INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@fajrunt
Haha, ne brini ti za moje gaće. Nemam niti mislim imati Ingru. Imam poprilično Đure i još malo pa izlazim bez obzira na minus. Sve to ide k vragu, cijeli Crobex i sve što na njemu postoji. I država ide u propast jer se strašno zlo nadvija nad ovaj napaćeni narod. Vode ga krivi ljudi, nekad najveći neprijatelji sveg što je Hrvatsko i njihova djeca. Naravno, nitko nam nije kriv, pa za njih su glasali većinom.
Pročitaj si malo od danas na Business-hr od Glasa koncila i reci da to nije istina. Reci da ste ti i tebi slični u pravu i nebo i zemlja će zaplakati.
p.s. Prodaj sve dionice što imaš jer dolaze dani strašnih padova. A Ingre se nemoj sjetiti ni u najcrnijem snu da ne ostaneš spavat do vijeka.
[bye]

Najnovija vijest je da je "Spašen kreditni rejting Hrvatske". To nije uspjelo ni evropskim "velesilama". Toliko o propasti, vrijeme je za kupnju, ako se ima za to! [bye]
http://dnevnik.hr/

Bravo Hrvatska!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


@ harpija
Sve je točno što si naveo, ali iz tvog kuta gledanja.

Ali svijet postoji zbog optimista i vizionara. Dovoljno je iskoračiti jedan korak naprijed i sve se mijenja.

Da su kojim slučajem nadmoćniji pesimisti, Zemlja se odavno više ne bi okretala.
To je jedina istina, vječita borba bijele i crne energije.

E moj Fortuna. Mogao bi se složiti s tobom u vezi optimizma i vizionarstva. Ali ovome usranom društvu vizionari su budale a najveći optimisti posustaju. Jedino rješenje je da sve potpuno ode u k….c i da sa novim ljudima počmemo iznova. Ovo prvo će se dogoditi ali nisam siguran za ovo drugo. Ali sve bi se dalo brzo popraviti. Nema te štete koju ljudski rad i inteligencija ne mogu popraviti. I to u kratkom roku. Ali oni koji nam vladaju niti imaju trunke morala niti pameti…

Lp svima



@Fortuna

Samo jedno bolesno i nezrelo društvo ide spašavati Ingru i slične firme. To je rak ove zemlje i to znaju i najveće budale. Samo lopovi i profiteri na tuđoj grbači će štititi i podržavati njih. O kakvoj ti HANFI pričaš. Vidiš li ti na šta liči ZSE i što radi HANFA ? Vidiš li da su se i najveći fondovi makli sa tržišta, uništili ovo tržište i ulažu tamo gdje se pere i pljačka krvavo zarađeni novac ovog naroda na štetu samih ali za dobobit džepova pojedinaca u fondovima. Ovo više ne liči na burzu i postala je njihova igračka na kojoj kad se pretisne dugme svira kako oni hoće. Samo što se dugme rijetko pretišće i kad se pretisne eto ti čuda i najdubljeg ljudskog gnušanja. Vrijedi samo ono što ne vrijedi i ne vrijedi sve ono što vrijedi u ovoj krvi natopljenoj i ispaćenoj zemlji.
p.s. Pogledaj se u ogledalo i reci da ja pričam gluposti a ti da si u pravu.
[bye]

Sjedi 5. Da bi ostvarili ikakav pomak prvo svi moraju ovo shvatiti. Al Hrvati ovce pa ovce..

Ugodan dan svima



@ harpija
Sve je točno što si naveo, ali iz tvog kuta gledanja.

Ali svijet postoji zbog optimista i vizionara. Dovoljno je iskoračiti jedan korak naprijed i sve se mijenja.

Da su kojim slučajem nadmoćniji pesimisti, Zemlja se odavno više ne bi okretala.
To je jedina istina, vječita borba bijele i crne energije.

E moj Fortuna. Mogao bi se složiti s tobom u vezi optimizma i vizionarstva. Ali ovome usranom društvu vizionari su budale a najveći optimisti posustaju. Jedino rješenje je da sve potpuno ode u k….c i da sa novim ljudima počmemo iznova. Ovo prvo će se dogoditi ali nisam siguran za ovo drugo. Ali sve bi se dalo brzo popraviti. Nema te štete koju ljudski rad i inteligencija ne mogu popraviti. I to u kratkom roku. Ali oni koji nam vladaju niti imaju trunke morala niti pameti…

Lp svima
[/quote]

Ali ti novi ljudi moraju biti vizionari i optimisti a ne pesimisti kao ovi što bi pozatvarali sve tvrtke u RH jer su na gubitku u dionicama. Smiješno bi bilo da nije žalosno.

neće uvijek biti ovako.

