INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovanje cijenjenoj zajednici forumaša. Nakon dužeg izbivanja sa foruma evo me opet. Došao sa G.O. iako je još koji dan odmora ostao. Vidim na forumu ništa novo i dosadno sve do danas kao i na trgovini Ingre. Iskreno rečeno očekivao sam prije ovakve novinske članke, kao što sam i najavljivao da će ih biti. Pregovori ĐĐ su krenuli odavno pa mi je čudno zašto o tome tek sada pišu. No sve ima svoje vrijeme i ciljev. Polako ali sigurno. Veliki je to podhvat, pripreme moraju biti sveobuhvatne, ciljane i dobro odrađene. Pozdrav svima.

neće uvijek biti ovako.

Prateći dionice na ZSE posve je jasno da je turbulentnost i neizvjesnost jedina stvarnost koju realno imamo jer pozitivne i negativne vijesti neprestano smjenjuju jedna drugu.

Stoga mi se i ova vrlo riskantna igra ĐĐ prema vjerovnicima čini produžetkom te logike pokeraških prijetnji i varki koje vrlo lako mogu završiti katastrofalno, ali s druge strane itekako mi potvrđuju filing da je ĐĐ stvarno zagrizao u to da preuzme Ingru pod svaku cijenu.



konacno , opet pocela voznja ovdje [thumbsup]

Bit će plača kad se objavi stečaj a sad hrpa hrabrih.
[/quote]
Jedni plaču već danas a drugi što kupuju će tek sutra ipak postoje sitne razlike. [cool]

a jeste naivni..paničarit i prodavat na prvu loptu napisa u novinama..ovo može na više u trenu skočit..

Do petka, ili u petak ima nešto da ispliva iz obiju uprava! Dugo je to razdoblje, bit će u međuvremenu "valova", i plime i oseke!


a jeste naivni..paničarit i prodavat na prvu loptu napisa u novinama..ovo može na više u trenu skočit..

I na cijenu Validusa i Magme u trenu past.

Ovo je sada igra kao i u kazinu , 50 % / 50 % , crno / crveno , ako Đuro odustane stečaj , ako Đuro ne odustane 6 kn. Znači zarada cca 20 % ili omjer 1.2 !!!
Svi koji znaju imalo nešto iz sportskih kladionica znaju da je omjer 1.85 realan kada postoji 50/50 posto šansi u igri koji igraju.
Današnji kupci se klade na 50/50 sa omjerom 1.2 ?!?!?
Bolje neka odu u kazino , imaju više šansi !


Ovo je sada igra kao i u kazinu , 50 % / 50 % , crno / crveno , ako Đuro odustane stečaj , ako Đuro ne odustane 6 kn. Znači zarada cca 20 % ili omjer 1.2 !!!
Svi koji znaju imalo nešto iz sportskih kladionica znaju da je omjer 1.85 realan kada postoji 50/50 posto šansi u igri koji igraju.
Današnji kupci se klade na 50/50 sa omjerom 1.2 ?!?!?
Bolje neka odu u kazino , imaju više šansi !

obzirom da nakon svega DDJH mora izaći s ponudom, sama ta činjenica će biti dovoljna da cijena skoči na 5,90-6,00 kn…a ako sve prođe OK mogla bi Ingra i preko 10 kn…tako da bih rekao da su koeficijenti bolji nego si napisao

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

http://www.portaloko.hr/clanak/u–ingrainim-dvorima-tijekom-obnove-ulice-žrtava-s-dakse-osiguran-parking-gradanima/0/35047/

http://www.poslovni.hr/vijesti/medimurski-gradevinar-u-stecaju-trazi-ingrin-stecaj-214104.aspx

i tako…

Mortadela je konj s maslinama.

Zanimljiv pokušaj osvete propale tvrtke Međimurje visokogradnja koja je već sama u stečaju [lol]

http://www.poslovni.hr/vijesti/medimurski-gradevinar-u-stecaju-trazi-ingrin-stecaj-214104.aspx

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Zanimljiv pokušaj osvete propale tvrtke Međimurje visokogradnja koja je već sama u stečaju [lol]

http://www.poslovni.hr/vijesti/medimurski-gradevinar-u-stecaju-trazi-ingrin-stecaj-214104.aspx

apsolutno nebitno što je Međimurje Visokogradnja u stečaju i što je to pokušaj "osvećivanja". Zna se koji su koraci- račun blokiran- nakon 60 dana zahtjev za pokretanjem stečaja (ako je članak istnit)- i nakon toga ako se zahtjev odobri, imenovanje stečajnog upravitelja itd….

Šteta jedino što se to prije ljeta nije napravilo pa da predsjednik uprave može ostat se zabavljat sa svojim "poslovnim partnerima" na Zrču, ovako se jadan mora vratiti na posao i raditi!

Formalno-pravno gledano, nisam siguran može li firma u stečaju tražiti stečaj druge firme. Osim toga, ovdje je još uvijek otvoren postupak preuzimanja od strane DDJH gdje se čeka odobrenje HANFE i to bi trebalo navodno doći ovih dana, tako da je sve i dalje neizvjesno i pitanje je hoće li sud u ovakvim okolnostima (preuzimanje) odobriti pokretanje stečaja. Meni ovo djeluje kao da Međimurje visokogradnja pokušava ovim zahtjevom ižicati neke novce od Ingre jer koliko se sjećam te dvije firme vode sudski spor koji još nije pravomoćno okončan.
Uglavnom, bit će volatilno i trejderi će doći na svoje [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close