INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@turbulent
Koliko će se još zakona prekršit kad je u pitanju Ingra, samo da se dobije na vremenu i naivcima kao ti iskrca što više po pet kuna. Kad toliko vjeruješ u tu sinergiju zašto ne uletiš s par stotina tisuća kuna ?
p.s. ne brini isti čas će ti molba ali i kazna Božja bit uslišena.
[bye]



@turbulent

Koliko će se još zakona prekršit kad je u pitanju Ingra, samo da se dobije na vremenu i naivcima kao ti iskrca što više po pet kuna. Kad toliko vjeruješ u tu sinergiju zašto ne uletiš s par stotina tisuća kuna ?
p.s. ne brini isti čas će ti molba ali i kazna Božja bit uslišena.
[bye]

A silnog li iskrcavanaaaaaaa!

neće uvijek biti ovako.

kad krene iskrcavanje nećeš ni znati da se iskrcaju, već ćeš misliti kako je jaka obrana

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Bio je dokument gdje je pisalo da je DURO OBAVEZAN DATI PONUDU!!!!!! Procitajte ga!!!!

@harpija

E da je to samo Ingra za koju ne vrijede nikakvi zakoni – blago nama. A ne ljutiš se primjerice na Dalmacijavino koji je u blokadi 10 godina i nikom ništa? A ovo o naivcima i zaključivanju da MI kupujemo dionice sada po 5 kn – baš bi me zanimalo iz čega si to zaključio – kristalna kugla?

U Ingru će se ulagati i deseci milijuna kuna (naravno – ne mislim na sebe bilo bi nekorektno tako nešto tvrditi ako tog novca nema) onda kada se jasno i bjelodano pokaže da više nije u preinfaktnom stanju u kojem sada jest – ako više ikada. Ovako će još neko vreme biti igra za pušioničare koji vjeruju da na ovakvoj Ingri mogu zaraditi išta više od čira na želucu ili višetjednog plaćenog odmora u ugodnim tapeciranim apartmanima tzv žutih kuća.

Lijep pozdrav i ugodno trejdanje Ingrom (i Đurom)

PLJUUUSSSS! Rekli bi neki, ali ovaj put po asku. Pametno. Kada proda ĐĐ to mu je sigurnih 11000 u džep. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

vidim, pumpa se cijena na 5 kn se da iskipa kupljeno neki dan na 4,50 kn….samo pazite da ne ostanete sa svim tiom dionicama u rukama jer možda su se kupci opametili?

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

hehehe, iza brda je ono što vi smrtnici ne vidite. Kupuj dok ima ispod 6.

neće uvijek biti ovako.


vidim, pumpa se cijena na 5 kn se da iskipa kupljeno neki dan na 4,50 kn….samo pazite da ne ostanete sa svim tiom dionicama u rukama jer možda su se kupci opametili?

Vidim da bi moglo bit suza i jednih i drugih!

[lol]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


vidim, pumpa se cijena na 5 kn se da iskipa kupljeno neki dan na 4,50 kn….samo pazite da ne ostanete sa svim tiom dionicama u rukama jer možda su se kupci opametili?

Sve će opametiti stečaj taj zadnji čavo u ljesu mrtvaca, da bit će velikog plača kupaca naravno.



vidim, pumpa se cijena na 5 kn se da iskipa kupljeno neki dan na 4,50 kn….samo pazite da ne ostanete sa svim tiom dionicama u rukama jer možda su se kupci opametili?

Vidim da bi moglo bit suza i jednih i drugih!

[lol]
[/quote]

Ja se nadam da će biti suze radosnice jer sam dokupio.
[pray]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

@harpija

Svjestan sam te mogućnosti, problem je što ta priča nije tako jednostavna jer realno unutar cijele svega toga postoji više sukobljenih struja koje vuku svaka na svoju stranu i nisu sve naklonjene opstanku Ingre pošto poto.

Ako ćemo pravo Nat Rotschilld bi samo iz džeparca koji ima – da je to htio – mogao otplatiti sve dugove RH (da ne trepne), a kamo li Ingre. Pa prije par mjeseci je Budvi smazao nekoliko milijuna eura na feštu sa stotinama uzvanika. A taj isti Nat (iz nekada partnerskog Trigranita) očito nije pokazao interesa da riješi stanje blokade računa. Zašto ako je interes spasiti Ingru kako kažete jer je to židovska firma? Vrag je očito u detaljima koji bitno mijenjaju stvarnu priču od onoga što mi mislimo da je.

LP

New Report

Close