INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@bananarama
Čisto sumnjam da i ti nisi polomio i zube i čeljust na Ingri kako sam kažeš za druge pa sad očajnički drukaš ljude na kupnju.
Ja samo kažem da društvo poput Ingre samo šteti našoj zemlji i da su svi oni zaslužili milijun godina zatvora. Ne zaboravi da je njima u interesu da cijena dionice bude ispod jedne kune. Sjeti se samo godinu, dvije ili tri u natrag kako su banke drukale po svim medijima i na sve načine na kupnju podcjenjene dionice Ingre. Eee bila su to vremena velikih nada i snova kao i sada na jedan način.
Tko voli nek izvoli. By the way, malo se raspitaj kakvi su ljudi u duši koji toliko godina jakim sudskim paravanom oštećuju i bez imalo milosti gaze sve živo oko sebe. Ne kažem da će oni propasti 100 % već samo da su zaslužili daleko više od tog.

p.s. ako ti zvoni zvono u ušima imaš Tinitus i ne brini, NEMA LIJEKA.


Mržnja najviše štete nanosi onome tko mrzi, a primjećujem da je na Vama već ostavila duboki, neizlječivi trag.
Od ponedjeljka ide rast nekih 12% na ovu trenutnu cijenu! [bye]

Ima još 15 min..ja smatram da ćemo pasti na 1,50 kn i to zbog Validusa.. moramo se izjednačiti… svašta,, 3 kn veliš. I drvena peć je moguća ali trajanje je samo za jednu uporabu !!
Usput banana…. 100 samo zbog dobrog glasa… meni udjelite zbog lošega 1 molim lijepo !!
HVALA
[thumbsup]

I very much love INGRA !!

@bananarama
U mojim postovima je samo gola istina a mržnju prema čovjeku i svemu što je dobro imaš u svakom djelu tvojih miljenika iz Ingre.
p.s. Tješi se tješi al buđenje će ti biti bolno. Tko se mača laća od mača i pogine… [bye]



kako to da nema nikakve odluke HANFE oko preuzimanja kad je bilo rečeno da će odluka biti donijeta polovinom ovog mjeseca, a danas je zadnji dan mjeseca? [sad]

Rečeno je krajem 8. ili početkom 9. mjeseca, bez dezinformacija molim.
Ako ne bude danas, bit će u ponedjeljak ili utorak.
[/quote]
Ma bitno je da znamo kaj se čeka…evo petak je prošao sada čekamo pon ili utorak…. [smiley]
nemrem dočekat pon da vidim kaj bu se dogodilo…tj. utorak…ili srijedu…svejedno… [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

pa zar duro nije odustao?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ingra je zbilja dionica koja od straha ,šta će biti sutra , ne može oka slopiti ponoći u protekle tri godine

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ok ponedjeljak ili utorak mora bit ili to može bilo kada?? Kaj nebi trebao bit neki odredeni rok? Mislim da ce sve proc super,samo me malo to vrijeme kopka… [undecid]

HANFA ti redovno ima sjednice cetvrtkom a to tek objavi u petak. Tako da ako bude nešto biti će tek u petak.


Ok ponedjeljak ili utorak mora bit ili to može bilo kada?? Kaj nebi trebao bit neki odredeni rok? Mislim da ce sve proc super,samo me malo to vrijeme kopka… [undecid]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/b8NyC4pZytoQ9FgWOb51tQ==.pdf

Objavljeno 16.07.2012. Dobro pročitaj, uhvati se računice, i možda stigneš još kupiti po 5,50! [smiley]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/b8NyC4pZytoQ9FgWOb51tQ==.pdf

Objavljeno 16.07.2012. Dobro pročitaj, uhvati se računice, i možda stigneš još kupiti po 5,50! [smiley]

dakle…


3)
"Ponuditelj se obvezuje objaviti ponudu za preuzimanje svih dionica s pravom glasa Ciljnog društva…"

Ova Obavijest je materijalna činjenica i kao takva je neizmjenjiva i pravno obvezujuća u naknadnom postupku a kao što je razvidno iz predmetne obavijesti, Ponuditelj u Obavijesti ponudu za preuzimanje ničim ne uvjetuje nego se vrlo jasno i nedvosmisleno obvezuje da će ponudom za preuzimanje biti obuhvačene sve dionica s pravom glasa Ciljnog društva.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

"ponderirana cijena 3m prije nastanka OBVEZE za preuzimanje…pa obveza jos nije nastala,ne? prema tome tek kad nastane ce se gledat zadnja 3 mjeseca..dakle mogu je rusit jos na nize…?

nego,koliko vrijedi cijena dionice ingre u stecaju? i koliko bi trajalo namirivanje..1godinu cca?
[bye]


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/b8NyC4pZytoQ9FgWOb51tQ==.pdf

Objavljeno 16.07.2012. Dobro pročitaj, uhvati se računice, i možda stigneš još kupiti po 5,50! [smiley]

dakle…


3)
"Ponuditelj se obvezuje objaviti ponudu za preuzimanje svih dionica s pravom glasa Ciljnog društva…"

Ova Obavijest je materijalna činjenica i kao takva je neizmjenjiva i pravno obvezujuća u naknadnom postupku a kao što je razvidno iz predmetne obavijesti, Ponuditelj u Obavijesti ponudu za preuzimanje ničim ne uvjetuje nego se vrlo jasno i nedvosmisleno obvezuje da će ponudom za preuzimanje biti obuhvačene sve dionica s pravom glasa Ciljnog društva.
[/quote]

naravno da će ponuda, AKO je bude, biti za sve dionice, poanta je hoće li je uopće biti jer je podnijet zahtjev za stečaj INGRE, a u slučaju stečaja ponuditelj (DDJH) može ODUSTATI od ponude!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close