INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


možda je ovdje spas za Ingru
http://www.jutarnji.hr/linicevih-200-cinovnika-nacionalizirat-ce-20-000-tvrtki–cuvat-ce-ih-zastitari-/1051909/

Nema spasa za Ingru samo šuplje priče.



možda je ovdje spas za Ingru
http://www.jutarnji.hr/linicevih-200-cinovnika-nacionalizirat-ce-20-000-tvrtki–cuvat-ce-ih-zastitari-/1051909/

Nema spasa za Ingru samo šuplje priče.
[/quote]

"šefe"…postaješ naporan

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Dragi Ingraši, bježite iz Ingre dok još imate vremena i ne okrećite se.
Ovo je najteža navlakuša od kad je ZSE. Zaboravite te priče o Areni i
ostale nebuloze jer Ingra više ne vrijedi niti će ikad vrijedit jednu,
jedinu lipicu.
[undecid]

http://www.poslovni.hr/vijesti/linicev-odred-pokusat-ce-spasiti-20-tisuca-tvrtki-214824.aspx


Dragi Ingraši, bježite iz Ingre dok još imate vremena i ne okrećite se.
Ovo je najteža navlakuša od kad je ZSE. Zaboravite te priče o Areni i
ostale nebuloze jer Ingra više ne vrijedi niti će ikad vrijedit jednu,
jedinu lipicu.
[undecid]

Sisaj dudicu i ne pričaj bez argumenata.
Dođi kod mene na tečaj pa ču ti pojasniti izvore imovine i imovinu.Možda i glavnicu, a ako zatreba i know how.

Treba biti objektivan a ne pisati sadržaje koji mogu zanimati HANFA-u.
[cool]

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@Fortuna
Samo jedno bolesno i nezrelo društvo ide spašavati Ingru i slične firme. To je rak ove zemlje i to znaju i najveće budale. Samo lopovi i profiteri na tuđoj grbači će štititi i podržavati njih. O kakvoj ti HANFI pričaš. Vidiš li ti na šta liči ZSE i što radi HANFA ? Vidiš li da su se i najveći fondovi makli sa tržišta, uništili ovo tržište i ulažu tamo gdje se pere i pljačka krvavo zarađeni novac ovog naroda na štetu samih ali za dobobit džepova pojedinaca u fondovima. Ovo više ne liči na burzu i postala je njihova igračka na kojoj kad se pretisne dugme svira kako oni hoće. Samo što se dugme rijetko pretišće i kad se pretisne eto ti čuda i najdubljeg ljudskog gnušanja. Vrijedi samo ono što ne vrijedi i ne vrijedi sve ono što vrijedi u ovoj krvi natopljenoj i ispaćenoj zemlji.
p.s. Pogledaj se u ogledalo i reci da ja pričam gluposti a ti da si u pravu.
[bye]


gospon je skinuo sa aska 20 000 komada odjedanred. Zanimljivo bi bilo čuti odgovor zašto je kupio toliko komada ove stečajuše’ Što vi mislite cijejeni kolege stečajci? Dajte nam neki suvisli odgovor i prosvijetlite nas. Hvala.

Di je danas spiominjani gospon ili gospoja [smiley] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

fortuna ak ti zatreba, mugu ti se i ja pridruzit



Dragi Ingraši, bježite iz Ingre dok još imate vremena i ne okrećite se.
Ovo je najteža navlakuša od kad je ZSE. Zaboravite te priče o Areni i
ostale nebuloze jer Ingra više ne vrijedi niti će ikad vrijedit jednu,
jedinu lipicu.
[undecid]

Sisaj dudicu i ne pričaj bez argumenata.
Dođi kod mene na tečaj pa ču ti pojasniti izvore imovine i imovinu.Možda i glavnicu, a ako zatreba i know how.

Treba biti objektivan a ne pisati sadržaje koji mogu zanimati HANFA-u.
[cool]
[/quote]
[thumbsup]

@ Fortuna, arena i slični..
Samo se Vi tješite, tješili ste se kad je bila 300 kuna, pa ste se tješili na 100, pa na 15 kuna najviše i sad se opet tješite ! Kakva sinergija s Đurom, misliš sisanje krvi Đuri i jadnom poštenom narodu, to si mislio. Da tu ima nešto dobro nebi Đuro išao di ide. Znaš li kamo ide ? U tri vražje matere, tamo di ide onaj koji s đavlom ima posla.
[pray]


@ Fortuna, arena i slični..
Samo se Vi tješite, tješili ste se kad je bila 300 kuna, pa ste se tješili na 100, pa na 15 kuna najviše i sad se opet tješite ! Kakva sinergija s Đurom, misliš sisanje krvi Đuri i jadnom poštenom narodu, to si mislio. Da tu ima nešto dobro nebi Đuro išao di ide. Znaš li kamo ide ? U tri vražje matere, tamo di ide onaj koji s đavlom ima posla.
[pray]

ti mora da si i gaće ostavio na ovoj dionici….koliko si % u minusu? [rolleyes]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

@fajrunt
Haha, ne brini ti za moje gaće. Nemam niti mislim imati Ingru. Imam poprilično Đure i još malo pa izlazim bez obzira na minus. Sve to ide k vragu, cijeli Crobex i sve što na njemu postoji. I država ide u propast jer se strašno zlo nadvija nad ovaj napaćeni narod. Vode ga krivi ljudi, nekad najveći neprijatelji sveg što je Hrvatsko i njihova djeca. Naravno, nitko nam nije kriv, pa za njih su glasali većinom.
Pročitaj si malo od danas na Business-hr od Glasa koncila i reci da to nije istina. Reci da ste ti i tebi slični u pravu i nebo i zemlja će zaplakati.
p.s. Prodaj sve dionice što imaš jer dolaze dani strašnih padova. A Ingre se nemoj sjetiti ni u najcrnijem snu da ne ostaneš spavat do vijeka.
[bye]

@ harpija
Sve je točno što si naveo, ali iz tvog kuta gledanja.

Ali svijet postoji zbog optimista i vizionara. Dovoljno je iskoračiti jedan korak naprijed i sve se mijenja.

Da su kojim slučajem nadmoćniji pesimisti, Zemlja se odavno više ne bi okretala.
To je jedina istina, vječita borba bijele i crne energije.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close