INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Na Ingri su mnogi izgubili sve jer nisu znali u šta se upuštaju. Na sve strane su imali upozorenja ali zabranjeno voće je najslađe. Nitko na ovoj kugli zemaljskoj nikad neće uništit Ingru jer zna se čije je vlasništvo. Prije će nestati i more Jadransko nego Ingra. Ma kako zvučalo ali tako je. Ovo s Đurom je još jedan dokaz tko vlada svijetom, tko stoji u Ingri i iza Ingre. Vrlo dobro se zna zašto i kako je cijena rušana na pet kuna. Nevjerojatno ali istinito. Tisuću godina zatvora nebi bilo dovoljno ekipi koja svih ovih godina sudjeluje u tome. Da to rade u civiliziranom svijetu već bi davno bili doživotno iza rešetaka. Nekad sam imao tisuće, tisuće i tisuće dionica Ingre. Kako sam broj povećavao bol je postajala sve veća. Onda sam rekao, zbogom crna i prokleta Ingro, i Vi ćete jednom kako kaže ona stara, "da Bog da imali pa nemali". Tužno je to do boli i neba a još tužnije što je taj dan jako, jako daleko. Zato svi Vi što tu širite laži, bolje šutite i samo kupujte Ingru jer je sad zaista badava. I ptice na grani znaju da će joj cijena uskoro letit u nebo.
Ako ovim tekstom ikog vrijeđam molim moderatora da ne objavi ovaj moj tekst.

činjenica da vam je post ocijenjen sa 7% dovoljno govori kakve gluposti pričate.
[/quote]

bar ne piše da bih se svidio svima na forumu… ima istine harpija, sreća moja što mi je ulaz 12 ak i kusur kuna

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

@ T A Kaze 4 kn ovaj tjedan. Lp

…ljudi odite na more, rijeke, jezra… Przi strasno…
…nece dionice nikamo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


@ T A Kaze 4 kn ovaj tjedan. Lp

Na Ingri ne vrijedi ni T A ni FA kolega.

Pa, mogli su izaći stoput, ali još su TU!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pa, mogli su izaći stoput, ali još su TU!

Sindikat je u Diokiju.To je nova igračka na ZSE.U Diokiju se ne zna tko koga j…
A tu je sindikat zakon.Ne prodajite sgurnih 10% u slijedečih mjesec dva u INGRI za vjeorvatno 100%tni
pušing u Diokiju.Ali kako krv nije voda vjerovatno vas đavo natenta da malo odlutate na DIOKI.
Trejdati se mora,jasno.


@ T A Kaze 4 kn ovaj tjedan. Lp

Svi čekamo da se ostvari cijena s tehničke analize 4 kune je sasvim ok.


@ T A Kaze 4 kn ovaj tjedan. Lp

jel znas uopce zasto cjena stoji? kakva TA ,kakvih 4kn ???? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



@ T A Kaze 4 kn ovaj tjedan. Lp

jel znas uopce zasto cjena stoji? kakva TA ,kakvih 4kn ???? [undecid]
[/quote]
neznam kažite nam vi molim vas. Lp

Strpite se…….USKORO i na Vas dolazi red!


Strpite se…….USKORO i na Vas dolazi red!


u svezi čega? molim izvor/link… Hvala… [undecid]


Strpite se…….USKORO i na Vas dolazi red!

što, i Ingra će u stečaj?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close