INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, glavna tema je stečaj i preuzimanje.

Sve ostalo je trenutno nebitno. Niti frustracije, niti malodušnost ovog foruma neće zasjeniti glavnu temu godine…samo treba izdržati da se preuzimanje dogodi!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@ krasniqi

Ako već živiš u Hrvatskoj bio bi red znati službeni hrvatski književni jezik, nitko ti ne brani da u krugu svojih sunarodnjaka pričaš svahili. Obitelj je riječ koja je u njemu, nije dijalektalna, ni regionalno posebna. Vjerujem, da živiš u Njemačkoj, pisao bi na njemačkom, a ne albanskom ili srpskom jeziku.
Ali dobro, ovdje je bitno da je taj koji piše, zlurad, i samo usput, nepismen.
Ingra će se razjasniti u narednih nekoliko dana, skoro da bih volio da nestane potpuno, samo da nema više ove teme.

@ingroman i ostali ingraši
Više je nego grozno čitati sve što Vi pišete o najlopovskijoj organizaciji na područjima bivše Jugoslavije, zvanoj Ingra. Mogu samo razumjeti Vašu vapnju za gubitkom na toj prokletoj dionici ali kad shvatite koliko su oni većeg lopovluka napravili tijekom svog postojanja i da je Vaša bol u odnosu na tuđu bol samo kap u oceanu, više nećete braniti taj najdublji ljudski ološ. Osobno sam i ja bio ta kap mora sve dok mi se nije prelila čaša goričinom i najdubljim gnušanjem prema tom klanu lihvara i zlikovaca čije dionice posjedujem. Čekao sam priliku i da spasim što se spasit dade uprosječio sve što sam imao sa cifrom da su mi se noge par dana tresle od straha. Na 5,60 cca napravio iskrcaj nad iskrcajem i s gubitkom nekih 7 % rekao zbogom prokleti židovi. Pred par dana sam u LKRI I BLJE pokrio taj minimalni gubitak i zahvalan sam dragom Bogu na svemu. Ako jednom Ingra i preživi sve ovo a time zlo pobjedi dobro nikad se neću kajati jer barem znam da moja jedna jedina lipa ne uvećava bogatstvo takvog ološa i neprijatelja moje zemlje i naroda. Vi i Vama slični ljudi koji sljepo uništavate i DDJH zabludama o nekom otvaranju vrata svijeta Đuri preko Ingre stvarno nemate pojma o biznisu i poslovanju. Kao što sam i napisao u prošla dva posta o Ingri, bit će gore nego u Sodomi i Gomori samo na veliku žalost zmija će opet preživjeti jer se zna čijega je roda.
Mnogi moji postovi su zabranjeni sa strane moderatora i ja ga na jedan način razumijem. Ako i ovaj post ne objavi sve je opet ok. Kažu da i sama misao kad izađe iz iskrene duše nađe svoje mjesto u beskraju svemira i učini svoje.



Danas veliki potop Ingre samo je pitanje do kojih granica ? http://www.business.hr/burza/spekulacije-ruse-vrijednost-ingre


evo, i ovdje tvrde da nepokretanjem stečaja nakon 60 dana blokade uprave tvrtki krše zakon
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/211816/36-000-direktora-krsi-stecajni-zakon.html

Normalno da se krši zakon baš zbog toga stečaj će mnoge neugodno " iznenaditi "
[/quote]


Zašto moderator pušta postove koji su nakaradno ponavljanje termina "stečaj" u negativnom kontekstu i dovođenju investitora u neugodnu situaciju?

Ako će stečaj biti, biti će i trajati će jako dugo.Ako neće biti, dogoditi će se druge stvari koje su već napisane po nekoliko puta i svi investitori su u dobroj vjeri upoznati s njima.

I što sada, ponavljati sve već rečeno do iznemoglosti…

Stvarno svaka kritika moderatoru koji propušta negativne (stvarna namjena) likove!


Znači stečaj jedne firme po tebi treba opisati kao nešo pozitivno i divno. Djelatnici ostaju bez posla a svaki od njih ima porodicu koju prehranjuje. Dioničarima ostaje samo bezvrijedni papir koji je nekad vrijedio 4 kune. Nove ljudske traume u ovom i ovako teškom vremenu po građane to je tebi pozitivno.
[/quote]
Svega ima oko Ingre ali niti riječ o pozitivi, izlazu, poktreranju novih velikih poslova, baš bišta nažalost.




Danas veliki potop Ingre samo je pitanje do kojih granica ? http://www.business.hr/burza/spekulacije-ruse-vrijednost-ingre


evo, i ovdje tvrde da nepokretanjem stečaja nakon 60 dana blokade uprave tvrtki krše zakon
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/211816/36-000-direktora-krsi-stecajni-zakon.html

Normalno da se krši zakon baš zbog toga stečaj će mnoge neugodno " iznenaditi "
[/quote]


Zašto moderator pušta postove koji su nakaradno ponavljanje termina "stečaj" u negativnom kontekstu i dovođenju investitora u neugodnu situaciju?

Ako će stečaj biti, biti će i trajati će jako dugo.Ako neće biti, dogoditi će se druge stvari koje su već napisane po nekoliko puta i svi investitori su u dobroj vjeri upoznati s njima.

I što sada, ponavljati sve već rečeno do iznemoglosti…

Stvarno svaka kritika moderatoru koji propušta negativne (stvarna namjena) likove!


