INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..Umorila sam se od ove utrke kupujući INGRU. Hoće li brate više,ona mrdnuti lijevo-desno !? Prije par dana, nagnjavila sam se ko sivonja sa kupovinom ovih dionica. Ja stavim najviše na kupnji, a ono prođu nalozi manji od mog….. netko me mrzi …stavim puno …stavim malo…nikako ne ide.. procjenjujem, važem, slažem , mučim se …. ajde , nekako skupim količinu, eto ti EPP od Erste banke…i ode sve u ..urac..! Sad je manja cijena nego je bila….. ajde više mi je dosta INGRE…. toliko muke i toliko love…bez veze

Strpljen spašen.
Ne ide sve preko noći.


..Umorila sam se od ove utrke kupujući INGRU. Hoće li brate više,ona mrdnuti lijevo-desno !? Prije par dana, nagnjavila sam se ko sivonja sa kupovinom ovih dionica. Ja stavim najviše na kupnji, a ono prođu nalozi manji od mog….. netko me mrzi …stavim puno …stavim malo…nikako ne ide.. procjenjujem, važem, slažem , mučim se …. ajde , nekako skupim količinu, eto ti EPP od Erste banke…i ode sve u ..urac..! Sad je manja cijena nego je bila….. ajde više mi je dosta INGRE…. toliko muke i toliko love…bez veze

Pa ako mislite kolegice da ima PERSPEKTIVE !!! poklopite po top cijeni i neće pobjeći !

Da samo ponovim ATH iznad 61 K !!
Target za ovu godinu …….samo nebo zna .
Prema tome ?

..nikad nemam dosta novaca za ovu vrijednu, ali skupu dionicu..i nekako mi je bedasto gledati sa strane
broj nrp. 11 ili 19 , a moraš dati znatnu količinu kuna … ja , naravno , vjerujem u nju, i ne treba nikad
u to sumnjati, samo konstatiram , da mi je nitko neće prodati , a to je to…. čekamo…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Target.
68K normalno.
80K ako bude novih strasnih poslova i tako to..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Target.
68K normalno.
80K ako bude novih strasnih poslova i tako to..


Vremenski target je bitan, mogu i ja lupati cifre, doći će ona i do 100k, pitanje je kada, po meni do kraja godine!


Target. 68K normalno. 80K ako bude novih strasnih poslova i tako to..

Razočarao si me.
[undecid]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[color=blue]Ingra u 2008.g.[/color]

Arena Zagreb građevina je koja će obilježiti Zagreb, ali i Ingru u 2008. godini. Projekt vrijednosti 87 milijuna eura realizira se na zagrebačkom Laništu, a završetak se planira za prosinac 2008. godine. Od inozemnih tržišta Ingra u Alžiru nastavlja s poslovima na izgradnji ribarske luke Marsa Ben M’Hidi, na luci Skikda te na obnovi i rehabilitaciji hidromehaničke i elektro opreme na brani Ghri.

Vrijednost projekata u Alžiru je 60 milijuna eura, dok u Iraku ima ugovorene poslove vrijedne 1,5 milijuna eura i ugovore u opciji čija vrijednost iznosi 55 milijuna eura. Na domaćem tržištu Ingra u 2008. nastavlja s poslovima na izgradnji cesta i to na dionicama Dugopolje-Bisko-Šestanovac, Šestanovac-Zagvozd-Ravča, Ravča-Ploče, Ploče-Luka Ploče, te na dionici autoceste Jakuševac-Velika Gorica, a ukupan iznos realizacije ovih projekata trebao bi iznositi 92 milijuna kuna. I u sektoru eneregetike Ingra će ove godine biti aktivna te nastavlja s radovima na hidroelektrani Lešće te s projektom izgradnje biodiesel postrojenja čija je vrijednost 35 milijuna eura.

Vlastite investicije na domaćem tržištu Ingra planira na području stanogradnje te radi na projektu urbanih vila na Srebrnjaku ukupne vrijednosti 18 milijuna eura čiji se završetak planira za srpanj 2008. te manjem projektu stambenih građevina na Zaprudskom otoku vrijednosti 2 milijuna eura. U Dubrovniku realizira projekt izgradnje poslovno-stambenog kompleksa Dvori Lapad rezidencije vrijednosti 35 milijuna eura, a u 2008. kreće i realizacija projekta Posedarje rivijera vrijednosti preko 92 milijuna eura u kojem je Ingra prisutna preko svojih povezanih društava.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radic-smanjit-ce-se-drzavne-investicije%2c-a-povecati-privatne,6272.html

keep eye on
…te s projektom izgradnje biodiesel postrojenja čija je vrijednost 35 milijuna eura… [rolleyes]


blueman: ” Target. 68K normalno. 80K ako bude novih strasnih poslova i tako to.. ” Razočarao si me. [undecid]

Pa da me optuze da drukam

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Opa, ovo sa Irakom je novo, opcija za ugovore u visini 55 milja eura, 400 milja kuna..
Koliko vidim ugovoreno je još novih poslova u Alžiru?[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Cijena dionice rasla je konstantno do kraja 09./2007. Od tada je na ovim razinama, što znači preko 3 mjeseca! Pa valjda je krajnje vrijeme da uzleti, bez obzira na okolnosti……

Teski dani ali treba sad izdrzat ako AZ nije bilo skupo 60 k ,mogu i ja cekat ak sam kupio na 46 k.Dolazi FI,dividenda + poslovi za naj HR firmu

Stvari nisu onakve kakvima se čine...

New Report

Close