INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ingra ide na 20-tak kunica do 12mj…

inace gospodo racun je vec odavno odblokiran ako niste znali…hehe


inace gospodo racun je vec odavno odblokiran ako niste znali…hehe

Kolega a odakle Vi to znate, pa zar nisu trebali objaviti na burzi


ingra ide na 20-tak kunica do 12mj…

Ovako velike laži su za HANF-u [thumbsup]


inace gospodo racun je vec odavno odblokiran ako niste znali…hehe

Kolega, može li link na stranicu gdje ste pročitali ovu informaciju, kako bismo i mi ostali ingraši s vama mogli podijeliti oduševljenje zbog odblikade računa? Hvala


ingra ide na 20-tak kunica do 12mj…


inace gospodo racun je vec odavno odblokiran ako niste znali…hehe

Aj ne laprdaj, mogao bi i ti na obavijesnom razgovoru objašnjavati neke stvari, kao što neki već jesu.



inace gospodo racun je vec odavno odblokiran ako niste znali…hehe

Kolega a odakle Vi to znate, pa zar nisu trebali objaviti na burzi
[/quote]
Kolega gmaz pa vi ste još tu [smiley]
A ja mislio da ste se predali…tako treba…do ktaja…do nule ne gubiti nadu [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Na Ingri su mnogi izgubili sve jer nisu znali u šta se upuštaju. Na sve strane su imali upozorenja ali zabranjeno voće je najslađe. Nitko na ovoj kugli zemaljskoj nikad neće uništit Ingru jer zna se čije je vlasništvo. Prije će nestati i more Jadransko nego Ingra. Ma kako zvučalo ali tako je. Ovo s Đurom je još jedan dokaz tko vlada svijetom, tko stoji u Ingri i iza Ingre. Vrlo dobro se zna zašto i kako je cijena rušana na pet kuna. Nevjerojatno ali istinito. Tisuću godina zatvora nebi bilo dovoljno ekipi koja svih ovih godina sudjeluje u tome. Da to rade u civiliziranom svijetu već bi davno bili doživotno iza rešetaka. Nekad sam imao tisuće, tisuće i tisuće dionica Ingre. Kako sam broj povećavao bol je postajala sve veća. Onda sam rekao, zbogom crna i prokleta Ingro, i Vi ćete jednom kako kaže ona stara, "da Bog da imali pa nemali". Tužno je to do boli i neba a još tužnije što je taj dan jako, jako daleko. Zato svi Vi što tu širite laži, bolje šutite i samo kupujte Ingru jer je sad zaista badava. I ptice na grani znaju da će joj cijena uskoro letit u nebo.
Ako ovim tekstom ikog vrijeđam molim moderatora da ne objavi ovaj moj tekst.

Pazi ti ovo…HDEL upao u vlasničku strukturu INGRE???…Pa, šta je to…..dosadno im je……?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nije Hidroelektra UPALA, nego je ZABA skrbnički ispao. "Sitna", ali bitna razlika [lol]

HDEL je odavno u strukturi INgre, još od 2007. sa 1.142 dionice (prije splita), a nakon splita ima ovoliko:

12.08.2008 > T: 07.08.08 Pros. cijena: 223,52
RB Dioničar Broj %
1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10,17%
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 737.550 9,83%
3. PBZ D.D. 579.600 7,73%
4. TEHNIKA D.D. 451.800 6,02%
5. AZ OMF 377.850 5,04%
6. LUDVIGER JASNA 368.850 4,92%
7. Raiffeisen OMF 355.200 4,74%
8. PBZ Croatia osiguranje OMF 233.700 3,12%
9. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2,77%
10. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 171.300 2,28%
UKUPNO 4.246.050 56,62%


Na Ingri su mnogi izgubili sve jer nisu znali u šta se upuštaju. Na sve strane su imali upozorenja ali zabranjeno voće je najslađe. Nitko na ovoj kugli zemaljskoj nikad neće uništit Ingru jer zna se čije je vlasništvo. Prije će nestati i more Jadransko nego Ingra. Ma kako zvučalo ali tako je. Ovo s Đurom je još jedan dokaz tko vlada svijetom, tko stoji u Ingri i iza Ingre. Vrlo dobro se zna zašto i kako je cijena rušana na pet kuna. Nevjerojatno ali istinito. Tisuću godina zatvora nebi bilo dovoljno ekipi koja svih ovih godina sudjeluje u tome. Da to rade u civiliziranom svijetu već bi davno bili doživotno iza rešetaka. Nekad sam imao tisuće, tisuće i tisuće dionica Ingre. Kako sam broj povećavao bol je postajala sve veća. Onda sam rekao, zbogom crna i prokleta Ingro, i Vi ćete jednom kako kaže ona stara, "da Bog da imali pa nemali". Tužno je to do boli i neba a još tužnije što je taj dan jako, jako daleko. Zato svi Vi što tu širite laži, bolje šutite i samo kupujte Ingru jer je sad zaista badava. I ptice na grani znaju da će joj cijena uskoro letit u nebo.
Ako ovim tekstom ikog vrijeđam molim moderatora da ne objavi ovaj moj tekst.

činjenica da vam je post ocijenjen sa 7% dovoljno govori kakve gluposti pričate.

Tko ili što je trenutno glavni izvor prihoda ĐĐ…? zar nije MORH? Što ovaj neriješeni spor možebitno donosi ili odnosi MORH-u, pa time potencijalno ĐĐ ili INGRi ako istu ĐĐ preuzme…?
http://www.jutarnji.hr/ovaj-covjek-od-hrvatske-trazi-200-milijuna-usd-za-rakete-s-300—/1048111/
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/463214/suskova-potvrda-tjera-hrvatsku-u-bankrot/
Nažalost… ako Zubak uspije… Vlada bi nam mogla opičit neviđene poreze… Nadajmo se da nitko od potenciljno moguće glavnih neće biti možebitno potkupljiv … u svezi bilo koje nepovoljne odluke za MORH/državu tj. time za nas… No, … čak i eventualna nagodba sl. onoj koju je zakonski ishodovao Ostoja/SNHO… napravit će veliku rupu u proračunu… a rupe plaćamo svi…

New Report

Close