Znači stečaj jedne firme po tebi treba opisati kao nešo pozitivno i divno. Djelatnici ostaju bez posla a svaki od njih ima porodicu koju prehranjuje. Dioničarima ostaje samo bezvrijedni papir koji je nekad vrijedio 4 kune. Nove ljudske traume u ovom i ovako teškom vremenu po građane to je tebi pozitivno.
[/quote]
Svega ima oko Ingre ali niti riječ o pozitivi, izlazu, poktreranju novih velikih poslova, baš bišta nažalost.
[/quote]
Bit će, ali poslije "preuzimanja". Prije toga ništa, eventualno još malo "crnila" se provuče kroz novine da bude što "uspješnije".
Tko i dalje sumnja a posjeduje dionice ove "crne udovice" – bid mu se željno "osmjehuje"!

http://hr.seebiz.eu/tvrtke/cak-36000-tvrtki-u-blokadi-duze-od-60-dana/ar-43829/

ZAGREB – U uređenim ekonomijama s istim takvim financijskim poslovanjem poput znanstvene fantastike zvuče podaci iz naše prakse da brojne, pa i neke najveće tvrtke, u blokadi posluju godinama ne poštujući odredbe da zatraže otvaranje stečaja nakon neprekidne blokade u trajanju od 60 dana!

Evo vam posla. Pišite o svih ovih 36000 i prizivajte s…… [lol]

… više od 27 tisuća tvrtki u blokadi više od 360 dana,…
L.N.

neće uvijek biti ovako.

Mržnja, gubitak, pohlepa, drukovi, jal, dezinformacije, ludilo brale! Sve je to objedinjeno u trgovanju na ovoj dionici. Mislim da je rijetko koja dionica na ZSE-u doslovno "spalila" milijarde kuna ulagačima kao ova. Zato je i razumljivo sve ovo gore napisano. I najokorjeliji "špekulanti" ostali su ovdje bez zubi, neki i bez cijele "čeljusti". Tko se ovdje kroz vrijeme nije uspio prilagoditi i prodati u rastu, pa onda čekati mjesec – dva, pa ponovno kupiti na neku lošu plasiranu vijest, sada je u velikoj gabuli. Ima eventualno isti broj dionica kao i prije dvije-tri godine a sada mu vrijede – podijeljeno sa 10 ili 20.
Đurina ponuda od 6 kuna može mu se činiti kao "zafrkancija"!
Prodati odmah ili ostati još 2 do 3 godine, zvoni zvono u ušima!



Zašto moderator pušta postove koji su nakaradno ponavljanje termina "stečaj" u negativnom kontekstu i dovođenju investitora u neugodnu situaciju?

Ako će stečaj biti, biti će i trajati će jako dugo.Ako neće biti, dogoditi će se druge stvari koje su već napisane po nekoliko puta i svi investitori su u dobroj vjeri upoznati s njima.

I što sada, ponavljati sve već rečeno do iznemoglosti…

Stvarno svaka kritika moderatoru koji propušta negativne (stvarna namjena) likove!


Znači stečaj jedne firme po tebi treba opisati kao nešo pozitivno i divno. Djelatnici ostaju bez posla a svaki od njih ima porodicu koju prehranjuje. Dioničarima ostaje samo bezvrijedni papir koji je nekad vrijedio 4 kune. Nove ljudske traume u ovom i ovako teškom vremenu po građane to je tebi pozitivno.
[/quote]
bez brige, ovih 90ak ljudi koji su ostali u Ingri, već se odavno osiguralo, i sebe i svoje obitelji, ne brini, neće ostat kruha gladni!

ajme! ukidaju je s liste margarina, ne može se više koristiti kao koleteral,jadni ljudi

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@bananarama
Čisto sumnjam da i ti nisi polomio i zube i čeljust na Ingri kako sam kažeš za druge pa sad očajnički drukaš ljude na kupnju.
Ja samo kažem da društvo poput Ingre samo šteti našoj zemlji i da su svi oni zaslužili milijun godina zatvora. Ne zaboravi da je njima u interesu da cijena dionice bude ispod jedne kune. Sjeti se samo godinu, dvije ili tri u natrag kako su banke drukale po svim medijima i na sve načine na kupnju podcjenjene dionice Ingre. Eee bila su to vremena velikih nada i snova kao i sada na jedan način.
Tko voli nek izvoli. By the way, malo se raspitaj kakvi su ljudi u duši koji toliko godina jakim sudskim paravanom oštećuju i bez imalo milosti gaze sve živo oko sebe. Ne kažem da će oni propasti 100 % već samo da su zaslužili daleko više od tog.

p.s. ako ti zvoni zvono u ušima imaš Tinitus i ne brini, NEMA LIJEKA.

Obavještavamo Vas da je došlo do promjene na listi vrijednosnih papira pogodnih za odobrenje margin zajma. Novina je da dionica Ingre (INGR-R-A) više nije na listi te se ne može koristiti kao kolateral niti kupovati sredstvima sa margin računa.

Evo jos jedan zaheb.

bit će bolje................


Obavještavamo Vas da je došlo do promjene na listi vrijednosnih papira pogodnih za odobrenje margin zajma. Novina je da dionica Ingre (INGR-R-A) više nije na listi te se ne može koristiti kao kolateral niti kupovati sredstvima sa margin računa.

Evo jos jedan zaheb.

Hm, a što je s onima koji već imaju dionice Ingre na marginu? Neće ih valjda morati rasprodavati ili davati druge kao kolateral?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close