Spašen kreditni rejting Hrvatske. Ajme meni, kada čujem nešto ovako digne mi se kosa na glavi. Kakav je bio rejting bankrotiranog Islanda 2008. A danas di je Island. A zašto. Razlog njihova oporavka nije ni bakalar, ni skoro pa džabe energija nego jer su napravili sve suprotno od onoga što su im sugerirali "svjetski financijski autoriteti". Samo to su malo napredniji mozgovi od ovih naših. BTW, nemam Ingru od 35 kuna prodana uz gubitak od cca 30% ali još od 300 kuna na ovom forumu je ista priča. Ide to up. Strašno…




@ harpija
Sve je točno što si naveo, ali iz tvog kuta gledanja.

Ali svijet postoji zbog optimista i vizionara. Dovoljno je iskoračiti jedan korak naprijed i sve se mijenja.

Da su kojim slučajem nadmoćniji pesimisti, Zemlja se odavno više ne bi okretala.
To je jedina istina, vječita borba bijele i crne energije.

E moj Fortuna. Mogao bi se složiti s tobom u vezi optimizma i vizionarstva. Ali ovome usranom društvu vizionari su budale a najveći optimisti posustaju. Jedino rješenje je da sve potpuno ode u k….c i da sa novim ljudima počmemo iznova. Ovo prvo će se dogoditi ali nisam siguran za ovo drugo. Ali sve bi se dalo brzo popraviti. Nema te štete koju ljudski rad i inteligencija ne mogu popraviti. I to u kratkom roku. Ali oni koji nam vladaju niti imaju trunke morala niti pameti…

Lp svima
[/quote]

Ali ti novi ljudi moraju biti vizionari i optimisti a ne pesimisti kao ovi što bi pozatvarali sve tvrtke u RH jer su na gubitku u dionicama. Smiješno bi bilo da nije žalosno.
[/quote]

Naravno da nije poanta pozatvatrati ih. Najpropalija firma ima nešto vrijedno. Ima ime, ljude, know how itd. Samo što su naše građevinske a i ine firme uništene preplaćenim poslovima za državu pa bi se taj novac isisavao. jbg, ko je popušio na burzi popušio. Amo dalje. Mnogi su doduše nasanjkani čitajući na forumima o sigurnoj zaradi al jbg. sam pao sam se prebio.

Lp



možda je ovdje spas za Ingru
http://www.jutarnji.hr/linicevih-200-cinovnika-nacionalizirat-ce-20-000-tvrtki–cuvat-ce-ih-zastitari-/1051909/

Nema spasa za Ingru samo šuplje priče.
[/quote]

Dragi Ingraši, bježite iz Ingre dok još imate vremena i ne okrećite se.
Ovo je najteža navlakuša od kad je ZSE. Zaboravite te priče o Areni i
ostale nebuloze jer Ingra više ne vrijedi niti će ikad vrijedit jednu,
jedinu lipicu.
[undecid]

Samo realno i istinu na sunce tako treba.

http://www.jutarnji.hr/agencija-fitch-digla-rejting–hrvatske-s-bbb–na-bbb-/1052039/


http://www.jutarnji.hr/agencija-fitch-digla-rejting–hrvatske-s-bbb–na-bbb-/1052039/

EHHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEH

inverter@
Koliko možeš vidjeti pišem samo na ovoj temi. Vjerovatno bi se ti smijao i da su srezali rejting, tak da me tvoji komentari uopće ne [huh]


inverter@
Koliko možeš vidjeti pišem samo na ovoj temi. Vjerovatno bi se ti smijao i da su srezali rejting, tak da me tvoji komentari uopće ne [huh]

rejting popravljen
Linić pokušava spasiti 37.000 blokiranih firmi.
Da li će se među spašenima naći INGRA.Naravno,stečaja nebi trebalo biti.Barem ne u slijedećih
godinu dvije,a sa izlaskom iz blokade računa put prema BV od 28 otvoren.
U očekivanju Đurinih/državnih/pojasa za spašavanje srdačno pozdravljam zadnje kupce po 5,xx i one
niže!
Kešoljupci,ne ulazite naglo ,ne plačajte 5,xx jer je skuplje bolje,naravno za nas koji smo unutra!
Med i mlijeko preko usta,pazimo da se ne zagrcnemo!

New Report

Close