INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da je ingra nece u stecaj jer bi vec bila u stecaju,sve se zna kome nije u interesu da ode u stecaj…odlicna prilika za kupnju i laku zaradu…

Nemaš pojma o dionicama.

meni se cini obrnuto da ti nemas pojma,dokupite ingru jer je sve vec dogovoreno a vi pametni bi bilo bolje da se maknete s ovog foruma…pozz… pravim INGRAŠIMA

ma sviđa mi se ova stabilna cijena dionice ;)mislim daa neće ispod 5,5 kuna , jedino ako uprava ne da zeleno svijetlo đuri, svašta je moguće

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ja mislim ,pretpostavljam,,da je plan da se rad zagreb a i država dočepa nekako arene priko đure ,jer im nikako ne paše koliko moraju odvajati za njega
to će ingri očistiti bilancu ali ……

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


mislim da je ingra nece u stecaj jer bi vec bila u stecaju,sve se zna kome nije u interesu da ode u stecaj…odlicna prilika za kupnju i laku zaradu…

http://www.stjepanmesic.hr/hr/vijesti/baku-28062012

Tom sastanku je nazočio i direktor Ingre!

http://www.stjepanmesic.hr/hr/vijesti/shengjin-30-31072012

Jadransko – JOnska autocesta!

"Ostati će sve kako treba."

Ne, nisam korijena južnih naroda ali eto u brzini prepisivanja dogodi se lapsus calami.

Neka se jave kolege na pm koje će nazočiti skupštini….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ja ću biti nazočan kolegice…

PS u hrvatskom jeziku piše se OSTAT ĆE….. "ostaće" je varijanta koji koriste neki drugi narodi

[embarass]…

Gospodo Ingra mora gore da li sutra ili kasnije.


Ingra je jedna i jedina, i ostaće gigant još desetljećima.

I danas pomama za gigantom…pare se ne žale…preko 32 kile kuna prometa [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Gospodo Ingra mora gore da li sutra ili kasnije.


@aha
a zasto ‘mora’ gore?



Gospodo Ingra mora gore da li sutra ili kasnije.


@aha
a zasto ‘mora’ gore?
[/quote]

možda je mislio mora “gore” a ne gore…

New Report

Close