INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Strpite se…….USKORO i na Vas dolazi red!

što, i Ingra će u stečaj?
[/quote]
Pa toliko se gpvori o stečaju da bar to nije novost na burzi.

Do kada DD mora poslati ponudu?




@ T A Kaze 4 kn ovaj tjedan. Lp

jel znas uopce zasto cjena stoji? kakva TA ,kakvih 4kn ???? [undecid]
[/quote]
neznam kažite nam vi molim vas. Lp
[/quote]
guglaj malo..nemozes sve dobit na tanjuru servirano [tongue] igranka ode u medjuvremenu na dioki [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Do kada DD mora poslati ponudu?

Kolko sam ja upućen trebali su to napravit u roku od 30 dana. U tom istom roku su trebali izdvojiti i sredstva za kupnju dionica. Nakon toga HANFA daje sebi 14 dana da donese odluku odobrava li ponudu. Dakle, zbirno trebaju proteći 44 dana od dana kad je Djuro nezakonito počeo komunicirati s javnošću, t.j. od 16. srpnja.,a to je idući tjedan.


Do kada DD mora poslati ponudu?

I Đuro je u problemima i nema novca s čim da kupi Ingru kad bi i njega netko jači trebao preuzeti.

Raste dionica firme koja ide u stečaj , pa da nemožeš boliviti što ima na našoj burzi kojih navlakuša.

I ja sam danas malo preuzimao….preuzeo sam burek i jogurt u Dubravici..sa trenutno raspoloživim sredstvima…uz to sam i preuzeo i divan osmjeh od gospodične koja mi je sredila preuzimanje [smiley] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Svaka čast " hrabroj " osobi koja kupuje Ingru pred sam stečaj.





@ T A Kaze 4 kn ovaj tjedan. Lp

jel znas uopce zasto cjena stoji? kakva TA ,kakvih 4kn ???? [undecid]
[/quote]
neznam kažite nam vi molim vas. Lp
[/quote]
guglaj malo..nemozes sve dobit na tanjuru servirano [tongue] igranka ode u medjuvremenu na dioki [cool]
[/quote]
bas ste mi pomogli. Hvala.



Do kada DD mora poslati ponudu?

I Đuro je u problemima i nema novca s čim da kupi Ingru kad bi i njega netko jači trebao preuzeti.
[/quote]

E, to bi vec bilo zanimljivo. Da netko preuzme DDJH. [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Raste dionica firme koja ide u stečaj , pa da nemožeš boliviti što ima na našoj burzi kojih navlakuša.

Nemoj tako, dolazi zima a investivcije samo što nisu krenule.


Svaka čast " hrabroj " osobi koja kupuje Ingru pred sam stečaj.

Sto ti onda ne prodas kad si tako pametan… vidim da je kupnja par lipa ispod prodaje
pa raspali rijesi se ove firme pred stecajem kako ti velis….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close