 komada, prije toga su imali 900 kada sam zadnji puta gledao.
Ne vjerujem da imaju još puno, no vidjet ćemo.
Činjenica je da je Ingra najviše osjetila ovu korekciju i trenutno je od svih dionica najviše pala.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi, sram te bilo. nalozi su ti na prodaji po 45000 a nisi prodavao po 60000. znači nemaš target nego prodaješ kako si i kupio – stihijski…Objasni nam zašto prodaješ ako vrijedi 100000 kuna?

...povijest se ponavlja...


plavi, sram te bilo. nalozi su ti na prodaji po 45000 a nisi prodavao po 60000. znači nemaš target nego prodaješ kako si i kupio – stihijski…Objasni nam zašto prodaješ ako vrijedi 100000 kuna?

Ono što sam dokupio po 43, prodao sam po 4599X i to je to.
Nisam prodavao cijeli portfelj Ingre, daleko od toga.
Zbog čega bi me bilo sram?
I po 53 000 sam prodao par komada, pa kupi nazad po 48-50 000 , pa sam i sa time u minusu trenutno, ali se ne zamaram time previše, premda mi nije svejedno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ako je tako, onda ok. ali sad više ništa nema smisla…samo čekanje će nas spasiti.

...povijest se ponavlja...

ha, covjek stoji na bidu i na asku i to je problem????
umjesto da ste sretni sto je netko bio spreman kupiti nesto cega se netko htio rijesiti?????????????????????????????????????????????

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Upravo zato više ne postam na temi Što smo danas tržili , što sam tržio, mogu samo reći , a potvrditi mogu oni koji me poznaju, počevši od samih brokera, da nikada ne izlazim iz neke dionice, a da pri tom o njoj pozitivno pišem u to vrijeme, što god netko mislio.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Neka se kolege ne uvrijede ali citajuci vase postove unazad 3 tjedna ispada da ovdje na forumu na Ingri nitko ne gubi. Svi su neki day-trade maheri pa kupe ujutro jeftino i popodne prodaju skupo i sl. [huh]

Cinjenica je da se vecina na pocetku godine busala u prsa i najavljivala veliki rast dionice ali on ne da se nije dogodio, nego je doslo do pada od 54.000 kn na 41.500 kn, sto je -23%. Ja sad ne likujem i zao mi je sto je tako. Imao sam namjeru kupiti dionicu na 52.000 kn. Moja sreca sto nisam. Ono sto ovdje nedostaje je malo vise objektivnosti. Zar je tako tesko priznati, pogrijesio sam [undecid]

_____________________________________
“Quick! The Borg are comming, look useless!”


Neka se kolege ne uvrijede ali citajuci vase postove unazad 3 tjedna ispada da ovdje na forumu na Ingri nitko ne gubi. Svi su neki day-trade maheri pa kupe ujutro jeftino i popodne prodaju skupo i sl. [huh]

Cinjenica je da se vecina na pocetku godine busala u prsa i najavljivala veliki rast dionice ali on ne da se nije dogodio, nego je doslo do pada od 54.000 kn na 41.500 kn, sto je -23%. Ja sad ne likujem i zao mi je sto je tako. Imao sam namjeru kupiti dionicu na 52.000 kn. Moja sreca sto nisam. Ono sto ovdje nedostaje je malo vise objektivnosti. Zar je tako tesko priznati, pogrijesio sam [undecid]

_____________________________________
“Quick! The Borg are comming, look useless!”

Ja nemam ingru ALI: debelo sam u minusu i to još negdje od jeseni,a ovo je samo šlag na tortu

http://whycroatia.blogspot.com/

..ipak mi nije jasno: ovakav pad, a firma odlična s odličnim poslovima, sve 5.
a pada li pa pada.
..i stalno neki razlozi: pa globalna kriza pa izbori pa tržište pa bla bla..ali sve mi to ne drži vodu.
ingra je roknula s 62K na ovo sad.

ps: lamentiram i u biti se obraćam plavom i matrixu.
inače, i dalje sam u ingri.


Upravo zato više ne postam na temi Što smo danas tržili , što sam tržio, mogu samo reći , a potvrditi mogu oni koji me poznaju, počevši od samih brokera, da nikada ne izlazim iz neke dionice, a da pri tom o njoj pozitivno pišem u to vrijeme, što god netko mislio.

Bitno da si popljuvao INDG koja nije pala od početka godine.

I nikad nisi prodao dionicu, šmrc[cry]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]


plavi: ” Upravo zato više ne postam na temi Što smo danas tržili , što sam tržio, mogu samo reći , a potvrditi mogu oni koji me poznaju, počevši od samih brokera, da nikada ne izlazim iz neke dionice, a da pri tom o njoj pozitivno pišem u to vrijeme, što god netko mislio. ” Bitno da si popljuvao INDG koja nije pala od početka godine. I nikad nisi prodao dionicu, šmrc[cry]

Prije tvrtku, nego dionice, inaće mogu ti reći da ću ja zaraditi i zaradio sam više na INGR nego što češ ti ikada na INDG. Čuda bi se morala dogoditi sa INDG a da ne bude tako.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close