INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zar nije nekidan đuro odustao od ingre ,pročitao sam to!

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


zar nije nekidan đuro odustao od ingre ,pročitao sam to!

nije jer nije mogao (zakon ga je obvezivao da ostane u ponudi)…ali sad kad je dobio formalno opravdanje jer je pokrenut stečaj, vrlo je izgledno da će odustati. to onda znači konačan kraj i stečaj Ingre [embarass]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Čista sapunica – fali samo Behlul i Bihter. A od puno sapuna peku oči.

No kako to u sapunicama već biva Ingra će se na kraju spasiti i svi će biti "sretni i zadovoljni", ali će u međuvremenu puno sporednih glumaca i igrača ostati i bez gaća. Uglavnom vjerni dioničari i vjerovnici bez dovoljno jakih veza.



zar nije nekidan đuro odustao od ingre ,pročitao sam to!

nije jer nije mogao (zakon ga je obvezivao da ostane u ponudi)…ali sad kad je dobio formalno opravdanje jer je pokrenut stečaj, vrlo je izgledno da će odustati. to onda znači konačan kraj i stečaj Ingre [embarass]
[/quote]

Nije jasno kako su uopće u Đuri došli na ideju da preuzmu Ingru , čemu to ? Očito pod jakim utjecajem političkog vrha ali niti taj politički vrh nije toliko blesav da kupuje gubitaša koji nema nikakvu šansu za spas ! Izgleda da se netko gadno prešao u cijeloj toj igri pa se sada traže načini kako se izvući sa što manje problema. Dioničari su ionako nevažni , oni koji su se polakomili za 10 % su ionako sami krivi a oni ostali – više sreće drugi put !

Još manje mi je jasno tko sada kupuje , Đuro odustao ( možda , vjerojatno … ) , stečaj pred vratima ?!??!



http://www.medjimurje.hr/clanak/2990/2012-08-14/visokogradnjini-odvjetnici-predali-zahtjev-za-otvaranje-stecaja-ingre

Tko je ovdje lud?


Stečaj nam ne gine vrijednost dionice kad se proglasi je NULA kuna. [cry] [bye]
[/quote]
Bježite van dok još ima kupaca. [wink]


Još manje mi je jasno tko sada kupuje , Đuro odustao ( možda , vjerojatno … ) , stečaj pred vratima ?!??!

kupuju oni kojima je voda došla do ušiju pa kupnjom pokušavaju zaustaviti pad u bezdan pa ako u tome uspiju, potom se iskrcati oko 4-5 kn

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

@aha znaci duro kazete nece kupit ingru? Pa ste vi stecajni upravitelji stupili na snagu,ajde neka uvik ista prica. Lp




http://www.medjimurje.hr/clanak/2990/2012-08-14/visokogradnjini-odvjetnici-predali-zahtjev-za-otvaranje-stecaja-ingre

Tko je ovdje lud?


Stečaj nam ne gine vrijednost dionice kad se proglasi je NULA kuna. [cry] [bye]
[/quote]
Bježite van dok još ima kupaca. [wink]
[/quote]

Zanimljiv je ovaj sa 35 K komada na 4,50 kn.

Da bi DDJH skupio što veći broj dionica u ponudi nužno je da cijena na burzi padne što niže. Već su prvog dana zaigrali na strah dioničara i ovo je samo nastavak, pisao sam o tome. Ne kažem da morate kupovati dionice Ingre sada ali ne morate niti nasjedati na novinarske konstrukcije i plaćene članke.
Mislim da Međimurje ne može pokrenuti stečaj jer nije Ingrin vjerovnik sve dok se ne okonča sudski postupak u eventualno njegovu korist. Stojim iza onoga što sam rekao, a to je da će DDJH dosta jeftino (5,97 kn) steći kontrolni paket Ingre (25 ili 50 %), a što će onda s tim, to samo Bog zna.

Ovaj "forum" je fascinantan. O kakvom Vi stecaju pricate. Sve puno spekulanata koji pojma nemaju o nicemu (istina nemam bash ni ja :), ali bar sam uvjeren da do stecaja nece doci, a to sam vec nekoliko puta rekao prije). Stecaj po kojoj osnovi, zato sto je blokiran racun 4 mjeseca, da i, koliko ingra ima vrijednost, a koliko duga, zijev, mozda sam u zabludi, ali vjerujem kako ce tobogana na ovoj dionici gore dole biti jos par godina.

Rusitelj vlade ^_^.

ovdje još uvijek tinja 1% nade da će se ingra nekim čudom izvući, ali ako još samao 1-2 vjerovnika podnesu zahtjev za stečaj onda je definitivno GAME OVER

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

New Report

Close