INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]TA[/color] INGR u undrepriced području….

Alright Dave ?

zna li netko, jel koji od stranih fondova u INGRI i koliko u %?

čestitke kupcima!!!!!!
p.s. neki lik na offer-u 91 kom – 46 kn ———–no comments za prodavatelje

LookaBorna

korisnik od: 26.07.2007.
lokacija:
broj poruka: 421
plavi:
” HT je podcjenjen trenutno ali ima druge otegotne okolnosti koje doprinose padu cijene. To sam zaključio na 390 kuna i prodao.

@ lookaborna,
a zato i nisam kupovao INGR-R-A …….???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

trenutno ispod fer cijene, ali van fokusa..
a ni uprava ovdje nije pomogla dionicarima, bas nimalo!!
u najgora moguca vremena su prodavali i to sad uzima svoj danak, los potez inace odlicne uprave!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


trenutno ispod fer cijene, ali van fokusa.. a ni uprava ovdje nije pomogla dionicarima, bas nimalo!! u najgora moguca vremena su prodavali i to sad uzima svoj danak, los potez inace odlicne uprave!

k/p 31/281 na zatvaranju.
a bilo je i nepovoljnije.
slažem se s migom, vrlo loš potez uprave (za njih možda odličan?) u smislu signala ulagačima.
i ja se već neko vrijeme pitam zašto tako velika kapitalizacija uprave na 53-55 k.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


MiG29: ” trenutno ispod fer cijene, ali van fokusa.. a ni uprava ovdje nije pomogla dionicarima, bas nimalo!! u najgora moguca vremena su prodavali i to sad uzima svoj danak, los potez inace odlicne uprave! ” k/p 31/281 na zatvaranju. a bilo je i nepovoljnije. slažem se s migom, vrlo loš potez uprave (za njih možda odličan?) u smislu signala ulagačima. i ja se već neko vrijeme pitam zašto tako velika kapitalizacija uprave na 53-55 k.

Potpisujem sve navedeno..Da nisu izlazili prešli bi još prošle godine 70k, ali….kaj je tu je.Najbolje od svega kaj nisam vjeroval frendu koji mi je natuknuo da će se uprava iskrcavati…[cry]

Hej ljudi!!! jel ovo božji dar?? Ja izletio kod HT-a i sl. i sada da opet po lijepoj cijeni ukrcaj pa ova burza je fantastičnaaa!!! Skoro oplakao Ingru, no budi se. I ja sa njom.[cool][thumbsup]
Pozdtav starome društvu u INGRI!

kakve veze ima jel uprava prodala mali dio il ne?

pa šta niko nije primjetio da je trenutno fer cijena od 52k kn solidan buy tek 2010 godine?

pa koliko bi vi još godina da se ukalkulira u cijenu dionice unaprijed?

a i osobno dok ne saznam kakve poslove, tj. prihode planiraju nakon svoje najjače godine 2009e i openhajmovog najavljenog odlaska ako se ne varam ne razumijem što se svi čude što je ovako volatilna?


kakve veze ima jel uprava prodala mali dio il ne? pa šta niko nije primjetio da je trenutno fer cijena od 52k kn solidan buy tek 2010 godine? pa koliko bi vi još godina da se ukalkulira u cijenu dionice unaprijed? a i osobno dok ne saznam kakve poslove, tj. prihode planiraju nakon svoje najjače godine 2009e i openhajmovog najavljenog odlaska ako se ne varam ne razumijem što se svi čude što je ovako volatilna?

ja sam takvo mišljenje celofanizirao.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kakve veze ima jel uprava prodala mali dio il ne? pa šta niko nije primjetio da je trenutno fer cijena od 52k kn solidan buy tek 2010 godine? pa koliko bi vi još godina da se ukalkulira u cijenu dionice unaprijed? a i osobno dok ne saznam kakve poslove, tj. prihode planiraju nakon svoje najjače godine 2009e i openhajmovog najavljenog odlaska ako se ne varam ne razumijem što se svi čude što je ovako volatilna?

1.) Pokaži izračune i analizu za 52k kn za 2010.g.
2.) O čemu vi pričate, osobno neće saznati nitko osim uprave i direktora Ingra, au javnost šalju uvijek 2tjedna i više nakon ugovorenog.

Hvala i bez uvrede.

1) 130milijuna dobiti, eps 2600, pe 20 * eps = 52 000kn, prihodi ako se ne varam 1,1milijardi = ps 2,4, pb 4-5 odokativno

podaci prema nedavnoj prezentaciji poslovanja do kraja 2009e godine, što bi značilo pokazatelji u 2010oj!

danas je 2008a s iščekivanjem gfija di bi trebalo bit 60milijuna i možda nešto kusur kuna dobiti!

osim svih navedenih poslova, poslove u budućnosti dok se ne potpišu il ne krenu u realizaciju ne zna ni sama ingra, kamoli ja!

btw, ja nemam baš niš protiv ingre, a i fino sam se na njoj okoristio, štoviše mislio je držat dok se nisam na vrijeme osvijestio/otrijeznio povodom potencijalnih rizika!

p.s. no na ovim cijenama bi prije sugeriro kupnju nego prodaju [wink]

New Report

Close