INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma samo mi jedno nije jasno,, toliko govnara, zlopamtila, pokvarenjaka. Kada netko napiše negativnu vijest za Ingru dobije ocijenu 100, ali ako je pozitivna ocjena, jedan i the end. Vidi se koliko ste pojedinci zlobni i pokvareni,, ali sve Vam se to obije o glavu, kad tad..

I very much love INGRA !!


Ma samo mi jedno nije jasno,, toliko govnara, zlopamtila, pokvarenjaka. Kada netko napiše negativnu vijest za Ingru dobije ocijenu 100, ali ako je pozitivna ocjena, jedan i the end. Vidi se koliko ste pojedinci zlobni i pokvareni,, ali sve Vam se to obije o glavu, kad tad..

većina njih je prodalo oko 4 i ispod pa čekaju cijenu na 2 da im se4 isplati kupiti i onda zlobno pišu i td. Neki od njih mudro kupuju dok bljuju otrovne strijele po INGRI, a neki strpljivo kupuju za Đuru i opet bi što jeftinije da više dobiju. Sve u svemu, vrijeme ide i donosi novine koje ćemo vidjeti i shodno tome dobiti ili izgubiti. Licemjera je pun Svijet, zašto ih nebi bilo i na INGRI? Na kraju svako za sebe plaća račun. Kraj je bliže nego li mislimo.

neće uvijek biti ovako.

gospon je skinuo sa aska 20 000 komada odjedanred. Zanimljivo bi bilo čuti odgovor zašto je kupio toliko komada ove stečajuše’ Što vi mislite cijejeni kolege stečajci? Dajte nam neki suvisli odgovor i prosvijetlite nas. Hvala.

neće uvijek biti ovako.



vidim, pumpa se cijena na 5 kn se da iskipa kupljeno neki dan na 4,50 kn….samo pazite da ne ostanete sa svim tiom dionicama u rukama jer možda su se kupci opametili?

Sve će opametiti stečaj taj zadnji čavo u ljesu mrtvaca, da bit će velikog plača kupaca naravno.
[/quote]
Bože o kako romantično. [cool]

ne vidim ja da je itko u plusu s ingrom

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]




vidim, pumpa se cijena na 5 kn se da iskipa kupljeno neki dan na 4,50 kn….samo pazite da ne ostanete sa svim tiom dionicama u rukama jer možda su se kupci opametili?

Sve će opametiti stečaj taj zadnji čavo u ljesu mrtvaca, da bit će velikog plača kupaca naravno.
[/quote]
Bože o kako romantično. [cool]
[/quote]
to se zove pozitivno gledanje budućnosti napaćene nam i opljačkane HR. [sad]

neće uvijek biti ovako.


gospon je skinuo sa aska 20 000 komada odjedanred. Zanimljivo bi bilo čuti odgovor zašto je kupio toliko komada ove stečajuše’ Što vi mislite cijejeni kolege stečajci? Dajte nam neki suvisli odgovor i prosvijetlite nas. Hvala.

Kako god vama definitivno emocije ne dopustaju da racionalno razmisljate.Glavno pravilo kod ljubavnice i burze"bez emocija"jer emocije zamagljuju zdravu pamet i racionalno rezoniranje… [bye]


gospon je skinuo sa aska 20 000 komada odjedanred. Zanimljivo bi bilo čuti odgovor zašto je kupio toliko komada ove stečajuše’ Što vi mislite cijejeni kolege stečajci? Dajte nam neki suvisli odgovor i prosvijetlite nas. Hvala.

iz vrlo jednostavnog razloga…ddjh je u obvezi objave ponude za preuzimanje od 16.07.2012 po prosječnoj ponderiranoj cijeni prethodna 3 mjeseca prije nastanka obveze, taman da Ingr u međuvremenu ode u stečaj i ili ddjh na bilokoji način ne ispoštuje ZPDD i ne objavi ponudu, svaki dioničar ciljnog društva može putem mjesno nadležnog trgovačkog suda zahtijevati obvezno sklapanje ugovora o prodaji dionica uvečano za zakonsku zateznu kamatu , pod uvjetima pod kojima je morala biti objavljena ponuda za preuzimanje [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


gospon je skinuo sa aska 20 000 komada odjedanred. Zanimljivo bi bilo čuti odgovor zašto je kupio toliko komada ove stečajuše’ Što vi mislite cijejeni kolege stečajci? Dajte nam neki suvisli odgovor i prosvijetlite nas. Hvala.

Hmmm, tko li zgrabi ovih 19 000 sa aska? [angry]. Da nisam ja? Ja sam svoje tisućice za prodati Đuri već osigurao prije.

neće uvijek biti ovako.



gospon je skinuo sa aska 20 000 komada odjedanred. Zanimljivo bi bilo čuti odgovor zašto je kupio toliko komada ove stečajuše’ Što vi mislite cijejeni kolege stečajci? Dajte nam neki suvisli odgovor i prosvijetlite nas. Hvala.

Kako god vama definitivno emocije ne dopustaju da racionalno razmisljate.Glavno pravilo kod ljubavnice i burze"bez emocija"jer emocije zamagljuju zdravu pamet i racionalno rezoniranje… [bye]
[/quote]
Koliko vidim vi i vama slični ste puni emocija koje vam zamagljuju razum, negativnih emocija.

Barbosa:
Konačno netko tko prati zakonske mogućnosti i obveze. Dakle 6 kn je garantirano.

neće uvijek biti ovako.



gospon je skinuo sa aska 20 000 komada odjedanred. Zanimljivo bi bilo čuti odgovor zašto je kupio toliko komada ove stečajuše’ Što vi mislite cijejeni kolege stečajci? Dajte nam neki suvisli odgovor i prosvijetlite nas. Hvala.

iz vrlo jednostavnog razloga…ddjh je u obvezi objave ponude za preuzimanje od 16.07.2012 po prosječnoj ponderiranoj cijeni prethodna 3 mjeseca prije nastanka obveze, taman da Ingr u međuvremenu ode u stečaj i ili ddjh na bilokoji način ne ispoštuje ZPDD i ne objavi ponudu, svaki dioničar ciljnog društva može putem mjesno nadležnog trgovačkog suda zahtijevati obvezno sklapanje ugovora o prodaji dionica uvečano za zakonsku zateznu kamatu , pod uvjetima pod kojima je morala biti objavljena ponuda za preuzimanje [cool]
[/quote]

Jesi li ti siguran u to.Zakon je jasan i nemoj navlačiti ljude.Glupo mi je po 100-ti put postavljati jedan te isti zakon.Koga zanima neka pročita.

Vaš link

Po meni ingra vrijedi i više ali to mi je za kuhac,kad" tržište" određuje cijenu.

bit će bolje................

Po meni ingra vrijedi i više ali to mi je za kuhac,kad" tržište" određuje cijenu.

I Platon bi se složio s konstatacijom.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close