INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto nebi moglo biti to da sada prodaju trejderi koji dugo nisu zaradili svoj minimum od nekoliko kuna jer nemogu čekati mjesec dava da bi dobili cca 10% više?

Moguće je jedino – 90 % ili stečaj , koji su to novi veliki " poslovi " pred Ingrom pa ti očekuješ rast a svi ostali pad ove dionice.

Prijavio se danas za sudjelovanje na Skupštini.

Sve je isto kao i lani…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Prijavio se danas za sudjelovanje na Skupštini.

Sve je isto kao i lani…


Isto kao lani? [lol]
Pa, lani u ovo vrijeme cijena je bila oko 13 kuna!



Zašto nebi moglo biti to da sada prodaju trejderi koji dugo nisu zaradili svoj minimum od nekoliko kuna jer nemogu čekati mjesec dava da bi dobili cca 10% više?

Moguće je jedino – 90 % ili stečaj , koji su to novi veliki " poslovi " pred Ingrom pa ti očekuješ rast a svi ostali pad ove dionice.
[/quote]
O čemu ti pišeš? Govorim o razlici ovih cijena i 5,97, minimalne ponude DDJ. A stečaj zaboravi. Već bi bio da se htjelo. Cilj je sasvim drugi. Pred INGROM je velika budućnost a odabrani žele da je sada uzmu za sebe i da omaste brke kada dođe vrijeme. Pa tko kako hoće neka radi, ja znam što ću. Pozz

neće uvijek biti ovako.

Megy,
dobro je da znaš što češ i kako češ….onda nikome nećeš morati zahvaljivati za uspjeh jer je plan SAMO TVOJ…..u slučaju neuspjeha ista stvar…NEĆEŠ MOĆI NIKOGA KRIVITI [smiley]
Puno sreće…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Zašto nebi moglo biti to da sada prodaju trejderi koji dugo nisu zaradili svoj minimum od nekoliko kuna jer nemogu čekati mjesec dava da bi dobili cca 10% više?

Moguće je jedino – 90 % ili stečaj , koji su to novi veliki " poslovi " pred Ingrom pa ti očekuješ rast a svi ostali pad ove dionice.
[/quote]
Netko se isprisio + o,54 % i to je bilo to sad idemo nizbrdo do starta od 4 kune. [thumbsup]

Ingra je jedna i jedina, i ostaće gigant još desetljećima.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Ingra je jedna i jedina, i ostaće gigant još desetljećima.


Ingra može vrlo lako u stečaj.
Možda je "spasi" potencijalno preuzimanje ako se uopće realizira.Možda?
Pozdrav

Ingra može vrlo lako u stečaj.

To svi znamo kolega, ali pričekajmo neko vrijeme.

Kako god bude, prihvatićemo stvarnost.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Ingra je jedna i jedina, i ostaće gigant još desetljećima.


a velikog "giganta" sa 8 m eura polugodišnjih prihoda, 5 m eur gubitka i 90 zaposelenih….. a "jedna i jedina" može biti jedino po neprimjerenom ponašanju uprave tijekom ljetnih mjeseci

PS u hrvatskom jeziku piše se OSTAT ĆE….. "ostaće" je varijanta koji koriste neki drugi narodi

mislim da je ingra nece u stecaj jer bi vec bila u stecaju,sve se zna kome nije u interesu da ode u stecaj…odlicna prilika za kupnju i laku zaradu…


mislim da je ingra nece u stecaj jer bi vec bila u stecaju,sve se zna kome nije u interesu da ode u stecaj…odlicna prilika za kupnju i laku zaradu…
[/quote]
Dubokoumno [smiley] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close